výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody

Kladno (9. 6. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.71
2 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.74
3 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.75
4 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.82
5 David TůmaDavid Tůma 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 07.99
6 Lukáš JanečekLukáš Janeček 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.04
7 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.14
8 Lukáš TureckýLukáš Turecký 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.98
2 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.06
3 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.07
4 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.12
5 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.13
6 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.20
7 Ondřej MachotaOndřej Machota 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.28
8 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.67
2 Marek MyškaMarek Myška 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.83
3 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.05
4 David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.27
5 Pavel SvobodaPavel Svoboda 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.37
6 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.55
7 Václav ŠkolaVáclav Škola 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.84
8 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NovákOndřej Novák 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.41
2 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.55
3 Viktor ZemanViktor Zeman 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.73
4 Jan DoubekJan Doubek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.88
5 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.05
6 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PoláčekMatěj Poláček 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.47
2 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.47
3 Pavel BendaPavel Benda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.52
4 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.80
5 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.12
6 Matyáš TrousilMatyáš Trousil 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MichekTomáš Michek 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.68
2 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.77
3 Oliver SobotkaOliver Sobotka 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.30
MS Martin SemirádMartin Semirád 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.12
MS Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.55
MS Petr BräutigamPetr Bräutigam 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.04
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.57
2 Tomáš MichekTomáš Michek 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.59
3 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.66
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.66
5 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.68
6 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.04
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš JanečekLukáš Janeček 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.84
2 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.92
3 David TůmaDavid Tůma 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 07.93
4 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.02
5 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.04
6 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.18
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.11
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.19
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.23
4 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.25
5 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.26
6 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
7 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.40
8 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.28
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.40
3 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.46
4 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.49
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.56
6 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.58
7 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.62
8 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.71
2 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.94
3 Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.03
4 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.12
5 Johanka KarmazínováJohanka Karmazínová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.19
6 Ema RejchrtováEma Rejchrtová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.22
7 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.33
8 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita DobešováAnita Dobešová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.22
2 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.24
3 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.27
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.33
5 Tereza MaxováTereza Maxová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.42
6 Eliška VonakáEliška Vonaká 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.63
7 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.78
8 Eliška StaňkováEliška Staňková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 08.91
2 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.20
3 Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.32
4 Agáta DuškováAgáta Dušková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.38
5 Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.72
6 Adéla KulihováAdéla Kulihová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.99
7 Adéla KřížkováAdéla Křížková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.57
Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.65
2 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.18
3 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.35
4 Tereza BánováTereza Bánová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.42
5 Martina TýblováMartina Týblová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.67
6 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.68
7 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.70
8 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HauptmanováNela Hauptmanová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.56
2 Adéla HauptmanováAdéla Hauptmanová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.15
MS Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.43
MS Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
MS Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.83
MS Martina TrhoňováMartina Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.53
2 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.75
3 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.84
4 Lucie MikešováLucie Mikešová 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.25
5 Terezie ZdeňkováTerezie Zdeňková 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.51
6 Štěpánka HelclováŠtěpánka Helclová 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.77
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.07
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.09
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22
4 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.36
5 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.37
6 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.47
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.27
2 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.42
3 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.45
4 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.54
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.55
6 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.60
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.96
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.18
3 Tomáš MichekTomáš Michek 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18.80
4 Prokop MálekProkop Málek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.08
5 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.10
6 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 19.11
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.75
2 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 19.47
3 Pavel BendaPavel Benda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.24
4 Vratislav ČeněkVratislav Čeněk 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.93
5 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.00
6 Oliver SobotkaOliver Sobotka 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.03
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.87
2 Ondřej MachotaOndřej Machota 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.98
3 Ondřej NovákOndřej Novák 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.03
4 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 20.10
5 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.36
6 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.54
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor ZemanViktor Zeman 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.66
2 Jan DoubekJan Doubek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.37
3 Pavel SvobodaPavel Svoboda 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.74
