výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy staršího žactva

Praha - Děkanka (14. - 15. 6. 2017)

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 30.54
2 Anna KubešováAnna Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 29.73
3 Agáta MikundováAgáta Mikundová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 28.42
4 Daniela KozačováDaniela Kozačová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 28.09
5 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 26.15
6 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 26.00
7 Michaela DurdováMichaela Durdová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 25.49
8 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 23.73
9 Eliška HrachováEliška Hrachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 23.46
10 Kateřina HronováKateřina Hronová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 22.68
11 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 21.99
12 Magda JavůrkováMagda Javůrková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 19.98
13 Alžběta NěmcováAlžběta Němcová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 18.32
14 Patricie ŽídkováPatricie Žídková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 17.79
15 Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 17.65
16 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 17.20
17 Viktorie VydrováViktorie Vydrová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 17.05
18 Klára VenclováKlára Venclová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 16.95
19 Teresa MillerTeresa Miller
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 16.50
20 Magdalena VondrováMagdalena Vondrová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 15.53
21 Klára CeleckáKlára Celecká
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 15.30
Kateřina HedlováKateřina Hedlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 DNS
Karolína KomárkováKarolína Komárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 DNS
Karolin Ann NessmithKarolin Ann Nessmith
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 DNS
Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 NM
Celkem 25 závodníků