výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Stříbro (10. 6. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon Petr KuřeŠimon Petr Kuře 02 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 07.62
2 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.94
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.25
4 Daniel KlejchDaniel Klejch 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.62
5 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.64
6 David KolářDavid Kolář 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael MeierMichael Meier 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.83
2 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.91
3 Jiří KehartJiří Kehart 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.05
4 Jan PurkartJan Purkart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.11
5 Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.63
2 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.84
3 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.40
4 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.42
5 Jan RollJan Roll 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.67
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 07.77
3 Dominik VlčekDominik Vlček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.20
4 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.71
5 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.07
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.85
2 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.13
3 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.60
4 Vladimír MašekVladimír Mašek 03 TJ SušiceTJ Sušice 08.63
5 Jan RoháčJan Roháč 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.04
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.49
2 Šimon Petr KuřeŠimon Petr Kuře 02 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 07.56
3 Michael MeierMichael Meier 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.68
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.71
5 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 07.76
6 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.88
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.18
2 Marek ČelišMarek Čeliš 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.19
3 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.55
4 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.67
5 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.09
6 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SladkýJan Sladký 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.17
2 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.74
3 Kevin LeupoldKevin Leupold 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.20
4 Kristián VáchalKristián Váchal 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.39
5 Václav VajcVáclav Vajc 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 09.44
6 Vojtěch MenclVojtěch Mencl 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.86
2 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.07
3 Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.19
4 Martin ČernýMartin Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.25
5 Jiří HampejsJiří Hampejs 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 10.28
Jan SoukupJan Soukup 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.58
2 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.88
3 Jan BlažekJan Blažek 04 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.12
4 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.60
5 Robert BlovskýRobert Blovský 04 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 10.17
Jakub SikoraJakub Sikora 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. DQ
Poznámky:
Sikora - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David GogaDavid Goga 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 08.73
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.74
3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.85
4 Niko VránekNiko Vránek 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.02
5 Marek BubelíniMarek Bubelíni 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.10
6 Jakub KartýsekJakub Kartýsek 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.85
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SladkýJan Sladký 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07.84
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.05
3 Marek ČelišMarek Čeliš 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.23
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.37
5 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.54
6 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.57
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.00
2 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.39
3 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ SušiceTJ Sušice 08.66
4 Kristýna MaškováKristýna Mašková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.84
5 Kristýna AuterskáKristýna Auterská 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.93
6 Aneta VoskováAneta Vosková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.13
2 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.36
3 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.49
4 Amálie MádrováAmálie Mádrová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.78
5 Ester ŠůsováEster Šůsová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.79
6 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.06
2 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.79
3 Julie PotužákováJulie Potužáková 03 TJ SušiceTJ Sušice 08.91
4 Klára LochmanováKlára Lochmanová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.28
Helena HusníkováHelena Husníková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.04
2 Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 08.53
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.80
4 Klára MarkofováKlára Markofová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.74
5 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.11
2 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.56
3 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.75
4 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.84
5 Barbora JindrováBarbora Jindrová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.18
2 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.66
3 Karolína JunkováKarolína Junková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.68
4 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.16
5 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.22
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 07.94
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.00
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.00
4 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.06
5 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.07
6 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.18
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.35
2 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.85
3 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.08
4 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.16
5 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.55
6 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.41
2 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.74
3 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.91
4 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 08.93
5 Emma TetzeliováEmma Tetzeliová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.17
6 Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.67
2 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.86
3 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.21
4 Kateřina ŠperlováKateřina Šperlová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.46
5 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.59
6 Barbora VíchováBarbora Víchová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.50
2 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.90
3 Adriana FinkováAdriana Finková 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.96
4 Barbora MifkováBarbora Mifková 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.45
5 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.19
