výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva

Nové Město nad Metují (17. 6. 2017)

Skok daleký - Žáci

(so, 17.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6.30 11.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 6.22 9.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 6.00 8.00
4 Jan RückerJan Rücker
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 5.23 7.00
5 Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 5.11 6.00
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.01 5.00
7 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.95 4.00
8 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.92 3.00
9 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 4.81 2.00
10 Jan BukovskýJan Bukovský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.80 1.00
11 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.21
12 Antonín MosteckýAntonín Mostecký
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.19
13 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.95
14 Jakub VysokýJakub Vysoký
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.78
MB Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 4.79
Štěpán KalinaŠtěpán Kalina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 17.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula MaršíkováVendula Maršíková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 5.11 11.00
2 Anna DušánkováAnna Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.87 9.00
3 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 4.83 8.00
4 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.65 7.00
5 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.50 6.00
6 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 4.49 5.00
7 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 4.40 4.00
8 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.40 3.00
9 Eva DušánkováEva Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.29 2.00
10 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.26 1.00
11 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 4.23
12 Barbora RoštlapilováBarbora Roštlapilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 4.22
13 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 4.13
14 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.11
15 Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.09
16 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4.08
17 Anna JunkováAnna Junková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 4.07
Kristýna TobiškováKristýna Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.07
19 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 4.02
20 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.97
21 Lucie VlasákováLucie Vlasáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.92
22 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.88
23 Lucie BridzikováLucie Bridziková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3.85
24 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.78
25 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 3.76
26 Bára MuchováBára Muchová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.64
27 Agáta MalichováAgáta Malichová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3.55
28 Tereza HorákováTereza Horáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.53
29 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.48
30 Kateřina VítováKateřina Vítová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
03 3.02
Celkem 30 závodníků