Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň

Znojmo (4. 6. 2017)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 6.16
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 6.15
3 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.88
4 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5.76
5 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5.58
6 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 5.45
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5.44
8 Lukáš ZounekLukáš Zounek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5.41
9 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.36
10 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5.35
11 Jakub BadošekJakub Badošek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.27
12 Marek ParaličMarek Paralič
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 5.26
13 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 5.24
14 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
03 5.13
15 Šimon DobečkaŠimon Dobečka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 5.12
16 Sebastian RausSebastian Raus
BYAC BrnoBYAC Brno
03 5.09
17 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 5.09
18 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 4.97
19 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.96
20 Matěj ŠípekMatěj Šípek
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.91
21 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4.90
22 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 4.83
23 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.57
24 Samuel-Luis KomárekSamuel-Luis Komárek
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.34
Jakub ProcházkaJakub Procházka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 DNS
Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
02 DNS
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 5.33
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.13
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 5.06
4 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 5.03
5 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4.83
6 Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.81
7 Dominika MikováDominika Miková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 4.78
8 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 4.77
9 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.73
10 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.71
11 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 4.68
12 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.67
13 Zuzana VítkováZuzana Vítková
AC ProstějovAC Prostějov
03 4.60
14 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.56
15 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC ProstějovAC Prostějov
03 4.53
16 Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 4.51
17 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.51
18 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.49
19 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 4.48
20 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.47
21 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.46
22 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.46
23 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.43
24 Desislava HristovaDesislava Hristova
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 4.43
25 Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.40
26 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.35
27 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
03 4.29
28 Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC BrnoJAC Brno
03 4.27
29 Anna TruhlářováAnna Truhlářová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
02 4.25
30 Tereza KrejčíTereza Krejčí
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 4.25
31 Denisa PláškováDenisa Plášková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 4.24
32 Nikola HruškováNikola Hrušková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.23
33 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.23
34 Agáta TepláAgáta Teplá
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 4.22
35 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 4.19
36 Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 4.17
37 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.13
38 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3.82
Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 DNS
Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 DNS
Celkem 40 závodníků