Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Kolín (18. 6. 2017)
skok vysoký - Muži (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok vysoký - Junioři (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.75 9.00
2 Filip BrandejskýFilip Brandejský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.60 7.00
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.55 6.00
skok vysoký - Dorostenci (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.90 9.00
2 Erik LaunaErik Launa 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.75 7.00
3 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.75 6.00
skok vysoký - Juniorky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.61 9.00
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.61 7.00
3 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.55 6.00
skok vysoký - Dorostenky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok o tyči - Junioři (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Filip BrandejskýFilip Brandejský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.20 8.00
1= Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.20 8.00
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.35 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.00 7.00
3 Kryštof SoučekKryštof Souček 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.40 6.00
skok o tyči - Dorostenky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva KubešováEva Kubešová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.86 9.00
2 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.60 7.00
skok daleký - Junioři (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.54 9.00
2 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.33 7.00
3 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.03 6.00
skok daleký - Dorostenci (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Robin MartinekRobin Martinek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.64 9.00
2 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6.14 7.00
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.58 6.00
skok daleký - Juniorky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.53 9.00
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5.14 7.00
3 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5.06 6.00
skok daleký - Dorostenky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.43 9.00
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.18 7.00
3 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.00 6.00
trojskok - Junioři (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.50 9.00
2 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.14 7.00
trojskok - Dorostenci (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Robin MartinekRobin Martinek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.93 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.46 7.00
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.04 6.00
trojskok - Juniorky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.31 9.00
2 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.52 7.00
3 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.20 6.00
trojskok - Dorostenky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.42 9.00
2 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.13 7.00
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.34 6.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.86 9.00
2 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.45 7.00
3 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.30 6.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.43 9.00
2 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.72 7.00
3 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.58 6.00
vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.63 9.00
2 Filip NajmanFilip Najman 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.15 7.00
3 Michal PauzaMichal Pauza 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.68 6.00
hod diskem 1kg - Juniorky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.55 9.00
2 Eliška VolencováEliška Volencová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.82 7.00
3 Sára BlehováSára Blehová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.61 6.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.97 9.00
2 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.28 7.00
3 Anežka NovákováAnežka Nováková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.25 6.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.54 9.00
2 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.42 7.00
3 Vladimír NováčekVladimír Nováček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.73 6.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip NajmanFilip Najman 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.25 9.00
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 37.67 7.00
3 Michal PauzaMichal Pauza 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.49 6.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.21 9.00
2 Eliška KopeckáEliška Kopecká 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.99 7.00
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.48 6.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.44 9.00
2 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 39.19 7.00
3 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.83 6.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 62.20 9.00
2 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.86 7.00
3 Jan JarešJan Jareš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.50 6.00
hod kladivem 6kg - Junioři (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan BalátJan Balát 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.36 9.00
2 Petr TomanPetr Toman 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 52.51 7.00
3 Michal PauzaMichal Pauza 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.10 6.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola LabuťováNikola Labuťová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.51 9.00
2 Šárka VosátkováŠárka Vosátková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.71 7.00
3 Tereza ŠírlováTereza Šírlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.30 6.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 34.35 9.00
2 Eliška VolencováEliška Volencová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 34.00 7.00
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 33.73 6.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.79 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.37 7.00
3 Ondřej KočíOndřej Kočí 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.63 6.00
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 18.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 53.32 9.00
2 Adam LiteraAdam Litera 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.33 7.00
3 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.84 6.00