výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B

Praha - Radotín (20. 6. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.73
2 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.47
3 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
4 Antonín PiheraAntonín Pihera 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.20
5 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.29
6 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.22
2 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.30
3 Matěj KárníkMatěj Kárník 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.52
4 Sebastián HájekSebastián Hájek 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.54
5 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.73
6 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.90
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PelantOndřej Pelant 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.60
2 Josef LiškaJosef Liška 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.97
3 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.22
4 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 09.57
5 Albert KuklaAlbert Kukla 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.59
6 Filip KokešFilip Kokeš 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 11.41
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.07
2 Jakub ŘezáčJakub Řezáč 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09
3 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36
4 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.60
Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.15
2 Tereza NoskováTereza Nosková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.54
3 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.88
4 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.00
5 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.78
6 Anna RučkováAnna Ručková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.03
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
2 Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.98
3 Beata FranzbergerováBeata Franzbergerová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.03
4 Dita BuriánováDita Buriánová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.58
5 Kristýna RybováKristýna Rybová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.71
6 Kateřina BárováKateřina Bárová 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.83
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.82
2 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 08.85
3 Tereza SaskováTereza Sasková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.19
4 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.39
5 Julie VosmíkováJulie Vosmíková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.69
6 Andrea JakubíčkováAndrea Jakubíčková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.57
2 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.11
3 Barbora KlattováBarbora Klattová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.12
Josephine CrowtherJosephine Crowther 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.09
2 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.92
3 Eliška BlahunkováEliška Blahunková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.05
4 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.06
5 Natalia PakurováNatalia Pakurová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.02
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BurešováTereza Burešová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.05
2 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.15
3 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.30
4 LINH NGOC NGVYENLINH NGOC NGVYEN 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.35
5 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.26
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MaštalířAdam Maštalíř 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 21.60
2 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 21.73
3 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.51
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.43
2 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.04
Dominik SorkDominik Sork 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.37
2 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.18
3 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.53
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 23.50
2 Jan KristaJan Krista 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.81
3 Michael KocmanMichael Kocman 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.86
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Igor HejnaIgor Hejna 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.22
2 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.16
3 Adam ČernýAdam Černý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.69
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.17
2 Oskar MatlOskar Matl 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.84
3 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 22.98
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.84
MB Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 27.78
Matyáš PernerMatyáš Perner 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.63
2 Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 21.89
3 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 23.21
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 22.79
2 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 23.36
3 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.21
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana SojkováHana Sojková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.71
2 Klára PelikánováKlára Pelikánová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 23.58
3 Veronika KohoutováVeronika Kohoutová 05 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 23.95
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.96
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 25.63
3 Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 28.86
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.89
2 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.13
3 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.90
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.89
2 Mariana TomasováMariana Tomasová 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.25
Eliška UrbanováEliška Urbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.44
2 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 24.84
3 Adéla BláhováAdéla Bláhová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 25.70
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.09
2 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.56
Aneta OsičkováAneta Osičková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČechováTereza Čechová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.36
2 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.94
3 Olga SoukupováOlga Soukupová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.56
Celkem 3 závodníků
Běh A (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.72
MB Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 26.73
Celkem 2 závodníků

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 THAI BAO TRANTHAI BAO TRAN 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:47.69
2 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:53.42
3 Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:53.76
4 Marek DolejšMarek Dolejš 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:54.65
5 Adam BulířAdam Bulíř 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:04.68
6 Adam PohlAdam Pohl 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:07.99
7 Andrej ŠkodaAndrej Škoda 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:10.44
8 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:17.77
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip StudničnýFilip Studničný 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:07.39
2 Alexander TulisAlexander Tulis 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:07.99
