výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy staršího žactva

Praha - Děkanka (14. - 15. 6. 2017)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.21
2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 37.84
3 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.53
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.56
5 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 39.47
6 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 40.54
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 38.51
2 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 39.52
3 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 39.61
4 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 40.07
5 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.37
6 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 40.41
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.79
2 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 40.46
3 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.90
4 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.96
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 41.39
6 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 42.27
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 41.88
2 Šimon JarolímekŠimon Jarolímek 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 42.68
3 David FilipDavid Filip 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 43.12
4 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 43.99
5 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 44.51
Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.44
2 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.34
3 Jakub MaršálekJakub Maršálek 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 43.68
4 Jan KolekJan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 45.38
5 Hubert HejdukHubert Hejduk 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 47.47
6 Pavel KollerPavel Koller 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 48.74
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 42.69
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 43.52
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 43.72
4 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.89
5 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 44.34
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 44.01
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 44.34
3 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 44.71
4 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.99
5 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 45.69
6 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 47.68
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.04
2 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.47
3 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 45.95
4 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.44
5 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 46.91
Petra CerhováPetra Cerhová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VenclováBarbora Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 44.86
2 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.77
3 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.35
4 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.79
5 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.64
6 Julie FerdinandováJulie Ferdinandová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.13
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 48.01
2 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 48.81
3 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 50.25
4 Barbora DudkovaBarbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.39
5 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 51.59
Ivona MatějkováIvona Matějková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 46.28
2 Anna Maria HovorkaAnna Maria Hovorka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.51
3 Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.65
4 Julie PohořelickáJulie Pohořelická 03 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 48.67
5 Magdaléna FerynováMagdaléna Ferynová 03 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 49.26
6 Alžběta ČechováAlžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 49.99
Celkem 6 závodníků