6 Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.70
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.99
3 Karolína NováKarolína Nová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.00
4 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.39
5 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.43
6 Andrea HubkováAndrea Hubková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie HerzováValerie Herzová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.70
2 Lenka KučerováLenka Kučerová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.95
3 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.26
4 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.54
5 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.92
6 Magdaléna MarzováMagdaléna Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.58
2 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.85
3 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.13
4 Eliška VeseláEliška Veselá 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.19
5 Nikoleta Maria ParisisNikoleta Maria Parisis 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.74
2 Simona NoskováSimona Nosková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.83
3 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.04
4 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.13
5 Lucie BrouzdováLucie Brouzdová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.69
2 Lenka GárskáLenka Gárská 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.83
3 Daria MalkhasyanDaria Malkhasyan 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.95
4 Tereza KleinováTereza Kleinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.52
5 Lucie DenkováLucie Denková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.97
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.67
2 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.97
3 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.16
4 Kristýna BrávkováKristýna Brávková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.84
5 Michaela RybákováMichaela Rybáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.97
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.63
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.08
3 Aneta BělováAneta Bělová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.45
4 Anna HauerováAnna Hauerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.69
Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.42
2 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.48
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.62
4 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.72
5 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.78
6 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.98
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.47
2 Šimon Petr KuřeŠimon Petr Kuře 02 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 17.97
3 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.09
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.18
5 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18.60
Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.98
2 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.68
3 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.01
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.40
5 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20.11
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ZavadilMartin Zavadil 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 19.22
2 Jan PurkartJan Purkart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 19.75
3 Dominik VlčekDominik Vlček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.98
4 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.53
5 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21.15
Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír MašekVladimír Mašek 03 TJ SušiceTJ Sušice 20.48
2 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.21
3 Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 21.58
4 Jan RollJan Roll 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.71
5 David KolářDavid Kolář 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.36
Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SladkýJan Sladký 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 19.32
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.61
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.70
4 Marek ČelišMarek Čeliš 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.13
5 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.05
6 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.70
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.53
2 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 21.71
3 Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.58
4 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.66
5 Robert BlovskýRobert Blovský 04 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 28.20
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David GogaDavid Goga 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 20.80
2 Martin ČernýMartin Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.38
3 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 22.43
4 Marek BubelíniMarek Bubelíni 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 22.91
5 Jan BlažekJan Blažek 04 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 23.04
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.10
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 21.11
3 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.82
4 Vojtěch MenclVojtěch Mencl 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.11
5 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.65
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.15
2 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 19.22
3 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 19.32
4 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.43
5 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.60
6 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.83
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.65
2 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 20.35
3 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.58
4 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 20.71
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.82
Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 20.34
2 Tereza MatouškováTereza Matoušková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.67
3 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.30
4 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.45
MS Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.04
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanesa TošovskáVanesa Tošovská 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20.93
2 Kristýna MaškováKristýna Mašková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.08
3 Ester GutwirtováEster Gutwirtová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.16
4 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.38
5 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 21.51
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.98
2 Aneta VoskováAneta Vosková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.65
3 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 22.29
4 Klára LochmanováKlára Lochmanová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.51
5 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 24.43
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.30
2 Sára NěmečkováSára Němečková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.89
Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Michaela MíčkováMichaela Míčková 03 TJ SušiceTJ Sušice DNS
Aneta HrůzováAneta Hrůzová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 20.40
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.58
3 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.89
4 Valerie HerzováValerie Herzová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.06
5 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.19
6 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.39
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.16