3 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:08.20
4 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:08.42
5 Filip HübschFilip Hübsch 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:11.49
6 Filip HolýFilip Holý 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:19.42
Jakub NovosadJakub Novosad 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola ŠlápotováNikola Šlápotová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:58.46
2 Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1:58.81
3 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:01.39
4 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:02.98
5 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:03.52
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:05.04
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:46.56
2 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:05.44
3 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:06.44
4 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:18.35
5 Elena HorynováElena Horynová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:23.22
6 Lucie BöhmováLucie Böhmová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:25.64
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:00.41
2 Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:03.10
3 Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:05.37
4 Anika BurdováAnika Burdová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:05.60
5 Nicol ČadováNicol Čadová 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:20.56
6 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:38.78
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.08
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.19
3 Lukáš BeránekLukáš Beránek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.14
4 Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 13.20
Daniel BernasDaniel Bernas 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Petr VačkářPetr Vačkář 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HošekMatěj Hošek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.79
2 Dominik KlečkaDominik Klečka 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 13.07
3 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.72
4 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.13
5 Jakub ŠedoJakub Šedo 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 17.44
Albert MatějkaAlbert Matějka 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor HejnaViktor Hejna 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.79
2 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.16
3 Jan ŽilinaJan Žilina 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 13.86
4 Jaroslav VítekJaroslav Vítek 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.05
5 Jakub PodlešákJakub Podlešák 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14.67
Samuel KollerSamuel Koller 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.45
2 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.53
3 Aneta BendlováAneta Bendlová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.70
4 Berenika HrášováBerenika Hrášová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.57
5 Daniela JeřábkováDaniela Jeřábková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 14.23
6 Ela MikšíkováEla Mikšíková 05 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 14.46
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.44
2 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.82
3 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.21
4 Lucie PlochováLucie Plochová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.92
5 Aneta HovorkováAneta Hovorková 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 18.26
Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška StachováEliška Stachová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.97
2 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.57
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.82
4 Nela DvořákováNela Dvořáková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 15.04
5 Ema KüblbeckováEma Küblbecková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.39
Anna LudvíkováAnna Ludvíková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.37
2 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.76
3 Eliška BrabencováEliška Brabencová 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.84
4 Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.19
5 Adriana ŽuffováAdriana Žuffová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.51
Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.17
2 Julie DurychováJulie Durychová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.28
3 Alžběta HrehorováAlžběta Hrehorová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.32
4 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.91
5 Lucie HaladováLucie Haladová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14.61
6 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.67
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A A Kudláček, Tran, Nosková, Zemánková A A Kudláček, Tran, Nosková, Zemánková Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 31.31
2 A A Tolj, Veselý, Kaucká, Nováková A A Tolj, Veselý, Kaucká, Nováková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 31.76
3 A Kramešová, Teplá, Jarvinen, Schnajberk A Kramešová, Teplá, Jarvinen, Schnajberk Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 33.20
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 BA Škoda, Tulis, Hájková, Růžočková BA Škoda, Tulis, Hájková, Růžočková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 36.47
2 A Fořtová, Hovorková V., Žilina, Kaftan A Fořtová, Hovorková V., Žilina, Kaftan AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 36.66
3 A Pecková, Mullerová, Matl, Podlešák A Pecková, Mullerová, Matl, Podlešák SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 41.63
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Doležalová, Moutelíková, Maštalíř, Labuť A Doležalová, Moutelíková, Maštalíř, Labuť Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 34.49
2 Bulíř, Kocman, Brabencová, Tomasová Bulíř, Kocman, Brabencová, Tomasová ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 34.99
3 BA Studničný, Kukla, Rousková, Otcovská BA Studničný, Kukla, Rousková, Otcovská Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 35.15
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 AB Beránek, Matějka, Sojková, Stachová AB Beránek, Matějka, Sojková, Stachová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 32.83
2 AB Šufliarský, Pohl, Křížová, Navvrátilová AB Šufliarský, Pohl, Křížová, Navvrátilová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 33.62
3 B Rubešová, Pristačová, Boschat, Kopřiva B Rubešová, Pristačová, Boschat, Kopřiva Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 35.83
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 CA Küblvecková, Šulc, Vakus, Kárníková CA Küblvecková, Šulc, Vakus, Kárníková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.23
2 BB Kureš, Černý, Klattová, Nosková BB Kureš, Černý, Klattová, Nosková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 38.14
B Hegar, Netolický, Gerglová, Demeke B Hegar, Netolický, Gerglová, Demeke SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B Nekvasilová,, Olšovská, Bělohlávek, Štroner B Nekvasilová,, Olšovská, Bělohlávek, Štroner Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 36.31
2 CB Šorbanová, Spálenka, Kárník, Havlová CB Šorbanová, Spálenka, Kárník, Havlová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.05
3 BB Jeřábek, Hübsch, Kučerová, Plochová BB Jeřábek, Hübsch, Kučerová, Plochová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 37.10
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 AC Jankovský, Jaroš, Šeflová, Durychová AC Jankovský, Jaroš, Šeflová, Durychová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 34.31
2 CC Žohová, Bučányová, Kopenec, Buriánek CC Žohová, Bučányová, Kopenec, Buriánek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.15
3 AC Sečkář, Matouš, Honzíková, Konířová AC Sečkář, Matouš, Honzíková, Konířová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35.21
