výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B

Praha - Radotín (20. 6. 2017)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.74
2 Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 4.21
3 Albert MatějkaAlbert Matějka
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 4.06
4 Viktor HejnaViktor Hejna
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 4.05
5 Lukáš BeránekLukáš Beránek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 4.04
6 Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 3.85
7 Dominik KlečkaDominik Klečka
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 3.61
8 Jan ŠulcJan Šulc
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.51
9 Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.50
10 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.33
11 Jan ŽilinaJan Žilina
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 3.23
12 Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 3.19
13 Jaroslav VítekJaroslav Vítek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.09
14 Jakub PodlešákJakub Podlešák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 3.01
15 Jakub ŠedoJakub Šedo
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 2.47
Daniel BernasDaniel Bernas
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 DNS
Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 DNS
Samuel KollerSamuel Koller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 DNS
Petr VačkářPetr Vačkář
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 20.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 4.15
2 Karolína RouskováKarolína Rousková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 4.04
3 Aneta PastuchováAneta Pastuchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.98
4 Eliška StachováEliška Stachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 3.91
5 Julie DurychováJulie Durychová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 3.85
6 Aneta BendlováAneta Bendlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.83
7 Linda GrecmanováLinda Grecmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.80
8 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.77
9 Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 3.70
10 Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.68
11 Eliška BrabencováEliška Brabencová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 3.58
12 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.55
13 Alžběta HrehorováAlžběta Hrehorová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 3.52
14 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.52
15 Ema KüblbeckováEma Küblbecková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.50
16 Michaela RubešováMichaela Rubešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.40
17 Barbora HavlováBarbora Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.37
18 Daniela JeřábkováDaniela Jeřábková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 3.23
19 Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.16
20 Berenika HrášováBerenika Hrášová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.16
21 Barbora BenešováBarbora Benešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 3.07
22 Lucie PlochováLucie Plochová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 3.02
23 Nela DvořákováNela Dvořáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 3.02
24 Zuzana DemekeZuzana Demeke
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3.00
25 Ela MikšíkováEla Mikšíková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
05 2.99
26 Lucie HaladováLucie Haladová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 2.82
27 Aneta HovorkováAneta Hovorková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 2.42
Anna LudvíkováAnna Ludvíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 DNS
Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 DNS
Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 DNS
Celkem 30 závodníků