Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo

Frýdek-Místek (8. 6. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Cagašová, Anna 04 TJ Slezan Frýdek-Místek 33,00
2 Špilháček, Michal 02 TJ Sokol Opava A 31,00
3 Škovrán, Matěj 02 SSK Vítkovice 28,00
4 Kovář, Dan 02 Atletika Poruba z.s. 28,00
5 Plaček, Matyáš 02 TJ Sokol Opava A 28,00
6 Zdražilová, Zuzana 02 TJ Sokol Opava A 28,00
7 Frydryšek, Jakub 02 SSK Vítkovice 27,00
8 Vlčková, Tereza 02 Atletika Poruba z.s. 26,00
9 Hájková, Ludmila 02 Atletika Poruba z.s. 25,00
10 Večeřa, Marek 02 SSK Vítkovice 25,00
11 Jurečková, Daniela 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 25,00
12 Kotkolíková, Eliška 02 Atletika Poruba z.s. 24,00
13 Czeschová, Eliška 03 SSK Vítkovice A 23,50
14 Brzyszkowská, Katrin 03 SSK Vítkovice A 23,00
15 Králová, Lucie 02 SSK Vítkovice A 23,00
16 Zdražila, Filip 02 Atletika Poruba z.s. 23,00
17 Formánek, Tadeáš 02 TJ Sokol Opava A 22,00
18 Hrbáčová, Lucie 02 Atletika Poruba z.s. 22,00
19 Vicher, Jan 02 SSK Vítkovice 21,00
20 Čech, Václav Florián 02 SSK Vítkovice 20,00
21 Bruková, Hana 02 TJ TŽ Třinec 20,00
22 Hlavačka, Thomas 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 20,00
23 Ningerová, Klára 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 20,00
24 Eltnerová, Radka 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 19,00
25 Pokorná, Barbora 02 SSK Vítkovice A 19,00
26 Holuscha, Daniel 02 TJ Sokol Opava A 19,00
27 Vojáček, Ondřej 02 TJ Sokol Opava A 18,00
28 Špilháček, Martin 02 TJ Sokol Opava B 18,00
29 Navrátil, Šimon 03 SSK Vítkovice 18,00
30 Krchová, Alžběta 03 Atletika Poruba z.s. 17,00
31 Dobečka, Šimon 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 16,50
32 Ščibráni, Milan 03 SSK Vítkovice 16,00
33 Šebesta, Filip 02 SSK Vítkovice 16,00
34 Stankov, Patrik 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 16,00
35 Záruba, Kryštof 02 TJ Sokol Opava A 16,00
36 Šoltysová, Aneta 02 TJ Sokol Opava A 16,00
37 Zemaníková, Anna 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 16,00
38 Suchánková, Barbora 02 SSK Vítkovice A 16,00
39 Šenková, Zuzana 02 SSK Vítkovice A 15,00
40 Zapletal, Tobiáš 02 SSK Vítkovice 15,00
41 Špok, David 03 TJ Slezan Opava, z.s. 15,00
42 Luzarová, Valérie 03 TJ Sokol Opava A 15,00
43 Brunová, Vanda 03 TJ Sokol Opava A 14,50
44 Celta, Martin 02 TJ Sokol Opava A 14,00
45 Vlček, Šimon 02 Atletika Poruba z.s. 14,00
46 Gruň, Tomáš 02 TJ Sokol Opava A 14,00
47 Filo, Ladislav 02 TJ Start Havířov 13,00
48 Macura, Lukáš 02 SSK Vítkovice 13,00
49 Valiková, Kateřina 02 TJ Sokol Opava A 13,00
50 Janíková, Tereza 02 TJ Sokol Opava A 13,00
51 Klozík, Aleš 03 Atletika Poruba z.s. 13,00
52 Bjalková, Martina 02 TJ Sokol Opava A 12,00
53 Macura, Marek 02 SSK Vítkovice 12,00
54 Picmausová, Petra 02 SSK Vítkovice A 11,50
55 Magerová, Karolína 02 TJ Sokol Opava A 11,00
56 Tomášková, Kateřina 02 SSK Vítkovice A 11,00
57 Sasynová, Karolína 02 TJ TŽ Třinec 11,00
58 Frenn, Sammy 02 SSK Vítkovice 10,00
59 Horák, Šimon 02 SSK Vítkovice 10,00
60 Dokoupil, Adam 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 10,00
61 Endt, David 03 Atletika Poruba z.s. 10,00
62 Krčmář, Marek 03 Atletika Poruba z.s. 10,00
63 Tzimas, Alexandros 02 Atletika Poruba z.s. 9,50
64 Vajda, Ondřej 02 TJ Sokol Opava A 9,00
65 Feranec, Adam 02 SSK Vítkovice 9,00
66 Šimurdová, Michaela 02 TJ TŽ Třinec 9,00
67 Zahaluková, Erika 02 TJ TŽ Třinec 9,00
68 Šušková, Julie 03 Atletika Poruba z.s. 9,00
69 Grodová, Sofie 03 TJ Sokol Opava A 8,00
70 Hrbáč, Tom 03 Atletika Poruba z.s. 8,00
71 Votava, Aleš 03 TJ Sokol Opava A 8,00
72 Šárka, David 03 TJ Sokol Opava A 8,00
73 Cihlářová, Adéla 02 TJ Sokol Opava A 8,00
74 Šnyrychová, Kristýna 02 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 8,00