2 Klára ČechurováKlára Čechurová 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.78
3 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.92
4 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 22.73
5 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.90
Agáta JanováAgáta Janová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana FinkováAdriana Finková 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.62
2 Kateřina ŠauliKateřina Šauli 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.27
3 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.46
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.00
5 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.04
Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.38
2 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.67
3 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 22.85
4 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23.06
5 Barbora MifkováBarbora Mifková 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 23.46
Veronika JedličkováVeronika Jedličková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona NoskováSimona Nosková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.17
2 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.86
3 Eliška VeseláEliška Veselá 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.35
4 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.35
5 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.40
6 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.10
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.36
2 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.74
3 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.83
4 Tereza KleinováTereza Kleinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.25
5 Lucie DenkováLucie Denková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.92
6 Lucie BrouzdováLucie Brouzdová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.50
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 21.79
2 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.14
3 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.67
4 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.68
5 Barbora VíchováBarbora Víchová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 23.60
6 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 24.55
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka GárskáLenka Gárská 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 22.14
2 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 22.23
3 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.49
4 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.59
5 Magdaléna MarzováMagdaléna Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 24.72
6 Kateřina VačkářováKateřina Vačkářová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.27
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 21.94
2 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 22.31
3 Emma TetzeliováEmma Tetzeliová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.61
4 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.40
5 Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 26.79
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KučerováLenka Kučerová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.69
2 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 21.89
3 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.12
4 Kateřina ŠperlováKateřina Šperlová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 23.22
Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 37.63
2 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 38.72
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 40.15
4 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 40.77
Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.44
2 Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 42.09
3 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 43.06
4 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 45.73
5 Lukáš PetříkLukáš Petřík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51.78
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek HrubýRadek Hrubý 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.71
2 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 46.16
3 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 46.62
4 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 46.94
5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.26
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 46.13
2 Filip NovákFilip Novák 05 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 50.15
3 René ZoaitterRené Zoaitter 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 52.26
4 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 55.42
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 42.97
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 43.04
3 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 43.40
4 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 44.34
5 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.01
6 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.07
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 44.31
2 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 45.04
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.42
4 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ SušiceTJ Sušice 46.05
5 Ester ŠůsováEster Šůsová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 48.26
Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HanzlíkováBarbora Hanzlíková 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 48.85
2 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 51.51
3 Alena SrogoňováAlena Srogoňová 03 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 51.63
4 Zuzana VísnerováZuzana Vísnerová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.75
Annette FrouzováAnnette Frouzová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 44.72
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.89
3 Agáta JanováAgáta Janová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.23
4 Valerie HerzováValerie Herzová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.60
5 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.99
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.46
2 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 50.29
3 Eliška VozárováEliška Vozárová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 53.65
Lenka BurešováLenka Burešová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 49.51
2 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 50.04
3 Klára BrožíkováKlára Brožíková 04 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 50.10
4 Klára CarvanováKlára Carvanová 04 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 52.00
5 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 56.34
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KučerováLenka Kučerová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 47.80
2 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 49.52
3 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 53.32
4 Michaela RybákováMichaela Rybáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 55.20
5 Lucie BrouzdováLucie Brouzdová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 58.83
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 46.58
2 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.35
3 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 49.62
4 Tereza PreislerováTereza Preislerová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 51.11
5 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 51.96
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:08.91
2 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:10.86
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:12.01
4 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:13.04
5 Daniel WiltDaniel Wilt 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:19.71
6 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:28.65
7 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:40.94
Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Martin ZavadilMartin Zavadil 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:21.10
2 Radek HrubýRadek Hrubý 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:22.28