4 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 23.10
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.72
2 Vojtěch ŠváraVojtěch Švára 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 21.34
3 Jan KarešJan Kareš 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 21.38
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.51
MS Martin SemirádMartin Semirád 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.06
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BräutigamPetr Bräutigam 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.45
2 Martin RabochMartin Raboch 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.62
3 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.78
4 Marek MyškaMarek Myška 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.80
5 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 25.19
David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.47
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.56
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.68
4 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.41
Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.49
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.52
3 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.22
4 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.43
5 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.03
Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.49
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.90
3 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.13
4 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.19
5 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.35
6 Tereza NaušováTereza Naušová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.96
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KlikováPetra Kliková 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.15
2 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 22.16
3 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.29
4 Johanka KarmazínováJohanka Karmazínová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.53
5 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 22.55
Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.31
2 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.01
3 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.56
4 Tereza BánováTereza Bánová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.81
5 Ema RejchrtováEma Rejchrtová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.87
6 Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.95
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.78
2 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 21.82
3 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 22.45
4 Nela HauptmanováNela Hauptmanová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 24.03
5 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 24.48
6 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 24.96
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.52
2 Sabina VocelováSabina Vocelová 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 22.05
3 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.15
4 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.29
MS Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.16
MS Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.23
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SlavíčkováLenka Slavíčková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.84
2 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.15
3 Helena JankůHelena Janků 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.44
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 22.90
5 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 23.40
6 Adéla KulihováAdéla Kulihová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 24.59
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 21.24
2 Eva ZichováEva Zichová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.10
3 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.36
4 Anita DobešováAnita Dobešová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.86
5 Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 23.35
Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.92
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.32
3 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.33
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.37
5 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.11
6 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.05
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.23
2 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.72
Petr OndříčekPetr Ondříček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.93
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.22
3 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.01
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.13
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 27.63
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.46
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.14
3 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.45
4 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.48
5 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.17
6 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.43
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.37
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 39.44
3 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.60
4 Lukáš JanečekLukáš Janeček 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 40.52
5 Ondřej NovákOndřej Novák 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 41.24
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 41.45
2 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 42.47
3 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 44.85
4 David ŠprinclDavid Šprincl 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 46.05
5 Oliver SobotkaOliver Sobotka 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 46.80
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠváraVojtěch Švára 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 46.11
2 Martin RabochMartin Raboch 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 46.27
3 David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 49.82
4 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 52.23
Filip KučeraFilip Kučera 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LemešLukáš Lemeš 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 43.15
2 Radek HušekRadek Hušek 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 50.45
MS Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 43.84
Viktor BuraViktor Bura 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNP
David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.52
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 41.59
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.00
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.68
5 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.24
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.94
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 43.70
3 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.15
4 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 44.53
5 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.31
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.43
2 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.50
3 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 46.02
4 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.47
5 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 50.01
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marta VidunováMarta Vidunová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 49.09
2 Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 49.63
3 Lucie MikešováLucie Mikešová 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 50.17
4 Eliška StaňkováEliška Staňková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 56.28
Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta DuškováAgáta Dušková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 49.44
2 Terezie ZdeňkováTerezie Zdeňková 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 52.37
3 Martina KvasničkováMartina Kvasničková 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 55.13
Kristýna NovotnáKristýna Novotná 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNP
Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:07.66
2 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:07.69
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:09.58
4 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:13.25
Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:14.82
2 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:16.42
3 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:19.21
4 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:20.03
5 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:21.34
6 Adam ChocholaAdam Chochola 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:22.54
7 Lukáš LemešLukáš Lemeš 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:23.40
8 Vít TechnikVít Technik 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:24.92
9 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:26.98
10 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:32.70
11 David ŠprinclDavid Šprincl 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:33.82
12 Radek HušekRadek Hušek 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:34.34