75 Klimecká, Zuzana 02 TJ Start Havířov 8,00
76 Krišica, Marek 02 TJ TŽ Třinec 8,00
77 Oborná, Denisa 03 SSK Vítkovice A 8,00
78 Mynářová, Amálie 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 7,00
79 Hromadová, Alexandra 02 TJ Sokol Opava A 7,00
80 Kratochvíl, Václav 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 7,00
81 Valík, Adam 03 TJ Sokol Opava A 7,00
82 Dorotík, Robin 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 7,00
83 Petříčková, Hana 03 TJ TŽ Třinec 7,00
84 Jančarová, Petra 03 SSK Vítkovice A 7,00
85 Popiolková, Simona 03 TJ TŽ Třinec 6,00
86 Gatnárková, Beáta 03 TJ Sokol Opava A 6,00
87 Supiková, Kateřina 03 TJ TŽ Třinec 6,00
88 Smetanová, Julie 03 Atletika Poruba z.s. 6,00
89 Nemtudová, Nikola 03 AK Bohumín, z.s. 6,00
90 Bartoň, Mikoláš 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 6,00
91 Duchovný, Jakub 03 SSK Vítkovice 6,00
92 Bužga, Jan 02 SSK Vítkovice 6,00
93 Holoubková, Tina 02 TJ Sokol Opava A 6,00
94 Sobčíková, Adéla 02 SSK Vítkovice A 6,00
95 Pánková, Denisa 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 6,00
96 Machačová, Anna 02 SSK Vítkovice A 6,00
97 Ťahanová, Viktorie 04 TJ Slezan Frýdek-Místek 6,00
98 Markovič, Filip 03 TJ Sokol Opava B 5,50
99 Stoklasa, Jakub 03 TJ Sokol Opava B 5,50
100 Salamonová, Adéla 03 SSK Vítkovice A 5,00
101 Akerele, Mojisola 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 5,00
102 Skotnicová, Eliška 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 5,00
103 Macej, Jakub 03 SSK Vítkovice 5,00
104 Wagnerová, Karolína 02 AK Bohumín, z.s. 5,00
105 Stanjurová, Vendula 02 TJ Sokol Opava B 5,00
106 Janík, Damián 02 Atletika Poruba z.s. 5,00
107 Wanke, Karel 02 TJ Sokol Opava A 4,00
108 Stoklasová, Bára 02 TJ Sokol Opava B 4,00
109 Kovářová, Sabina 02 Atletika Poruba z.s. 4,00
110 Kupková, Beáta 02 TJ Sokol Opava A 4,00
111 Kalousová, Adéla 02 AK Bohumín, z.s. 4,00
112 Juřicová, Karolína 02 SSK Vítkovice A 4,00
113 Mezeyová, Nikol 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 4,00
114 Marek, Norbert 03 SSK Vítkovice 4,00
115 Skoták, Martin 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4,00
116 Bittnerová, Michaela 03 TJ Sokol Opava A 4,00
117 Langerová, Ema 03 TJ Sokol Opava B 4,00
118 Michopulu, Nelly 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 4,00
119 Czepcová, Karolína 03 SSK Vítkovice A 3,00
120 Štalzerová, Aneta 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 3,00
121 Klečková, Aneta 03 SSK Vítkovice A 3,00
122 Pavelek, Jiří 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 3,00
123 Kisza, Alex 03 TJ Start Havířov 3,00
124 Lisák, Tomáš 03 SSK Vítkovice 3,00
125 Pastrňák, David 03 Atletika Poruba z.s. 3,00
126 Zajíček, Adam 03 Atletika Poruba z.s. 3,00
127 Malíková, Kateřina 02 Atletika Poruba z.s. 3,00
128 Tyrlíková, Martina 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 3,00
129 Žurovcová, Magdaléna 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 3,00
130 Novák, Richard 02 TJ Sokol Opava A 3,00
131 Chytil, Tomáš 02 Atletika Poruba z.s. 2,00
132 Franková, Mariana 02 TJ TŽ Třinec 2,00
133 Nováková, Klára 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 2,00
134 Buczková, Beáta 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 2,00
135 Čermáková, Klára 03 SSK Vítkovice A 2,00
136 Bardoňová, Kamila 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2,00
137 Rečková, Alžběta 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2,00
138 Binderová, Petra 03 TJ Sokol Opava B 2,00
139 Uvírová, Vivien 03 Atletika Poruba z.s. 1,00
140 Malinková, Beata 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 1,00
141 Drozdová, Nela 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1,00
142 Skalička, Vojtěch 03 TJ Sokol Opava B 1,00
143 Kočvarová, Markéta 03 SSK Vítkovice A 0,50