3 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:29.92
4 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:32.93
5 René ZoaitterRené Zoaitter 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:36.34
6 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:37.94
7 Filip NovákFilip Novák 05 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:42.71
8 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:49.44
9 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 2:51.66
10 Vojtěch MenclVojtěch Mencl 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:57.24
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 2:23.30
2 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:25.46
3 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ SušiceTJ Sušice 2:28.50
4 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:31.75
5 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:33.25
6 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:38.18
7 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:42.34
8 Amálie MádrováAmálie Mádrová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:44.30
9 Marie LillováMarie Lillová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:46.42
10 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:57.19
Aneta HrůzováAneta Hrůzová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:24.68
2 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:29.48
3 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:37.80
4 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:38.68
5 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:40.65
6 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:47.27
7 Simona NoskováSimona Nosková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:03.43
Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:48.41
2 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:49.60
3 Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:49.89
4 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:50.00
5 Barbora MifkováBarbora Mifková 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:52.94
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:54.62
7 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:56.57
8 Vendula OchocováVendula Ochocová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:03.12
9 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3:04.70
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4:26.64
2 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:49.43
3 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:50.40
4 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:59.29
5 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4:59.97
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:02.18
2 David GogaDavid Goga 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 5:04.06
3 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:06.31
4 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:09.43
5 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5:31.36
6 Kristián VáchalKristián Váchal 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:41.15
7 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:50.94
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:22.93
2 Karolína BlažkováKarolína Blažková 03 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:27.75
3 Klára ŠkorpilováKlára Škorpilová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:28.63
4 Alena SrogoňováAlena Srogoňová 03 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 5:32.00
5 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:47.21
6 Christina MiljanecChristina Miljanec 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:58.19
Elena BrožováElena Brožová 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5:13.58
2 Lenka KučerováLenka Kučerová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:30.28
3 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:32.39
4 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:37.70
5 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:39.47
6 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5:43.88
7 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:49.43
8 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:58.41
9 Klára ŠampalíkováKlára Šampalíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:59.16
10 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:21.31
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.53
2 Tomáš ČechTomáš Čech 04 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 10.16
3 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.33
4 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.37
5 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.74
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.78
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.40
3 Jakub SikoraJakub Sikora 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 12.23
4 Filip NovákFilip Novák 05 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 12.40
5 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.43
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.13
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.32
3 Klára ČechurováKlára Čechurová 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.66
4 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.26
5 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.31
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.75
2 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.78
3 Karolína NováKarolína Nová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.81
4 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.89
5 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.94
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.15
2 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.50
3 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 13.84
4 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 14.38
Kateřina ŠauliKateřina Šauli 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.31
2 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.86
3 Nikoleta Maria ParisisNikoleta Maria Parisis 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.10
4 Kateřina VačkářováKateřina Vačkářová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.80
Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.44
2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.48
3 Lukáš VáclavovicLukáš Václavovic 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 18.66
Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Poznámky:
Pokorný - DQ - pravidlo 168.7b
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.87
2 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16.72
3 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.17
Šimon KopaŠimon Kopa 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.10
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15.36
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 16.00
4 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.32
5 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.11
6 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.83
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.48
2 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 17.52
3 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.48
4 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.55
5 Aneta VoskováAneta Vosková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.01
6 Markéta PancováMarkéta Pancová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 21.60
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.43
2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.45
3 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30.71
4 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 32.68
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.81
2 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 31.24
3 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 33.74
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.53
2 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 32.51
3 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33.96
4 Marie LillováMarie Lillová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 36.06
5 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.62
