výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C

Praha - Děkanka (20. 6. 2017)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.53 11.00
2 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.99 1.00
3 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.52
4 David RajchartDavid Rajchart 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.74
5 Martin LachmanMartin Lachman 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 27.55
Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 22.22 6.00
2 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.89 2.00
3 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.07
4 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.12
5 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.44
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 20.6.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof DušekKryštof Dušek 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 21.72 9.00
2 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.86 8.00
3 Jan MalinaJan Malina 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.71 3.00
4 Josef MaivaldJosef Maivald 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.12
5 Libor ZelenkaLibor Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.06
6 Jakub ŠvarcJakub Švarc 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 25.37
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.18 7.00
2 Adam ČervenkaAdam Červenka 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 22.41 4.00
3 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.79
4 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 24.46
5 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.54
6 David MoggDavid Mogg 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 25.62
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 20.6.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš TrachtaLukáš Trachta 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.36 5.00
2 Radek VachtlRadek Vachtl 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 23.93
3 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 24.30
4 Tadeáš ČermákTadeáš Čermák 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 25.56
5 Jan VetešníkJan Vetešník 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 26.40
Daniel ŘíhaDaniel Říha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 20.6.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 Atletika ChuchleAtletika Chuchle 23.12
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 05 Atletika ChuchleAtletika Chuchle 23.77
Celkem 2 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.93 11.00
2 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.50 9.00
3 Eliška ChválováEliška Chválová 05 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.73 2.50
4 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.73 2.50
5 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.23
6 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.44
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ellen OlšavskáEllen Olšavská 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.72 7.00
2 Tisa KirbyTisa Kirby 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 23.18
3 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.03
4 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.45
5 Julie NěmečkováJulie Němečková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.83
6 Anita NovákováAnita Nováková 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 28.42
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.6.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára FialkováKlára Fialková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.56 8.00
2 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 22.10 5.00
3 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.60 4.00
4 Agáta KracíkováAgáta Kracíková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.82
5 Vendula TřeštíkováVendula Třeštíková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.12
6 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 26.33
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.6.2017) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.98 6.00
2 Anna MarešováAnna Marešová 05 Atletika ChuchleAtletika Chuchle 22.80 1.00
3 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 26.18
4 Phoebe LandseerováPhoebe Landseerová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 26.78
5 Christine CianciChristine Cianci 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.79
6 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 29.85
Celkem 6 závodníků