Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Opatovská 10

Praha - Opatov (3. 6. 2017)

3 km chůze - Atletická přípravka-dívky

(so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Erika HofrováErika Hofrová 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 20:41
2 Lucie ŠtěpánkováLucie Štěpánková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 20:48
3 Anna KlimentováAnna Klimentová 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 20:55
Celkem 3 závodníků

5 km chůze - Muži

(so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 28:19
2 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 28:32
3 Kryštof SchubertKryštof Schubert 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29:47
4 Mykola HetsyanynMykola Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 30:15
5 Jan ZástavaJan Zástava 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 30:41
6 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 32:05
Celkem 6 závodníků

5 km chůze - Ženy

(so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 Smola chůze PrahaSmola chůze Praha 29:36
2 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 31:03
3 Adéla JohanováAdéla Johanová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 32:18
4 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 33:06
5 Lenka PanýrkováLenka Panýrková 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 33:30
6 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 35:48
Celkem 6 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan RizekMilan Rizek 78 AŠK SkalicaAŠK Skalica 45:19
2 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 46:29
3 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 50:56
4 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 56:58
5 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 59:29
6 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 60:26
7 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 AK BílinaAK Bílina 63:48
8 Jan LázničkaJan Láznička 83 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 66:28
9 Vladimír KánskýVladimír Kánský 40 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 69:16
10 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 69:42
11 Petr AdamPetr Adam 50 AK BílinaAK Bílina 72:48
12 Stanislav MarekStanislav Marek 42 Spartak TřebíčSpartak Třebíč 72:59
13 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 73:23
14 Jaroslav PrücknerJaroslav Prückner 54 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 73:25
15 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 73:53
16 Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 79:41
17 Petr MarkusekPetr Markusek 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 79:42
Celkem 17 závodníků