výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha - Kotlářka (21. 6. 2017)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.78 11.00
2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18.06 9.00
3 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18.12 8.00
4 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.52 7.00
5 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.57 6.00
6 Filip NýčFilip Nýč 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 18.78 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.76 5.00
2 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.30 2.00
3 Viktor RezekViktor Rezek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.92
4 Adam HartmannAdam Hartmann 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.41
MB Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.23
Šimon JarolímekŠimon Jarolímek 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.43 1.00
2 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.67
3 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.01
4 Filip LouckýFilip Loucký 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.31
5 Jáchym BurešJáchym Bureš 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.45
Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.45
2 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.36
3 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.89
4 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.26
Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.05 3.00
2 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.29
3 Matěj LukešMatěj Lukeš 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20.70
4 David KarolDavid Karol 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.29
5 Adam PolenaAdam Polena 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.66
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.36 11.00
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.43 9.00
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.96 8.00
4 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.24 7.00
5 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.39 6.00
Barbora VenclováBarbora Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozárie BenováRozárie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.68 4.00
2 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.77 3.00
3 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.10 0.50
4 Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.72
5 Natálie HermanováNatálie Hermanová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.73
Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.10 0.50
2 Julie KroupováJulie Kroupová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.93
3 Julie PohořelickáJulie Pohořelická 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.48
Anna KubešováAnna Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Barbora MaivaldováBarbora Maivaldová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Petra CerhováPetra Cerhová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.64
2 Růžena UrbánkováRůžena Urbánková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.08
3 Barbora DudkovaBarbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.46
4 Emma NemešováEmma Nemešová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.50
5 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.81
6 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.04
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 21.6.2017) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KormáňošováHana Kormáňošová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.59
2 Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.64
3 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.47
Lada MoravcováLada Moravcová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Adéla KovaříkováAdéla Kovaříková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 21.6.2017) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivona MatějkováIvona Matějková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.43
2 Magdaléna FerynováMagdaléna Ferynová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.06
3 Tereza HořínkováTereza Hořínková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.44
4 Marcela SkyvováMarcela Skyvová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.89
Lada BednářováLada Bednářová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.00 2.00
2 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.12
3 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.16
4 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.95
5 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.24
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (st, 21.6.2017) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VenclováKlára Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.47 5.00
2 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.19
3 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.76
4 Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.06
5 Barbora LaštovkováBarbora Laštovková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 25.18
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.42
2 Alžběta ČechováAlžběta Čechová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.72
3 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.73
4 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.24
5 Adéla BlahováAdéla Blahová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.25
Zuzana ZajícováZuzana Zajícová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 6 závodníků