6 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.12
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 33.31
2 Helena HusníkováHelena Husníková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 37.68
3 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 38.22
4 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 39.33
Christina MiljanecChristina Miljanec 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vaidiš, Petrikovič, Had, Sztrapek Vaidiš, Petrikovič, Had, Sztrapek SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.82
2 Špac, Meier, Pokorný, Vrba Špac, Meier, Pokorný, Vrba AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.04
3 Vlček, Klečka, Škarda, Nový Vlček, Klečka, Škarda, Nový AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30.30
4 Vostatek, Türk, Myslík, Kovařík Vostatek, Türk, Myslík, Kovařík TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 34.66
Andrle, Gabriško, Trávníček, Krejčí Andrle, Gabriško, Trávníček, Krejčí TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DQ
Novák F., Vajc, Zoaiter, Goga Novák F., Vajc, Zoaiter, Goga PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. DNS
Poznámky:
Stříbro - DQ - pravidlo 170.7
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peterka, Bíman, Minařík, Koza Peterka, Bíman, Minařík, Koza AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 34.11
2 Froněk, Váchal, Petráš, Sladký Froněk, Váchal, Petráš, Sladký AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 34.22
3 Bartoš, Abdellaiif, Leupold, Kraft Bartoš, Abdellaiif, Leupold, Kraft TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 35.01
4 Hrubý, Neumayer, Weber, Výška Hrubý, Neumayer, Weber, Výška TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 35.45
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vetengl, Voller, Paruch, Levý Vetengl, Voller, Paruch, Levý AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 34.31
2 Novák F., Vajc, Zoaiter, Goga Novák F., Vajc, Zoaiter, Goga PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 36.71
3 Krejcar, Weber, Kartýsek, Holeček Krejcar, Weber, Kartýsek, Holeček TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 38.14
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabrišková, Malánová, Sobotková, Třísková Gabrišková, Malánová, Sobotková, Třísková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 30.55
2 Brabcová, Burianová, Sýkorová, Píchalová Brabcová, Burianová, Sýkorová, Píchalová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31.19
3 Ludvíková, Nová, Košíková, Vébrová Ludvíková, Nová, Košíková, Vébrová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 31.34
4 Nosková, Matoušková, Křesťanová, Junková Nosková, Matoušková, Křesťanová, Junková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 32.16
5 Uhlová, Šebestová, Suková, Maydlová Uhlová, Šebestová, Suková, Maydlová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 32.25
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěrbová, Nová, Herbánszká, Pelcová Štěrbová, Nová, Herbánszká, Pelcová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 32.31
2 Bárková, Bouzková, Pláčniková, Třísková Bárková, Bouzková, Pláčniková, Třísková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33.61
3 Tošovská, Kotroušová, Vastlová, Strečanská Tošovská, Kotroušová, Vastlová, Strečanská TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 35.28
4 Krutinová, Poláková, Kůtková, Lochmanová Krutinová, Poláková, Kůtková, Lochmanová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 35.88
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jánská, Dzurová, Janová, Petrušová Jánská, Dzurová, Janová, Petrušová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32.47
2 Husáková, Kučerová, Hellmajerová, Dezortová Husáková, Kučerová, Hellmajerová, Dezortová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 33.20
3 Finková, Herzová, Králová, Babyncová Finková, Herzová, Králová, Babyncová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 33.57
4 Kuboušková, Rašková, Šleisová, Mildnerová Kuboušková, Rašková, Šleisová, Mildnerová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 35.20
Šauli, Schinabková, Čechurová, Velkoborská Šauli, Schinabková, Čechurová, Velkoborská AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DQ
Poznámky:
Viktoria Plzeň - DQ - pravidlo 170.7
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Burešová, Svobodová, Stejskalová, Tokárová Burešová, Svobodová, Stejskalová, Tokárová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 34.82
2 Vozárová, Vachová, Vláčilová, Hozmanová Vozárová, Vachová, Vláčilová, Hozmanová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 35.34
3 Ugryová, Lofová, Hyzková, Hejdová Ugryová, Lofová, Hyzková, Hejdová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 35.62
4 Paverová, Böhmová, Kleinová, Zvěřinová Paverová, Böhmová, Kleinová, Zvěřinová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 35.70
Veselá, Malkhasyan, Daušová, Mikulíková Veselá, Malkhasyan, Daušová, Mikulíková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Poznámky:
Sokol Plzeň - DQ - pravidlo 170.7
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fričová, Kučerová, Zrůstová, Vaňková Fričová, Kučerová, Zrůstová, Vaňková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 35.77
2 Märzová, Mifková, Šperlová, Provalilová Märzová, Mifková, Šperlová, Provalilová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 36.39
3 Procházková, Brouzdová, Hezinová, Havrylovská Procházková, Brouzdová, Hezinová, Havrylovská TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 36.97
4 Prokopová, Sedláčková, Denková, Dobešová Prokopová, Sedláčková, Denková, Dobešová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 37.49
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vaidiš, Petrikovič, Šebo, Sztrapek Vaidiš, Petrikovič, Šebo, Sztrapek SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:37.85
2 Andrle, Roháč, Trávníček, Krejčí Andrle, Roháč, Trávníček, Krejčí TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:49.46
3 Zavadil, Kehart, Václavovic, Vaníček Zavadil, Kehart, Václavovic, Vaníček Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:06.11
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Furstová, Suchánková, Štěrbová, Gabrišková Furstová, Suchánková, Štěrbová, Gabrišková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:03.02
2 Nová, Loufková, Vébrová, Kučerová Nová, Loufková, Vébrová, Kučerová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:05.64
3 Ludvíková, Košíková, Tošovská, Zrůstová Ludvíková, Košíková, Tošovská, Zrůstová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:15.42
4 Piknerová, Škorpilová, Miljanec, Guttwirtová Piknerová, Škorpilová, Miljanec, Guttwirtová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:18.89
5 Fleisigová, Voráčková, Strašková, Šůsová Fleisigová, Voráčková, Strašková, Šůsová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:46.39
Blažková, Hufcisková, Štěrbová, Dolejšová Blažková, Hufcisková, Štěrbová, Dolejšová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.461.511.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Jiří KehartJiří Kehart
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1.56 -OOOOOXXX
2 Martin ZavadilMartin Zavadil
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1.51 -OXOXXOOR
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 1.46 OOXXOXXOXXX
4 Jan RoháčJan Roháč
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
03 1.41 OOOXXX
5 Lukáš PártlLukáš Pártl
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 1.41 OOXOXXX
Matyáš MyslíkMatyáš Myslík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 NM
Daniel KlejchDaniel Klejch
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 NM
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.211.261.311.361.411.441.471.501.531.561.59
1 Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 1.50 OOOOOXOOXXOXXX
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
04 1.44 OOOXOXOOXXX
3 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 1.41 OOXOOXXOXXX
4 Jakub SikoraJakub Sikora
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 1.31 XOOXXOXXX
5 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1.21 XOXXX
Václav VajcVáclav Vajc
PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s.
