výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Kolín (18. 6. 2017)

Hod diskem 1kg - Juniorky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 32.55 9.00
2 Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 30.82 7.00
3 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 29.61 6.00
4 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 28.81 5.00
5 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
00 28.36 4.00
6 Ivana BartákováIvana Bartáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
00 27.25 3.00
7 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 25.63 2.00
8 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 18.96 1.00
9 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 18.32
10 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 17.46
11 Adéla ŘehořováAdéla Řehořová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 15.51
12 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 14.38
MS Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 28.22
Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 NM
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 18.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 36.97 9.00
2 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 26.28 7.00
3 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 25.25 6.00
4 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 25.22 5.00
5 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 23.90 4.00
6 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 22.58 3.00
7 Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 22.20 2.00
Celkem 7 závodníků