Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Kolín (18. 6. 2017)
100 m - Junioři (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.39 9.00
2 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.39 7.00
3 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.56 6.00
100 m - Dorostenci (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.39 9.00
2 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.48 7.00
3 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.51 6.00
100 m - Juniorky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.55 9.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.61 7.00
3 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.70 6.00
100 m - Dorostenky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.84 9.00
2 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.52 7.00
3 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.55 6.00
800 m - Dorostenci (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:04.33 9.00
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.46 7.00
3 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:06.63 6.00
800 m - Juniorky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:20.85 9.00
2 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:21.62 7.00
3 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:22.26 6.00
800 m - Dorostenky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:26.66 9.00
2 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:39.40 7.00
1500 m - Junioři (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1500 m - Dorostenci (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:12.19 9.00
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:14.32 7.00
3 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:19.54 6.00
1500 m - Juniorky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:45.30 9.00
2 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:53.15 7.00
3 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:59.60 6.00
1500 m - Dorostenky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3000 m - Junioři (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09:19.81 9.00
2 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09:19.98 7.00
3 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:44.40 6.00
3000 m - Dorostenci (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:14.57 9.00
2 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:56.27 7.00
3000 m - Juniorky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10:36.50 9.00
2 Agáta ČechováAgáta Čechová 98 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12:53.10 7.00
3 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13:08.32 6.00