Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KMD staršího žactva

Domažlice (16. 6. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 16.6.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael MeierMichael Meier 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.74
2 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.16
3 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.19
4 Dominik VlčekDominik Vlček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.26
5 Jan PurkartJan Purkart 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.37
6 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.56
Ngomanh CuongNgomanh Cuong 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 16.6.2017) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.03
2 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.06
3 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.16
4 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.74
5 Jan RollJan Roll 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.84
6 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.85
7 MICHAL NOVÁKMICHAL NOVÁK 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.27
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 16.6.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael MeierMichael Meier 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.81 11.00
2 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.97 9.00
3 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.05 8.00
4 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.12 7.00
5 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.18 6.00
6 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.28 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 16.6.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik VlčekDominik Vlček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.13 4.00
2 Jan PurkartJan Purkart 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.21 3.00
3 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.64 2.00
4 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.67 1.00
5 Jan RollJan Roll 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.87
6 MICHAL NOVÁKMICHAL NOVÁK 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.24
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 16.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.17
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.41
3 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.58
4 Kristýna AuterskáKristýna Auterská 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.68
5 Karolína VojtováKarolína Vojtová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.72
6 Aneta VoskováAneta Vosková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 16.6.2017) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.06
2 Lucie BrejchováLucie Brejchová 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.46
3 Karolína JunkováKarolína Junková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.65
4 Magdalena PáreckáMagdalena Párecká 03 TJ SušiceTJ Sušice 08.82
5 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.30
6 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 16.6.2017) Vítr: -0..3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.39
2 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.54
3 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.78
4 Vendula DobruškováVendula Dobrušková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.00
5 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.25
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (pá, 16.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.28
2 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.55
3 Aneta DenkováAneta Denková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.70
4 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.79
5 Vendula HlinkováVendula Hlinková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.85
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 16.6.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.16 11.00
2 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.18 9.00
3 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.27 8.00
4 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.34 7.00
5 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.69 6.00
6 Lucie BrejchováLucie Brejchová 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 16.6.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.50 4.00
2 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.55 3.00
3 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.66 2.00
4 Karolína JunkováKarolína Junková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.67 1.00
5 Aneta DenkováAneta Denková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.85
6 Kristýna AuterskáKristýna Auterská 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.98
Celkem 6 závodníků