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 C Koutníková, Pelikánová, Děvěr, Klečka C Koutníková, Pelikánová, Děvěr, Klečka Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 36.35
2 BC Hejna I., Hejna V., Benešová, Švadlenová BC Hejna I., Hejna V., Benešová, Švadlenová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 36.75
3 C Ledvinková, Vosmíková, Jordanidis J., Jordanidis T C Ledvinková, Vosmíková, Jordanidis J., Jordanidis T SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 37.44
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 DA Holeček, Pelant, Migová, Trnková DA Holeček, Pelant, Migová, Trnková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.57
2 AD Hlaváček, Kára, Burdová, Pěnkavová AD Hlaváček, Kára, Burdová, Pěnkavová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 34.95
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 DB Kostka, Řezáč, Grecmanová, Mrázová DB Kostka, Řezáč, Grecmanová, Mrázová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.31
D Holý, Hájek, Haladová, Scheibová D Holý, Hájek, Haladová, Scheibová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub KudláčekJakub Kudláček
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.44
2 Jakub ŘezáčJakub Řezáč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.35
3 Ondřej PelantOndřej Pelant
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.35
4 Damjan ToljDamjan Tolj
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.30
5 Albert BakusAlbert Bakus
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.30
6 Josef LiškaJosef Liška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.25
7 Antonín PiheraAntonín Pihera
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.25
8 Jonáš KostkaJonáš Kostka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.25
9 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.20
10= Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.15
10= Lukáš DěvěrLukáš Děvěr
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.15
12 Albert KuklaAlbert Kukla
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.10
13 Martin KopenecMartin Kopenec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.10
14 Matěj KárníkMatěj Kárník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.10
15= Pavel KaftanPavel Kaftan
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 1.10
15= Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.10
15= Filip KokešFilip Kokeš
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.10
Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 DNS
František ChybaFrantišek Chyba
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 DNS
Oldřich DaněkOldřich Daněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 NM
Sebastián HájekSebastián Hájek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 NM
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 NM
Filip NetolickýFilip Netolický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 NM
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.44
2= Adéla TrnkováAdéla Trnková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.36
2= Karolína PeckováKarolína Pecková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 1.36
4 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.36
5 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.31
6 Anežka FořtováAnežka Fořtová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
04 1.31
7 Karolína DoležalováKarolína Doležalová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.26
8 Julie VosmíkováJulie Vosmíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 1.26
9 Eliška BlahunkováEliška Blahunková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.26
10= Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.21
10= Eliška VatěrováEliška Vatěrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.21
12 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.21
13 Tereza NoskováTereza Nosková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.21
14= Tereza MoravcováTereza Moravcová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.14
14= Zdena PoborskáZdena Poborská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.14
14= Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.14
17 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.14
18= Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 1.14
18= Tereza BurešováTereza Burešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.14
20= LINH NGOC NGVYENLINH NGOC NGVYEN
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.14
20= Tereza SaskováTereza Sasková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.14
22= Anna RučkováAnna Ručková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.07
21= Barbora KlattováBarbora Klattová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.07
21= Dita BuriánováDita Buriánová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.07
24 Kateřina BárováKateřina Bárová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 1.07
25 Eliška BednárkováEliška Bednárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.07
26 Kristýna RybováKristýna Rybová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.07
28 Andrea JakubíčkováAndrea Jakubíčková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.00
28 Natálie HanleyNatálie Hanley
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 1.00
Josephine CrowtherJosephine Crowther
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 NM
Beata FranzbergerováBeata Franzbergerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 NM
Natalia PakurováNatalia Pakurová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 NM
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.74
2 Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 4.21
3 Albert MatějkaAlbert Matějka
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 4.06
4 Viktor HejnaViktor Hejna
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 4.05
5 Lukáš BeránekLukáš Beránek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 4.04
6 Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 3.85
7 Dominik KlečkaDominik Klečka
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 3.61
8 Jan ŠulcJan Šulc
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.51
9 Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.50
10 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.33
11 Jan ŽilinaJan Žilina
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 3.23
12 Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 3.19
13 Jaroslav VítekJaroslav Vítek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.09
14 Jakub PodlešákJakub Podlešák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 3.01
15 Jakub ŠedoJakub Šedo
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 2.47
Daniel BernasDaniel Bernas
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 DNS
Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 DNS
Samuel KollerSamuel Koller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 DNS
Petr VačkářPetr Vačkář
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 4.15
2 Karolína RouskováKarolína Rousková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 4.04
3 Aneta PastuchováAneta Pastuchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.98
4 Eliška StachováEliška Stachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 3.91
5 Julie DurychováJulie Durychová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 3.85
6 Aneta BendlováAneta Bendlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.83
7 Linda GrecmanováLinda Grecmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.80
8 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.77
9 Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 3.70
10 Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.68
11 Eliška BrabencováEliška Brabencová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 3.58
12 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.55
13 Alžběta HrehorováAlžběta Hrehorová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 3.52
14 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.52
15 Ema KüblbeckováEma Küblbecková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.50
