výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody

Kladno (9. 6. 2017)

Skok daleký - Muži

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.79
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6.50
3 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.37
4 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 6.30
5 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.09
6 Petr KolekPetr Kolek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.85
7 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.95
Petr OndříčekPetr Ondříček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 NM
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MichekTomáš Michek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 5.84
2 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.65
3 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 5.12
4 Prokop MálekProkop Málek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 5.11
5 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.87
6 Vít TechnikVít Technik
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.76
7 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.67
8 Jiří SolomJiří Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.36
9 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.34
10 Jiří ToužimskýJiří Toužimský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.32
11 Jan KarešJan Kareš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 4.24
12 Matyáš TrousilMatyáš Trousil
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.09
13 Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.08
14 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.06
15 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.90
16 Viktor ZemanViktor Zeman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.59
17 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.58
Matyáš MaroušekMatyáš Maroušek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 NM
Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.46
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.94
3 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.86
4 Karolína RokosováKarolína Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.52
5 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.42
6 Tereza RoubíkováTereza Roubíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.39
7 Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.35
8 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.90
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 5.40
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5.51
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 5.16
3 Kateřina BranišováKateřina Branišová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5.01
4 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.96
5 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.80
6 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.73
7 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.62
8 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4.62
9 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.58
10 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.54
11 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.53
12 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
02 4.46
13 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.46
14 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.44
15 Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.12
16 Denisa ŘípováDenisa Řípová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 4.03
17 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 3.90
18 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 3.87
Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
02 NM
Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 NM
Sára PšeničkováSára Pšeničková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 NM
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 NM
Celkem 22 závodníků
Finále 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina DostalováKateřina Dostalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.61
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 4.53
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.39
4 Tereza KalousováTereza Kalousová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 4.31
5 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 4.26
6 Erika ČápováErika Čápová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.22
7 Eva ZichováEva Zichová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 4.11
8 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 3.99
9 Tereza MaxováTereza Maxová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 3.91
10 Ema RejchrtováEma Rejchrtová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3.88
11 Adéla TunkováAdéla Tunková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 3.86
12 Markéta LakomáMarkéta Lakomá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.82
13 Viktorie MichlováViktorie Michlová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 3.77
14 Johanka KarmazínováJohanka Karmazínová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.74
17 Lucie MikešováLucie Mikešová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 3.74
16 Iveta FilounováIveta Filounová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3.73
17 Eliška VonakáEliška Vonaká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 3.39
18 Terezie ZdeňkováTerezie Zdeňková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 3.31
19 Adéla KřížkováAdéla Křížková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 3.28
MS Martina TrhoňováMartina Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 4.42
MS Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.29
Celkem 21 závodníků