výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha - Kotlářka (21. 6. 2017)

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela KozačováDaniela Kozačová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 27.50 11.00
2 Michaela DurdováMichaela Durdová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 27.15 9.00
3 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 26.68 8.00
4 Adéla LonginováAdéla Longinová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 26.46 7.00
5 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 24.29 6.00
6 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 24.15 5.00
7 Eliška HrachováEliška Hrachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 23.70 4.00
8 Karolin Ann NessmithKarolin Ann Nessmith
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 20.71 3.00
9 Eliška ČernáEliška Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 19.25 2.00
10 Tereza TůmováTereza Tůmová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 18.58 1.00
11 Anna KubešováAnna Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 18.58
12 Magda JavůrkováMagda Javůrková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 18.12
13 Teresa MillerTeresa Miller
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 17.69
14 Chiara VaccinoChiara Vaccino
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 17.48
15 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 17.47
16 Adéla BlahováAdéla Blahová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 17.07
17 Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 17.02
18 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 16.66
19 Hana SkořepováHana Skořepová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 16.03
20 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 14.77
21 Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 14.76
22 Barbora KupkováBarbora Kupková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 12.85
23 Klára VenclováKlára Venclová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 DNS
24 Alžběta NěmcováAlžběta Němcová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 DNS
25 Kateřina HronováKateřina Hronová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 DNS
Celkem 25 závodníků