16 Michaela RubešováMichaela Rubešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.40
17 Barbora HavlováBarbora Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.37
18 Daniela JeřábkováDaniela Jeřábková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 3.23
19 Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.16
20 Berenika HrášováBerenika Hrášová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.16
21 Barbora BenešováBarbora Benešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 3.07
22 Lucie PlochováLucie Plochová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 3.02
23 Nela DvořákováNela Dvořáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 3.02
24 Zuzana DemekeZuzana Demeke
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3.00
25 Ela MikšíkováEla Mikšíková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
05 2.99
26 Lucie HaladováLucie Haladová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 2.82
27 Aneta HovorkováAneta Hovorková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 2.42
Anna LudvíkováAnna Ludvíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 DNS
Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 DNS
Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 DNS
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KauckáTereza Kaucká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 09.42
2 Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 08.37
3 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 08.00
4 Hana SojkováHana Sojková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 07.89
5 Klára PelikánováKlára Pelikánová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 07.75
6 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 07.42
7 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 07.35
8 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 07.30
9 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 07.08
10 Tereza ČechováTereza Čechová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 07.02
11 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 06.92
12 Olga SoukupováOlga Soukupová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 06.92
13 Veronika HovorkováVeronika Hovorková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
04 06.85
14 Klára NovákováKlára Nováková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 06.55
15 Klára HonzíkováKlára Honzíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 06.45
16 Mariana TomasováMariana Tomasová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 06.37
17 Veronika DanišováVeronika Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 06.16
18 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 05.91
19 Tereza PristačováTereza Pristačová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 05.69
20 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 05.56
21 Karolína KučerováKarolína Kučerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 05.40
22 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 05.39
23 Veronika KohoutováVeronika Kohoutová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
05 05.34
24 Adéla MarkováAdéla Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 04.91
25 Adéla BláhováAdéla Bláhová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 04.17
Nicole ScheibováNicole Scheibová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 DNS
Eliška UrbanováEliška Urbanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 DNS
Aneta OsičkováAneta Osičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 DNS
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KristaJan Krista
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 09.07
2 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 08.75
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 08.51
4 Adam MaštalířAdam Maštalíř
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 07.72
5 Igor HejnaIgor Hejna
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 07.71
6 Petr LabuťPetr Labuť
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 07.61
7 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 07.43
8 Oskar MatlOskar Matl
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 07.34
9 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 07.07
10 Michael KocmanMichael Kocman
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 06.57
11 Marek SečkařMarek Sečkař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 06.21
12 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 05.30
13 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 05.19
14 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 04.74
15 Jan JordanidisJan Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 04.70
16 Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 04.59
17 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 04.52
18 Adam ČernýAdam Černý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 03.97
Matyáš PernerMatyáš Perner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 DNS
Dominik SorkDominik Sork
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 DNS
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav MatoušLadislav Matouš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 48.85
2 THAI BAO TRANTHAI BAO TRAN
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 43.00
3 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 38.02
4 Adam PohlAdam Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 37.24
5 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 35.28
6 Alexander TulisAlexander Tulis
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 34.52
7 Filip StudničnýFilip Studničný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 34.00
8 Adam BulířAdam Bulíř
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 31.53
9 Andrej ŠkodaAndrej Škoda
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 28.86
10 Filip HübschFilip Hübsch
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 28.61
11 Marek DolejšMarek Dolejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 26.00
12 Adam KoukalAdam Koukal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 21.80
13 Filip HolýFilip Holý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 20.05
14 Josef SvobodaJosef Svoboda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 15.90
Jakub NovosadJakub Novosad
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 DNS
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicol ČadováNicol Čadová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 41.28
2 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 35.49
3 Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 31.88
4 Anika BurdováAnika Burdová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 30.70
5 Lucie BöhmováLucie Böhmová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 28.69
6 Helena NoskováHelena Nosková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 26.05
7 Nikola ŠlápotováNikola Šlápotová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 25.25
8 Natálie MillerováNatálie Millerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 24.89
9 Petra BučányováPetra Bučányová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 24.73
10 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 24.67
11 Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 24.42
12 Lucie HrodkováLucie Hrodková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 23.08
13 Aneta OtcovskáAneta Otcovská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 22.83
14 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 22.30
15 Eliška KramešováEliška Kramešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 22.06
16 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 19.53
17 Elena HorynováElena Horynová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 18.52
18 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 16.24
Eliška KubíčkováEliška Kubíčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 DNS
Nelly OnderkováNelly Onderková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 DNS
Karolína ParkanováKarolína Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 DNS
Celkem 21 závodníků