13 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2:48.72
14 Václav ŠkolaVáclav Škola 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:03.40
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:27.95
2 Lenka SlavíčkováLenka Slavíčková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:31.31
3 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:31.46
4 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:36.79
5 Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:39.92
6 Karolína CvakováKarolína Cvaková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:40.05
7 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:43.14
8 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:44.64
9 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:46.83
10 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:08.16
MS Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:31.03
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:01.61
2 David TůmaDavid Tůma 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5:04.22
3 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:04.94
4 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:08.67
5 Bedřich HolečekBedřich Holeček 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:55.90
6 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:59.05
7 Vojtěch KindaVojtěch Kinda 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6:20.80
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:29.98
2 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:39.93
3 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:43.89
4 Sára StaškováSára Stašková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:53.33
5 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5:55.81
6 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:55.87
7 Markéta MikováMarkéta Miková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6:12.97
8 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6:39.98
Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.57
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.83
3 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.04
4 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.53
5 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.56
6 Lukáš TureckýLukáš Turecký 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 16.15
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef SmutnýJosef Smutný 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18.66
2 Lukáš TrtíkLukáš Trtík 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18.88
3 Michal HrachMichal Hrach 02 ŠSK SlanýŠSK Slaný 19.35
4 Vojtěch KindaVojtěch Kinda 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.29
5 Pavel SvobodaPavel Svoboda 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 20.89
Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.91
2 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.10
3 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.56
4 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.66
5 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17.19
6 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.33
7 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 17.57
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 16.92
2 Erika ČápováErika Čápová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.98
3 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.32
4 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.47
5 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 18.16
6 Martina KolářováMartina Kolářová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.38
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.01
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.41
3 Lukáš TureckýLukáš Turecký 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 30.65
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.93
Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít TechnikVít Technik 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.48
2 Josef SmutnýJosef Smutný 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 34.69
Lukáš TrtíkLukáš Trtík 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 34.69
4 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 44.63
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop MálekProkop Málek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 31.00
2 Vojtěch KindaVojtěch Kinda 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 35.40
3 Jan KarešJan Kareš 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 41.67
David TůmaDavid Tůma 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. DNP
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 31.39
2 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 31.94
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.28
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 32.66
5 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.81
6 Erika ČápováErika Čápová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.94
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.42
2 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 35.32
3 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36.72
4 Šárka EichlerováŠárka Eichlerová 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 41.59
Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 36.10
2 Lucie KřenováLucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 36.95
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 37.50
4 Štěpánka HelclováŠtěpánka Helclová 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 41.12
Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DQ
Poznámky:
dráha 6. - disqalifikace dle §168.7a (nepřeběhnutí překážky)
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 34.61
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 34.79
3 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.14
4 Sabina VocelováSabina Vocelová 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 37.72
MS Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35.68
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Forman, Konvalina, Sojka, Vilím Forman, Konvalina, Sojka, Vilím TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:48.50
2 Reichl, Chochola, Braun, Melč Reichl, Chochola, Braun, Melč A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.81
3 Krejča, Perner, Šnára, Zdichynec Krejča, Perner, Šnára, Zdichynec AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:56.32
4 Čeněk, Machota, Rejzl, Podolák Čeněk, Machota, Rejzl, Podolák Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:00.31
5 Šantavý, Pácal, Honzíček, Burger Šantavý, Pácal, Honzíček, Burger SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:04.34
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holeček, Křivský, Rothanzl, Severa Holeček, Křivský, Rothanzl, Severa TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:04.55
2 Poštolka, Bílek, Fafejtka, Solom Poštolka, Bílek, Fafejtka, Solom TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:07.46
3 Všetula, Samek, Poláček, Benda Všetula, Samek, Poláček, Benda A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:08.23
Dubják, Matoušek, Mareš, Doubek Dubják, Matoušek, Mareš, Doubek TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novosadová, Škopková, Pavlíková, Růžičková Novosadová, Škopková, Pavlíková, Růžičková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:56.33
2 Bennett, Vrábelová, Havlová, Lakomá Bennett, Vrábelová, Havlová, Lakomá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:01.49
3 Janků, Londinová, Voříšková, Fryaufová Janků, Londinová, Voříšková, Fryaufová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:08.12
4 Jedličková, Heráková, Zichová, Řepová Jedličková, Heráková, Zichová, Řepová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:10.09
5 Sikstová, Fridrichová, Apltauerová, Procházková Sikstová, Fridrichová, Apltauerová, Procházková TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3:27.90
6 Hauptmanová, Veranová, Vaňková, Potměšilová Hauptmanová, Veranová, Vaňková, Potměšilová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:49.08
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stašková, Švarcová, Dostálová, Kubešová Stašková, Švarcová, Dostálová, Kubešová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:14.17
2 Hrabovská, Bánová, Vidunová, Sedláčková Hrabovská, Bánová, Vidunová, Sedláčková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:20.97
3 Blechová, Sandholcová, Jelínková, Michlová Blechová, Sandholcová, Jelínková, Michlová TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3:24.03
4 Nováková, Kvasničková, Brzáková, Eichlerová Nováková, Kvasničková, Brzáková, Eichlerová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:45.16
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudoňská, Šmigelská, Drábková, Adamcová Rudoňská, Šmigelská, Drábková, Adamcová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:09.92
2 Koudelková, Naušová, Šimůnková, Zalabáková Koudelková, Naušová, Šimůnková, Zalabáková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:12.78
3 Mašková, Škochová, Filounová, Hodačová Mašková, Škochová, Filounová, Hodačová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:14.63
Dušková, Vaňková, Dobešová, Tunková Dušková, Vaňková, Dobešová, Tunková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNP
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.70
2 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.65
3 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.55
4= Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.50
4= Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.50
6 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.50
7= Michal HrachMichal Hrach
ŠSK SlanýŠSK Slaný
02 1.50
7= Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.50
9 Adam ChocholaAdam Chochola
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.45
10= Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.45
10= Petr PučelíkPetr Pučelík
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
02 1.45
10= David MartínekDavid Martínek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1.45
13 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1.45
14 Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.45
15= Lukáš PodolákLukáš Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1.40
15= Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.40
Matyáš MaroušekMatyáš Maroušek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 NM
MS Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.75
MS Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.75
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 1.56
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.59
2= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.50
2= Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.50
4= Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.45
4= Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.45
6 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.45
7 Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 1.45
8 Helena JankůHelena Janků
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1.45
9 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.45
10 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.40
11= Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.40
11= Sabina VocelováSabina Vocelová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 1.40
13 Martina KolářováMartina Kolářová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1.35
14= Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.30
14= Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.30
16= Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.25
16= Viktorie MichlováViktorie Michlová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 1.25
18 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.25
Martina TýblováMartina Týblová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 NM
Adéla KulihováAdéla Kulihová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 NM
Eva TuháčkováEva Tuháčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 NM
Celkem 21 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2.80
2 Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2.50
3 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2.40
4 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2.10
Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 NM
Jakub TalašJakub Talaš
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 2.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2.80
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2.40
3 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.30
4 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.00
5 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.79
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6.50
3 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.37
4 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 6.30
5 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.09
6 Petr KolekPetr Kolek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.85
7 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.95
Petr OndříčekPetr Ondříček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 NM
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MichekTomáš Michek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 5.84
2 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.65
3 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 5.12
4 Prokop MálekProkop Málek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 5.11
5 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.87
6 Vít TechnikVít Technik
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.76
7 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.67
8 Jiří SolomJiří Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.36
9 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.34
10 Jiří ToužimskýJiří Toužimský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.32
11 Jan KarešJan Kareš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 4.24
12 Matyáš TrousilMatyáš Trousil
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.09
13 Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.08
14 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.06
15 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.90
16 Viktor ZemanViktor Zeman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.59
17 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.58
Matyáš MaroušekMatyáš Maroušek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 NM
Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.46
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.94
3 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.86
4 Karolína RokosováKarolína Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.52
5 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.42
6 Tereza RoubíkováTereza Roubíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.39
7 Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.35
8 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.90
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 5.40
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5.51
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 5.16
3 Kateřina BranišováKateřina Branišová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5.01
4 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.96
5 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.80
6 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.73
7 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.62
8 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4.62
9 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.58
10 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.54
11 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.53
12 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
02 4.46
13 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.46
14 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.44
15 Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.12
16 Denisa ŘípováDenisa Řípová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 4.03
17 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 3.90
18 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 3.87
Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
02 NM
Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 NM
Sára PšeničkováSára Pšeničková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 NM
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 NM
Celkem 22 závodníků
Finále 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina DostalováKateřina Dostalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.61
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 4.53
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.39
4 Tereza KalousováTereza Kalousová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 4.31
5 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 4.26
6 Erika ČápováErika Čápová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.22
7 Eva ZichováEva Zichová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 4.11
8 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 3.99
9 Tereza MaxováTereza Maxová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 3.91
10 Ema RejchrtováEma Rejchrtová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3.88
11 Adéla TunkováAdéla Tunková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 3.86
12 Markéta LakomáMarkéta Lakomá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.82
13 Viktorie MichlováViktorie Michlová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 3.77
14 Johanka KarmazínováJohanka Karmazínová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.74
17 Lucie MikešováLucie Mikešová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 3.74
16 Iveta FilounováIveta Filounová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3.73
17 Eliška VonakáEliška Vonaká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 3.39
18 Terezie ZdeňkováTerezie Zdeňková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 3.31
19 Adéla KřížkováAdéla Křížková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 3.28
MS Martina TrhoňováMartina Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 4.42
MS Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.29
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 11.49
2 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10.74
3 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 09.88
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.51
5 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 09.41
6 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.13
7 Martina TýblováMartina Týblová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 08.25
8 Denisa ŘípováDenisa Řípová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 08.13
9 Anna SeilerováAnna Seilerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 07.87
10 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 07.87
11 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 07.82
12 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 07.74
13 Barbora HezinováBarbora Hezinová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 07.60
14 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 07.50
15 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 07.47
16 Jitka MenclováJitka Menclová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 07.39
17 Adéla LadomirjakováAdéla Ladomirjaková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 06.83
18 Adéla HauptmanováAdéla Hauptmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 06.14
19 Kamila KáninskáKamila Káninská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 05.37
Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 NM
Tereza NaušováTereza Naušová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 NM
Pavla PařízkováPavla Pařízková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 NM
Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 NM
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 13.90
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 12.27
3 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 10.91
4 Marek SojkaMarek Sojka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10.56
5 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10.51
6 Jakub MatoušekJakub Matoušek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 09.38
7 Jiří ToužimskýJiří Toužimský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.10
8 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.06
9 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 08.74
10 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 07.79
11 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 07.77
12 Adam MarešAdam Mareš
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 07.32
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 31.50
2 Kateřina HronováKateřina Hronová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 29.28
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 28.89
4 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 28.16
5 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 25.94
6 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 25.38
7 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 24.14
8 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 23.54
9 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 20.06
10 Denisa ŘípováDenisa Řípová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 19.82
11 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 17.95
12 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 17.91
13 Martina KvasničkováMartina Kvasničková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 15.28
14 Adéla LadomirjakováAdéla Ladomirjaková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 14.88
15 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 14.82
16 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 14.06
17 Adéla HauptmanováAdéla Hauptmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 09.92
18 Kamila KáninskáKamila Káninská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 08.88
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 35.53
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 34.94
3 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 32.28
4 Marek SojkaMarek Sojka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 31.72
5 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 30.58
6 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 28.92
7 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 26.21
8 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 25.57
9 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 25.46
10 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 24.76
11 Jakub MatoušekJakub Matoušek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 23.27
12 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 22.17
13 Adam MarešAdam Mareš
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 20.22
14 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 20.06
15 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 19.55
16 Dominik LafekDominik Lafek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 11.69
17 Vojtěch LíbaVojtěch Líba
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 08.85
Jiří ToužimskýJiří Toužimský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 NM
Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 NM
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 NM
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 55.08
MS Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 42.69
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 43.88
2 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 39.03
3 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 35.62
4 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 27.60
5 Tereza FajtováTereza Fajtová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 24.64
6 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 24.45
7 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 21.76
8 Sarah JanouškováSarah Janoušková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 20.14
9 Adéla LadomirjakováAdéla Ladomirjaková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 19.51
10 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 19.29
11 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 15.80
12 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 14.05
13 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 13.18
14 Kamila KáninskáKamila Káninská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 09.09
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 41.76
2 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 37.13
3 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 36.72
4 Robert SamekRobert Samek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 32.86
5 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 30.81
6 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 27.17
7 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 21.50
8 Vojtěch LíbaVojtěch Líba
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 16.29
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 NM
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 40.59
2 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 34.16
3 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 33.08
4 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 32.65
5 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 29.32
6 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 27.58
7 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 25.67
8 Anna SeilerováAnna Seilerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 24.50
9 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 24.14
10 Jitka MenclováJitka Menclová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 23.57
11 Barbora HezinováBarbora Hezinová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 22.76
12 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 21.90
13 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 21.56
14 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 18.90
15 Tereza MaxováTereza Maxová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 18.24
16 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 16.65
17 Štěpánka HelclováŠtěpánka Helclová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 13.58
MS Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 31.44
MS Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 25.00
MS Kateřina HronováKateřina Hronová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 23.22
Tereza FajtováTereza Fajtová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 DNS
Celkem 21 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 45.44
2 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 41.70
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 38.38
4 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 31.98
5 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 26.23
6 Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 24.27
7 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 22.26
8 Dominik LafekDominik Lafek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 20.04
9 Matěj VšetulaMatěj Všetula
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 19.72
10 Matěj PoláčekMatěj Poláček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 19.56
11 David ChocholatýDavid Chocholatý
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 19.52
12 Daniel MezeraDaniel Mezera
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 19.48
13 Jakub StehlíkJakub Stehlík
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 14.70
14 Denis MbumastonDenis Mbumaston
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 13.35
Vojtěch LíbaVojtěch Líba
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 NM
Jakub TalašJakub Talaš
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 NM
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 NM
Celkem 17 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:51.46
2 Jakub BílekJakub Bílek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19:58.17
3 Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21:03.92
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18:44.71
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina MelicharováKateřina Melicharová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21:38.31
2 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22:29.20
3 Šárka EichlerováŠárka Eichlerová 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 23:45.53
4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 29:47.97
Celkem 4 závodníků