výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Kolín (18. 6. 2017)

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.27 9.00
2 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.11 7.00
3 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.87 6.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.39 9.00
MS Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.97
MS Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.90
MS Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.99
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.64
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.90
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.45 7.00
2 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.74 6.00
MS Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.88
MS Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.42
MS Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16.10
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 18.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.90 5.00
MS Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 15.98
MS Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.25
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16.28
MS Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.97
Celkem 5 závodníků