výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B

Praha - Radotín (20. 6. 2017)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KauckáTereza Kaucká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 09.42
2 Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 08.37
3 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 08.00
4 Hana SojkováHana Sojková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 07.89
5 Klára PelikánováKlára Pelikánová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 07.75
6 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 07.42
7 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 07.35
8 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 07.30
9 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 07.08
10 Tereza ČechováTereza Čechová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 07.02
11 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 06.92
12 Olga SoukupováOlga Soukupová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 06.92
13 Veronika HovorkováVeronika Hovorková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
04 06.85
14 Klára NovákováKlára Nováková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 06.55
15 Klára HonzíkováKlára Honzíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 06.45
16 Mariana TomasováMariana Tomasová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 06.37
17 Veronika DanišováVeronika Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 06.16
18 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 05.91
19 Tereza PristačováTereza Pristačová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 05.69
20 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 05.56
21 Karolína KučerováKarolína Kučerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 05.40
22 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 05.39
23 Veronika KohoutováVeronika Kohoutová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
05 05.34
24 Adéla MarkováAdéla Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 04.91
25 Adéla BláhováAdéla Bláhová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 04.17
Nicole ScheibováNicole Scheibová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 DNS
Eliška UrbanováEliška Urbanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 DNS
Aneta OsičkováAneta Osičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 DNS
Celkem 28 závodníků