Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mužů a žen na dráze

Třebíč (18. 6. 2017)

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Boris PribilBoris Pribil 98 AC Malacky, SlovenskoAC Malacky, Slovensko 22.82
2 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.36
3 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.59
4 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.61
5 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.09
MS Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.65
Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.91
2 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 24.38
3 Václav HolcmanVáclav Holcman 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 24.78
4 Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 25.14
5 Lubomír PažourekLubomír Pažourek 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.35
Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2017) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.06
2 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 24.86
3 Lukáš SádlíkLukáš Sádlík 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 25.86
4 Viet Thang CuViet Thang Cu 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.97
5 Martin VithaMartin Vitha 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.34
6 Filip KotlasFilip Kotlas 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 28.23
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.6.2017) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.45
2 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 27.41
3 Michaela ZbořilováMichaela Zbořilová 99 ŠK ŠOG Nitra, SlovenskoŠK ŠOG Nitra, Slovensko 28.58
4 Lucie DobrovolnáLucie Dobrovolná 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 30.13
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 25.64
2 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 26.98
3 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.06
4 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 28.16
5 Eliška FixováEliška Fixová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 28.54
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2017) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.88
2 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.02
3 Barbora UhlířováBarbora Uhlířová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.70
4 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.70
Jitka NavrkalováJitka Navrkalová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 5 závodníků