Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev mladších žáků a žákyň, skupina A

Vysoké Mýto (14. 6. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.28
2 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.67
3 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.70
4 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.71
5 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.78
6 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FlídrAdam Flídr 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.86
2 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 05 AC PardubiceAC Pardubice 08.94
3 Adam MilerAdam Miler 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.13
4 Zbyněk VašekZbyněk Vašek 05 AC PardubiceAC Pardubice 09.13
5 Peter FreiwaldPeter Freiwald 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.19
6 Michal GerišerMichal Gerišer 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.75
2 Ondřej VávraOndřej Vávra 04 AC PardubiceAC Pardubice 09.21
3 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 09.51
4 Daniel PohnerDaniel Pohner 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.61
5 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.68
Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.24
2 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.86
3 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 09.12
4 Ondřej MachatýOndřej Machatý 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.92
5 Andrej ZamastilAndrej Zamastil 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10.44
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.26
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 05 AC PardubiceAC Pardubice 09.89
3 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10.50
4 Dominik ZdražilDominik Zdražil 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10.69
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.13 11.00
2 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.23 9.00
3 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.33 8.00
4 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.81 7.00
5 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.04 6.00
6 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.06 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.75 4.00
2 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.80 3.00
3 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.91 2.00
4 Adam FlídrAdam Flídr 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.92 1.00
5 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.95
6 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 05 AC PardubiceAC Pardubice 09.11
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.61
2 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.77
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.83
4 Nikola PatákováNikola Patáková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.00
5 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 09.03
6 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 09.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SlámováLenka Slámová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.10
2 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.39
3 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.40
4 Pavlína JíšováPavlína Jíšová 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 09.41
5 Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.43
6 Anna DostálováAnna Dostálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.11
2 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová 04 AC PardubiceAC Pardubice 09.19
3 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 09.35
4 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.41
5 Tereza ZlesákováTereza Zlesáková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.44
6 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.88
MB Markéta TěšíkováMarkéta Těšíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.76
3 Dominika WimmrováDominika Wimmrová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.82
4 Vanda ČapkováVanda Čapková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.91
5 Natálie KřičenskáNatálie Křičenská 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 10.56
6 Veronika PetránkováVeronika Petránková 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta UrbancováAgáta Urbancová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.06
2 Sofie KvízováSofie Kvízová 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 09.62
3 Aneta ArdeltováAneta Ardeltová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.67
4 Sára VollinováSára Vollinová 05 AC PardubiceAC Pardubice 09.76
5 Tereza RábováTereza Rábová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10.24
Ema VeseláEma Veselá 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.46
2 Tereza HochmanováTereza Hochmanová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.54
3 Nikola JetmarováNikola Jetmarová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.73
4 Klára Anna PodzimkováKlára Anna Podzimková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10.00
5 Adéla ŠplíchalováAdéla Šplíchalová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10.22
6 Lucie LočárkováLucie Ločárková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MikyskováKateřina Mikysková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.59
2 Renata FaltusováRenata Faltusová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10.11
3 Stela SekotováStela Sekotová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.14
4 Natálie LimburskáNatálie Limburská 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.94
MB Soňa ŠulcováSoňa Šulcová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.67
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.68 11.00
2 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.76 9.00
3 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.91 8.00
4 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.95 7.00
5 Nikola PatákováNikola Patáková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.98 6.00
6 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 09.01 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SlámováLenka Slámová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.19 4.00
2 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 09.35 3.00
3 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 09.37 2.00
Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová 04 AC PardubiceAC Pardubice 09.37 1.00
5 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.38
Agáta UrbancováAgáta Urbancová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DNS
Celkem 6 závodníků