04 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.311.361.411.461.491.521.551.581.611.641.671.70
1 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 1.41 OXXOOOXXX
2 Eliška FleisigováEliška Fleisigová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 1.41 OOOXOXXX
3 Ester GutwirtováEster Gutwirtová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 1.41 OXOXOXXOXXX
4= Karolína StraškováKarolína Strašková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1.36 OOOXXX
4= Terezie GrulichováTerezie Grulichová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 1.36 OOOXXX
4= Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1.36 OOOXXX
7= Valentina LudvíkováValentina Ludvíková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 1.36 OOXOXXX
7= Kristýna AuterskáKristýna Auterská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1.36 OOXOXXX
9 Vanesa TošovskáVanesa Tošovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 1.36 XOOXXOXXX
10 Tereza BlažkováTereza Blažková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 1.31 OOXXX
11 Barbora ŠárováBarbora Šárová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1.31 XXOOXXX
12 Lucie KašíkováLucie Kašíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 1.26 OXXX
13 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 1.26 XOXXX
Karolína VojtováKarolína Vojtová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 NM
Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.211.261.311.361.391.421.451.481.511.541.571.60
1 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.48 -OOOXOXOXXOXXOXXX
2 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.45 -OOXOOOXXOXXX
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1.39 OXOOOXOXXX
4 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 1.26 XXOXOXXX
5 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1.21 XXOXXX
Kateřina LafatováKateřina Lafatová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 DNS
Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
05 NM
Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 NM
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.302.402.502.60
1 Jan TürkJan Türk
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 2.50 OOOXOXOXOXXX
2 Šimon KopaŠimon Kopa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2.20 XOOXXOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.302.40
1 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 2.30 OXOXXOXOXXX
2 Veronika SimetováVeronika Simetová
TJ SušiceTJ Sušice
03 2.20 OXOXOXXX
3 Karolína JunkováKarolína Junková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 1.80 OXXX
Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 NM
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5.52 5.445.295.145.445.115.265.52
2 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 5.38 5.385.234.285.384.98-4.99
3 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5.35 4.934.955.025.025.355.174.78
4 Michael MeierMichael Meier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5.31 5.025.315.205.31X5.164.96
5 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5.28 4.874.795.285.284.86X5.22
6 Jiří KehartJiří Kehart
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 5.14 4.794.695.145.14X4.484.95
7 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5.06 5.034.984.895.035.064.274.76
8 Sebastian RoháčSebastian Roháč
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 4.63 4.634.62X4.63X4.324.31
9 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 4.58 4.303.994.584.58
10 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 4.52 X4.334.524.52
11 Daniel KlejchDaniel Klejch
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 4.46 4.36X4.464.46
12 Lukáš VáclavovicLukáš Václavovic
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 4.42 4.234.334.424.42
13 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 4.41 4.344.234.414.41
14 Jan RoháčJan Roháč
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
03 4.20 4.204.083.964.20
15 Jan TürkJan Türk
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 4.16 X4.16X4.16
16 David KolářDavid Kolář
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
03 3.97 3.963.873.973.97
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 4.80 4.484.504.494.50X4.804.41
2 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4.80 4.334.453.904.454.484.264.80
3 Tomáš ČechTomáš Čech
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
04 4.77 4.77X4.464.774.41X4.47
4 Šimon LevýŠimon Levý
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 4.70 4.494.484.704.704.564.464.54
5 Ondřej ParuchOndřej Paruch
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 4.52 X4.434.514.514.424.524.51
6 Jan SladkýJan Sladký
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 4.42 X4.374.374.374.194.314.42
7 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4.42 4.423.98X4.42X4.01X
8 Radek HrubýRadek Hrubý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4.30 4.304.284.024.303.853.914.13
9 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.29 4.294.184.014.29
10 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.21 X4.214.204.21
11 Michal PerglerMichal Pergler
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 4.19 4.064.193.934.19
12 Tadeáš BímanTadeáš Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4.10 3.903.874.104.10
13 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4.09 4.063.934.094.09
14 Matyáš KubkaMatyáš Kubka
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
04 4.02 4.023.943.624.02
15 Ondřej VolfOndřej Volf
AK SokolovAK Sokolov
05 3.99 3.953.993.713.99
16 Jan VýškaJan Výška
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3.97 3.903.953.973.97
17 Martin ČernýMartin Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3.97 3.973.763.843.97
18 David GogaDavid Goga
PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s.
