Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Kolín (18. 6. 2017)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.24
2 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.27
3 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.30
4 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.46
5 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.76
MS Jan KrůželaJan Krůžela 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.68
2 Martin DostálMartin Dostál 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.93
3 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.12
4 Pavel PeteříkPavel Peteřík 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.49
5 Antonín HořejšíAntonín Hořejší 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.67
6 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.03
2 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.16
3 Jan DobiášJan Dobiáš 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.21
4 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.22
5 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.27
6 David KuruczDavid Kurucz 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.60
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.39 9.00
2 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.39 7.00
3 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.56 6.00
4 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.76 5.00
5 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.79 4.00
6 Martin DostálMartin Dostál 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.88 3.00
7 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.29 2.00
Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.25
2 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.44
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.46
4 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.53
5 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.79
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.35
MS Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.68
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.68
3 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.71
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.80
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.82
6 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.87
7 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.94
8 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.90
2 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.51
3 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.52
4 Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.10
5 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.47
6 Petr OndříčekPetr Ondříček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.69
Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.39 9.00
2 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.48 7.00
3 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.51 6.00
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.51 5.00
5 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.74 4.00
6 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.77 3.00
7 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.89 2.00
Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.66
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.68
3 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.75
4 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.83
5 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.94
6 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.25
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.32
3 Tereza BeranováTereza Beranová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.78
4 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.19
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.80
Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.54
2 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.82
3 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.84
4 Karolína RokosováKarolína Rokosová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.49
MS Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13.31
MS Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.41
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.55 9.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.61 7.00
3 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.70 6.00
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.87 5.00
5 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.90 4.00
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.96 3.00
7 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.19 2.00
8 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.51 1.00
Poznámky:
6 dráha žlutá karta za nesportovní chování
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.65
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.08
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.59
MS Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.68
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.81
MS Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.57
Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 18.6.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.47
2 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.63
3 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.78
4 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.03
5 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.03
MS Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.24
Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.84 9.00
2 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.52 7.00
3 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.55 6.00
4 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.09 5.00
5 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.15 4.00
6 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.16 3.00
Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.39 9.00
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.50 7.00
Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.80 6.00
2 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.84 5.00
3 Pavel PeteříkPavel Peteřík 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.44 3.00
MS Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.27
MS Jan KrůželaJan Krůžela 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.33
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.98 4.00
2 Jan DobiášJan Dobiáš 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.53 2.00
MS Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 24.28
Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.25 9.00
2 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.36 6.00
3 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.46 5.00
4 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.80 3.00
5 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.83 1.50
MS Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 23.40
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.31 7.00
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 23.61 4.00
3 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.83 1.50
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.91
MS Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.00
Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.15
2 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25.58
3 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.66
4 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.83
5 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.29
Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.17
2 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.10
3 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.25
4 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.40
5 Petr OndříčekPetr Ondříček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.81
MS Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.50
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.72 9.00
2 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.30 7.00
3 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.36 6.00
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.76 5.00
5 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.80 4.00
6 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.28 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 27.20 3.00
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.57 1.00
3 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.66
4 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 28.48
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 29.14
2 Julie HofmanováJulie Hofmanová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 30.60
MS Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 27.70
MS Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.86
MS Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 30.26
Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.70 9.00
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.21
MS Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 26.94
Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.71 6.50
2 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.71 6.50
3 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.40 5.00
MS Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.73
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.21 9.00
2 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.71 7.00
MS Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.28
MS Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 50.89
Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.09 9.00
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 51.22 7.00
3 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.33 5.00
4 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.90 4.00
5 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.27 3.00
6 Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 57.20
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.75 6.00
2 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 55.76 2.00
3 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.26 1.00
4 Peter DrobnyPeter Drobny 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.44
5 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 62.69
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 58.16 9.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.67 7.00
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 59.68 6.00
4 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 60.62 5.00
5 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62.51 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62.41 4.00
2 Tereza BeranováTereza Beranová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 63.78 2.00
3 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 65.13 1.00
4 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 65.92
5 Julie HofmanováJulie Hofmanová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 68.20
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 59.82
MS Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 61.07
MS Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.55
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:04.33 9.00
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.46 7.00
3 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:06.63 6.00
4 Peter DrobnyPeter Drobny 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:12.14 5.00
5 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:19.00 4.00
Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:20.85 9.00
2 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:21.62 7.00
3 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:22.26 6.00
4 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:22.39 5.00
5 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:28.62 4.00
6 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:34.22 3.00
7 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:37.64 2.00
8 Barbora JakubováBarbora Jakubová 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:38.51 1.00
MS Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:25.47
MS Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:32.54
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:26.66 9.00
2 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:39.40 7.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:31.17
Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Štěpán AndrleŠtěpán Andrle 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:12.19 9.00
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:14.32 7.00
3 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:19.54 6.00
4 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:23.78 5.00
5 Damián BradáčDamián Bradáč 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:26.32 4.00
MS Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:28.47
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:45.30 9.00
2 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:53.15 7.00
3 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:59.60 6.00
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:11.43 5.00
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:15.28 4.00
6 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:20.75 3.00
7 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:22.74 2.00
8 Nicole ČadkováNicole Čadková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:28.39 1.00
9 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:34.98
10 Andrea ŽďárskáAndrea Žďárská 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6:14.93
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:46.97
Celkem 1 závodníků

3000 m - Junioři

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09:19.81 9.00
2 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09:19.98 7.00
3 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:44.40 6.00
4 Radek StránskýRadek Stránský 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11:52.21 5.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:14.57 9.00
2 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:56.27 7.00
MS Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09:49.60
Celkem 3 závodníků

3000 m - Juniorky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10:36.50 9.00
2 Agáta ČechováAgáta Čechová 98 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12:53.10 7.00
3 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13:08.32 6.00
4 Anna HorákováAnna Horáková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13:10.60 5.00
5 Eliška ČervenkováEliška Červenková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14:07.98 4.00
6 Laura TaranuLaura Taranu 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14:26.18 3.00
MS Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13:07.53
MS Natálie VíškováNatálie Víšková 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13:11.73
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.27 9.00
2 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.11 7.00
3 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.87 6.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.39 9.00
MS Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.97
MS Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.90
MS Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.99
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.64
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.90
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.45 7.00
2 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.74 6.00
MS Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.88
MS Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.42
MS Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16.10
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.90 5.00
MS Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 15.98
MS Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.25
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16.28
MS Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.97
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 14.70
MS Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.62
MS Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.47
Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.82 9.00
2 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18.45 7.00
MS Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.54
MS Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15.51
MS Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 16.06
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 42.89 9.00
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.58 7.00
MS Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 39.34
MS David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 41.79
MS Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 43.59
Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 45.81 6.00
MS Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 41.41
David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.55 9.00
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 47.48
MS Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.32
MS Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 48.45
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.40 7.00
MS Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 48.45
MS Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.22
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.03 9.00
2 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.00 7.00
MS Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 53.98
MS Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 54.47
MS Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 60.93
Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 71.98 9.00
2 Veronika BlatskáVeronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 74.98 7.00
MS Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 72.89
MS Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 70.64
MS Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.6
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 76.39 6.00
2 Anna HorákováAnna Horáková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 78.17 5.00
3 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 78.45 4.00
4 Eliška ČervenkováEliška Červenková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 86.89 3.00
MS Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.85
MS Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 68.93
Poznámky:
Závodnice Zámečníková běžela pod protestem
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bajer, Drunecký, Kašpar, Kučera Bajer, Drunecký, Kašpar, Kučera 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:40.65 9.00
2 Kvíčala, Pecha, Pešek, Tláskal Kvíčala, Pecha, Pešek, Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3:41.28 7.00
3 Dryák, Hofmann, Moulis, Vitásek Dryák, Hofmann, Moulis, Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:49.20 6.00
4 Čech, Kořínek, Perner, Podaný Čech, Kořínek, Perner, Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3:58.99 5.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kordová, Placatková, Stýblová, Žáková Kordová, Placatková, Stýblová, Žáková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:05.06 9.00
2 Beranová, Lorenčíková, Tillmann, Vánišová Beranová, Lorenčíková, Tillmann, Vánišová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:19.79 7.00
3 Barešová, Čechová, Grygarová, Malíčková Barešová, Čechová, Grygarová, Malíčková 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:22.12 6.00
4 Hofmanová, Novotná, Pelichovská, Sobotková Hofmanová, Novotná, Pelichovská, Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:26.88 5.00
5 Dubjáková, Hulmáková, Neradová, Šitlerová Dubjáková, Hulmáková, Neradová, Šitlerová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:27.72 4.00
6 Červenková, Doudová, Horáková, Rudolfská Červenková, Doudová, Horáková, Rudolfská 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:48.94 3.00
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušková, Pelová, Rydlová, Rychlá Matoušková, Pelová, Rydlová, Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:24.43 9.00
2 Drncová, Pavlisová, Roubíková, Štulcová Drncová, Pavlisová, Roubíková, Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:34.60 7.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.10
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.75 9.00
2 Filip BrandejskýFilip Brandejský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.60 7.00
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.55 6.00
4 David KuruczDavid Kurucz
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 1.50 5.00
Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.90 9.00
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.75 7.00
3 Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.75 6.00
4 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.70 5.00
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 NM
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.61 9.00
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.61 7.00
3 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 1.55 6.00
4 Veronika KošátkováVeronika Košátková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
99 1.55 5.00
5 Tereza ČermochováTereza Čermochová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.55 4.00
6 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.50 3.00
7 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.45 2.00
MS Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.50
Veronika NovotnáVeronika Novotná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 DNS
Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.61
MS Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.58
MS Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC PardubiceAC Pardubice
00 NM
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Filip BrandejskýFilip Brandejský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 2.20 8.00
1= Daniel BezuchaDaniel Bezucha
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 2.20 8.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.35 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.00 7.00
3 Kryštof SoučekKryštof Souček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.40 6.00
4 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.20 5.00
5 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2.60 4.00
6 Tomáš KořínekTomáš Kořínek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 2.00 3.00
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2.86 9.00
2 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2.60 7.00
MS Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.20
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.54 +0.2 m/s 9.00
2 Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.33 +0.2 m/s 7.00
3 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 6.03 +0.0 m/s 6.00
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.74 +1.7 m/s 5.00
5 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.67 +0.0 m/s 4.00
6 Martin DostálMartin Dostál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.39 +0.0 m/s 3.00
7 David KuruczDavid Kurucz
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 5.19 +0.0 m/s 2.00
8 Filip BrandejskýFilip Brandejský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.70 +0.7 m/s 1.00
MS Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 6.34
Vít RychtaříkVít Rychtařík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.64 +1.7 m/s 9.00
2 Vladimir KostičVladimir Kostič
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 6.14 +0.0 m/s 7.00
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.58 +0.0 m/s 6.00
4 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.56 +0.0 m/s 5.00
5 Radimír HolinaRadimír Holina
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5.15 +0.0 m/s 4.00
6 Martin ChlubnaMartin Chlubna
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.80 +0.0 m/s 3.00
MS Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.92 +0.0 m/s
MS Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.75 +0.0 m/s
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5.53 +0.0 m/s 9.00
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 5.14 +0.0 m/s 7.00
3 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 5.06 +1.2 m/s 6.00
4 Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
00 5.05 +0.0 m/s 5.00
5 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.94 +0.0 m/s 4.00
6 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4.61 +0.0 m/s 3.00
7 Karolína RokosováKarolína Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.60 +0.0 m/s 2.00
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3.53 +0.0 m/s
MS Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 5.19 +0.0 m/s
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.43 +0.0 m/s 9.00
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.18 +0.0 m/s 7.00
3 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.00 +0.0 m/s 6.00
4 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.63 +0.0 m/s 5.00
5 Tereza RoubíkováTereza Roubíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.17 +0.0 m/s 4.00
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Junioři

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 13.50 +0.0 m/s 9.00
2 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 11.14 +0.0 m/s 7.00
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 12.93 +0.0 m/s 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 12.46 +0.0 m/s 7.00
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 12.04 +0.9 m/s 6.00
4 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11.70 +0.0 m/s 5.00
MS Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 11.77 +0.0 m/s
MS David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 12.34 +0.0 m/s
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Juniorky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11.31 +0.0 m/s 9.00
2 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 10.52 +0.0 m/s 7.00
3 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 10.20 +0.0 m/s 6.00
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.15 +0.9 m/s
MS Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.67 +0.3 m/s
Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 DNS
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 11.42 9.00
2 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11.13 7.00
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.34 6.00
4 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 09.51 5.00
5 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 09.37 4.00
6 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 08.40 3.00
MS Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC PardubiceAC Pardubice
00 11.55
MS Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10.82
MS Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 09.73
MS Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 09.48
MS Adéla ŘehořováAdéla Řehořová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 07.45
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 DNS
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10.86 9.00
2 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 10.45 7.00
3 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
00 09.30 6.00
4 Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 08.91 5.00
5 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 08.63 4.00
6 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 08.52 3.00
7 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 08.36 2.00
8 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 07.83 1.00
9 Ivana BartákováIvana Bartáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
00 07.45
10 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 07.45
11 Adéla ŘehořováAdéla Řehořová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 06.99
12 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 06.96
MS Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 09.77
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 13.43 9.00
2 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11.72 7.00
3 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 11.58 6.00
4 Ondřej BártůOndřej Bártů
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 11.50 5.00
5 Matěj KrsekMatěj Krsek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.43 4.00
6 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 09.70 3.00
7 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 09.50 2.00
MS Antonín HořejšíAntonín Hořejší
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 12.26
Ondřej TittlOndřej Tittl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNS
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 14.63 9.00
2 Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 13.15 7.00
3 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 12.68 6.00
4 Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 11.10 5.00
5 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 10.85 4.00
Adam RoztočilAdam Roztočil
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 32.55 9.00
2 Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 30.82 7.00
3 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 29.61 6.00
4 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 28.81 5.00
5 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
00 28.36 4.00
6 Ivana BartákováIvana Bartáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
00 27.25 3.00
7 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 25.63 2.00
8 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 18.96 1.00
9 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 18.32
10 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 17.46
11 Adéla ŘehořováAdéla Řehořová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 15.51
12 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 14.38
MS Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 28.22
Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 NM
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 36.97 9.00
2 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 26.28 7.00
3 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 25.25 6.00
4 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 25.22 5.00
5 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 23.90 4.00
6 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 22.58 3.00
7 Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 22.20 2.00
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 39.54 9.00
2 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 29.42 7.00
3 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 28.73 6.00
4 Kryštof SoučekKryštof Souček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 24.48 5.00
MS Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 30.89
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 44.25 9.00
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 37.67 7.00
3 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 36.49 6.00
4 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 31.03 5.00
5 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 30.61 4.00
6 Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 30.29 3.00
7 Radek StránskýRadek Stránský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
98 29.05 2.00
Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 DNS
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 49.21 9.00
2 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 41.99 7.00
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 40.48 6.00
4 Kateřina MalečkováKateřina Malečková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 35.87 5.00
5 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 28.05 4.00
6 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 27.78 3.00
MS Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 52.92
MS Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 48.20
MS Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 37.83
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 35.61
MS Kateřina KšírováKateřina Kšírová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 31.86
MS Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 29.78
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 42.44 9.00
2 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 39.19 7.00
3 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 37.83 6.00
4 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 35.99 5.00
5 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 35.17 4.00
6 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 30.78 3.00
7 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 28.68 2.00
8 Kateřina KšírováKateřina Kšírová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 25.75 1.00
9 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 21.63
10 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 17.85
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 62.20 9.00
2 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 54.86 7.00
3 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 40.50 6.00
4 Ondřej TittlOndřej Tittl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 39.80 5.00
5 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 31.53 4.00
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 55.36 9.00
2 Petr TomanPetr Toman
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
98 52.51 7.00
3 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 45.10 6.00
4 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 27.15 5.00
5 Daniel PitoňákDaniel Pitoňák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 26.19 4.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 36.51 9.00
2 Šárka VosátkováŠárka Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 31.71 7.00
3 Tereza ŠírlováTereza Šírlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 31.30 6.00
4 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 25.21 5.00
MS Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 40.70
MS Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC PardubiceAC Pardubice
00 36.84
MS Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 34.69
MS Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 33.89
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 34.35 9.00
2 Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 34.00 7.00
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 33.73 6.00
4 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 31.90 5.00
5 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 31.68 4.00
6 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 31.32 3.00
7 Eliška ČechováEliška Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 30.25 2.00
8 Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 29.47 1.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 47.79 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 41.37 7.00
3 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 40.63 6.00
4 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 39.93 5.00
5 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 36.30 4.00
6 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 35.99 3.00
7 Ondřej BártůOndřej Bártů
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 35.88 2.00
8 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 35.79 1.00
9 Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 35.70
10 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 31.77
MS Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 60.02
MS Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 41.14
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 53.32 9.00
2 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 51.33 7.00
3 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 48.84 6.00
4 Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 48.67 5.00
5 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 39.36 4.00
6 Radek StránskýRadek Stránský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
98 34.72 3.00
7 Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 32.19 2.00
8 Vít RychtaříkVít Rychtařík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 28.83 1.00
9 Daniel PitoňákDaniel Pitoňák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 26.12
Celkem 9 závodníků