Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Kolín (18. 6. 2017)

Body - oddíly

# Oddíl Kategorie Body
1. A. C. TEPO Kladno Dorostenky 258,00
2. TJ Sokol Kolín-atletika Dorostenci 234,50
3. TJ Sokol Kolín-atletika Juniorky 190,00
4. TJ Sokol Kolín-atletika Junioři 160,00
5. TJ Lokomotiva Beroun z.s. Juniorky 138,00
6. A. C. TEPO Kladno Dorostenci 137,00
7. A. C. TEPO Kladno Junioři 119,00
8. Atletika Stará Boleslav, z.s. Juniorky 85,00
9. Atletika Stará Boleslav, z.s. Junioři 81,00
10. AC Čáslav z.s. Dorostenci 68,00
11. TJ Lokomotiva Beroun z.s. Dorostenci 66,50
12. A. C. TEPO Kladno Juniorky 62,00
13. TJ Sokol Kolín-atletika Dorostenky 56,00
14. SKP Nymburk, z.s. Juniorky 43,00
15. TJ Spartak Vlašim Juniorky 33,00
16. TJ Spartak Vlašim Junioři 2,00
17. TJ Sokol Kolín-atletika Muži 0,00
18. PSK Olymp Praha, z.s. Junioři 0,00
19. AC Pardubice Junioři 0,00
20. ASK Slavia Praha Junioři 0,00
21. A. C. Sparta Praha Junioři 0,00
22. AC Vysoké Mýto z.s. Juniorky 0,00
23. AK Olymp Brno Juniorky 0,00
24. SC Radotín Praha Juniorky 0,00
25. SK Kotlářka Praha Juniorky 0,00
26. TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletiky Dorostenky 0,00
27. TJ Spartak Vlašim Dorostenky 0,00
28. USK PROVOD Ústí n/L. Dorostenky 0,00
29. A. C. Sparta Praha Dorostenci 0,00
30. TJ SOKOL Nová Paka Dorostenci 0,00
31. TJ Spartak Vlašim Dorostenci 0,00
32. AC Pardubice Dorostenci 0,00
33. Atletika Jižní Město z.s. Dorostenci 0,00
34. Atletika Stará Boleslav, z.s. Dorostenci 0,00
35. Hvězda Pardubice z.s. Dorostenci 0,00
36. SK Kotlářka Praha Dorostenci 0,00
37. Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. Dorostenci 0,00
38. AC Pardubice Dorostenky 0,00
39. AK Olymp Brno Dorostenky 0,00
40. ASK Slavia Praha Dorostenky 0,00
41. Atletika Jižní Město z.s. Dorostenky 0,00
42. Atletika Stará Boleslav, z.s. Dorostenky 0,00
43. Hvězda Pardubice z.s. Dorostenky 0,00
44. SK Kotlářka Praha Dorostenky 0,00
45. SKP Nymburk, z.s. Dorostenky 0,00
46. Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. Dorostenky 0,00
47. T. J. Sokol České Budějovice Dorostenky 0,00
48. TJ Lokomotiva Beroun z.s. Dorostenky 0,00