04 3.95 3.953.703.943.95
19 Kristián VáchalKristián Váchal
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3.90 3.723.903.653.90
20 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3.85 X3.853.423.85
21 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.75 3.753.503.613.75
22 Vojtěch MenclVojtěch Mencl
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3.68 3.543.683.563.68
23 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.66 XX3.663.66
24 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3.47 3.473.35X3.47
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5.21 5.155.065.075.154.885.21X
2 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 5.20 5.175.065.205.20X5.065.13
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 4.98 4.654.75X4.754.884.98-
4 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
02 4.88 4.514.494.624.624.884.874.62
5 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.77 4.574.404.544.574.36X4.77
6 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4.54 4.434.34X4.434.54--
7 Karolína JunkováKarolína Junková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 4.41 4.234.074.404.404.294.224.41
8 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.38 4.364.244.214.364.324.384.22
9 Vanesa TošovskáVanesa Tošovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4.33 4.324.334.234.33
10 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 4.26 4.214.144.264.26
11 Kristina NováKristina Nová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4.22 4.224.013.854.22
12 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 4.16 3.914.164.044.16
13 Marie LillováMarie Lillová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 4.11 4.114.073.684.11
14 Karolína VojtováKarolína Vojtová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 4.05 4.053.993.944.05
15 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4.05 3.983.964.054.05
16 Ester GutwirtováEster Gutwirtová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3.98 3.983.693.743.98
17 Tereza BlažkováTereza Blažková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 3.96 3.963.823.853.96
18 Miluška StrečanskáMiluška Strečanská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 3.91 3.653.793.913.91
19 Eliška FleisigováEliška Fleisigová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 3.91 3.693.91X3.91
20 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 3.89 3.893.883.813.89
21 Andrea SoukupováAndrea Soukupová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 3.86 3.853.863.813.86
22 Aneta VoskováAneta Vosková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3.59 3.543.593.393.59
Lenka GárskáLenka Gárská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 DNS
Eva SuchánkováEva Suchánková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 NM
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4.71 4.274.374.204.374.524.614.71
2 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
04 4.63 4.084.144.264.264.434.634.38
3 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4.59 4.244.594.344.594.004.394.44
4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 4.53 3.644.063.994.064.534.414.49
5 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.38 3.973.964.024.024.383.654.07
6 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4.35 4.254.203.864.254.29X4.35
7 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 4.31 3.844.053.654.053.764.313.90
8 Klára ČechurováKlára Čechurová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 4.24 X4.22X4.224.244.144.18
9 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ SušiceTJ Sušice
05 3.98 3.983.833.843.98
10 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3.98 3.723.803.983.98
11 Anna PeřinováAnna Peřinová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 3.95 3.813.763.953.95
12 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.93 3.933.663.623.93
13 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3.93 3.933.39X3.93
14 Lenka BurešováLenka Burešová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 3.89 3.843.793.893.89
15 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 3.87 3.873.773.733.87
16 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
04 3.83 -3.833.823.83
17 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3.82 3.813.82X3.82
18 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.82 3.613.823.703.82
19 Veronika VeseláVeronika Veselá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3.78 3.583.703.783.78
20 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.76 3.693.743.763.76
21 Pavlína KubešováPavlína Kubešová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
05 3.76 3.553.683.763.76
22 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
04 3.69 3.613.513.693.69
23 Tereza KleinováTereza Kleinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3.49 3.243.493.383.49
Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 DNS
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10.89 10.4908.9810.6210.6209.8210.8210.89
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 10.53 10.3608.9810.2610.3609.7910.53
3 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 10.15 09.3508.8709.8309.8310.1509.2709.57
4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 09.16 08.7909.16X09.1608.6608.5708.40
5 Barbora BílkováBarbora Bílková
AK SokolovAK Sokolov
04 09.09 08.99X07.7108.9908.9208.9409.09
6 Lenka GárskáLenka Gárská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 08.75 08.7408.2807.6308.7408.7508.3507.87
7 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 08.73 08.7308.1107.8508.7308.0007.8207.71
8 Kateřina ŠauliKateřina Šauli
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 08.64 08.3208.4008.6408.6407.8208.2506.56
9 Eliška VozárováEliška Vozárová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 08.56 07.7208.5608.2908.56
10 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 07.92 X07.5207.9207.92
11 Klára ŠimčíkováKlára Šimčíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 07.52 07.36X07.5207.52
12 Agáta JanováAgáta Janová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 06.97 X06.6606.9706.97
13 Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 06.93 06.8506.3206.9306.93
14 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 06.92 06.7706.9206.6406.92
15 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 06.12 05.7006.1205.5806.12
16 Lenka BurešováLenka Burešová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 06.11 06.0205.7906.1106.11
17 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 05.86 05.6005.8605.7805.86
18 Kateřina VačkářováKateřina Vačkářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 05.75 05.4904.8205.7505.75
19 Anna HauerováAnna Hauerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 04.96 X04.4204.9604.96
Vendula OchocováVendula Ochocová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 DNS
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
04 10.19 09.6309.3409.9209.9209.3110.0110.19
2 Jan SoukupJan Soukup
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 10.05 09.1809.8209.8409.8410.0509.9308.44
3 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 09.36 09.3208.8809.3609.3609.2008.9708.50
4 Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 09.34 X08.7808.9708.9709.3408.9108.96
5 Niko VránekNiko Vránek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 09.13 08.9109.0209.1309.1308.7007.3907.89
6 Marek MatúšMarek Matúš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 08.65 08.18X07.6908.1808.4108.6508.60
7 Marek BubelíniMarek Bubelíni
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 08.57 07.4807.5908.5708.5707.39X08.38
8 Jiří HampejsJiří Hampejs
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 07.93 07.2606.9107.4407.4407.9307.9007.08
9 Jan VýškaJan Výška
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 07.39 06.3006.6407.3907.39
10 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 06.64 XX06.6406.64
11 Thomas MochánThomas Mochán
PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s.
04 05.73 05.6204.7205.7305.73
12 Jakub KartýsekJakub Kartýsek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 04.42 X04.42X04.42
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 10.31 08.6708.6610.3110.3109.6209.5909.77
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 09.81 09.1209.1008.9409.1209.8109.3209.63
3 Anna KinkorováAnna Kinkorová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
02 09.69 09.6309.0209.2809.6309.0109.4509.69
4 Barbora HufeislováBarbora Hufeislová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 09.62 09.1308.7808.8109.1307.3907.5809.62
5 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 09.26 08.8208.0609.2609.2608.9807.9409.12
6 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 09.11 09.1108.6408.0609.1108.3208.84X
7 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 09.00 08.0009.0008.4309.0007.8808.29X
8 Martina OudováMartina Oudová
TJ SušiceTJ Sušice
02 08.63 08.63X06.5908.63X07.50X
9 Tereza BenešováTereza Benešová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
02 08.60 08.3508.2008.6008.60
10 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 08.57 08.4308.5708.0008.57
11 Barbora ŠárováBarbora Šárová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 08.33 07.6008.3308.1508.33
12 Veronika BednářováVeronika Bednářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 08.11 X07.6008.1108.11
13 Miluška StrečanskáMiluška Strečanská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 08.08 07.2707.3808.0808.08
14 Natálie SvobodováNatálie Svobodová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy </