Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody

Kladno (9. 6. 2017)

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 NM
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 40.59
2 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 34.16
3 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 33.08
4 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 32.65
5 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 29.32
6 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 27.58
7 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 25.67
8 Anna SeilerováAnna Seilerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 24.50
9 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 24.14
10 Jitka MenclováJitka Menclová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 23.57
11 Barbora HezinováBarbora Hezinová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 22.76
12 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 21.90
13 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 21.56
14 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 18.90
15 Tereza MaxováTereza Maxová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 18.24
16 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 16.65
17 Štěpánka HelclováŠtěpánka Helclová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 13.58
MS Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 31.44
MS Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 25.00
MS Kateřina HronováKateřina Hronová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 23.22
Tereza FajtováTereza Fajtová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 DNS
Celkem 21 závodníků