Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Víceboje FTVS 2017 / 1

Praha - Vokovice (6. - 7. 6. 2017)
sedmiboj [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta MoryskováAneta Morysková 92 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3280
2 Markéta HalounkováMarkéta Halounková 96 studenti FTVS studenti FTVS 2797
3 Eliška SojkováEliška Sojková 96 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2674
4 Kristýna HalvováKristýna Halvová 94 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2622
5 Eliška ReischlováEliška Reischlová 96 studenti FTVS studenti FTVS 2616
6 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2417
7 Tereza PalanováTereza Palanová 94 studenti FTVS studenti FTVS 2148
8 Dominika BurgetováDominika Burgetová 96 studenti FTVS studenti FTVS 2146
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Morysková A. 3280 (16.94/603-1.65/795-10.21/543-28.11/622-4.62/459-18.36/258-/)

Halounková M. 2797 (19.53/342-1.20/312-07.78/385-28.92/560-4.54/438-26.56/412-3:01.91/348)

Sojková E. 2674 (19.51/344-1.15/266-07.69/379-30.11/474-3.96/299-22.69/339-2:40.02/573)

Halvová K. 2622 (19.56/340-1.35/460-08.58/437-31.21/401-3.83/270-25.52/392-3:04.83/322)

Reischlová E. 2616 (19.62/335-1.30/409-07.75/383-30.55/444-4.16/345-23.68/358-3:02.51/342)

Klapetková K. 2417 (20.36/273-1.20/312-08.00/399-30.85/424-4.06/322-18.30/257-2:53.25/430)

Palanová T. 2148 (21.08/219-1.38/491-07.18/347-32.69/311-3.87/279-19.20/274-3:16.51/227)

Burgetová D. 2146 (22.03/156-1.25/359-08.22/414-32.87/300-3.53/206-22.77/341-2:59.47/370)
Celkem 8 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej BajerOndřej Bajer 95 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 4466
2 Marek HalmoMarek Halmo 94 Slovensko Slovensko 4368
3 Jakub KroupaJakub Kroupa 92 studenti FTVS studenti FTVS 4193
4 Filip HrušaFilip Hruša 92 studenti FTVS studenti FTVS 3962
5 Adam KubištaAdam Kubišta 93 studenti FTVS studenti FTVS 3935
6 Jiří LoskotJiří Loskot 90 studenti FTVS studenti FTVS 3768
7 Petr MáraPetr Mára 94 studenti FTVS studenti FTVS 3669
8 Patrik MažáriPatrik Mažári 95 studenti FTVS studenti FTVS 3575
9 Ivan BaratynskyyIvan Baratynskyy 91 studenti FTVS studenti FTVS 3563
10 Pavel NápravníkPavel Nápravník 95 studenti FTVS studenti FTVS 3517
11 Jan RudolfJan Rudolf 94 studenti FTVS studenti FTVS 3491
12 Tomáš EbelTomáš Ebel 93 studenti FTVS studenti FTVS 3463
13 Jakub SchmidtJakub Schmidt 90 studenti FTVS studenti FTVS 3419
14 Lukáš VorlíčekLukáš Vorlíček 83 studenti FTVS studenti FTVS 3073
15 Christodoulos TsangarouChristodoulos Tsangarou 92 Kypr Kypr 2670
16 Emmanouil OrnithopoulosEmmanouil Ornithopoulos 94 Řecko Řecko 2636
17 Václav GabrielVáclav Gabriel 92 studenti FTVS studenti FTVS 1121
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Bajer O. 4466 (11.80/691-5.92/569-08.81/414-1.55/426-58.96/449-20.40/318-26.28/392-2.60/264-47.68/554-5:32.09/389)
Halmo M. 4368 (12.21/610-5.00/382-07.88/359-1.50/389-55.10/595-16.83/642-20.73/286-2.20/179-36.31/389-5:03.92/537)
Kroupa J. 4193 (12.06/639-5.94/574-09.18/437-1.50/389-55.35/585-20.59/304-27.91/423-2.20/179-29.31/290-5:35.42/373)
Hruša F. 3962 (12.35/584-5.67/516-08.87/418-1.50/389-58.09/480-19.36/401-22.48/319-2.40/220-29.21/288-5:40.86/347)
Kubišta A. 3935 (12.69/522-5.51/483-08.04/369-1.60/464-57.17/514-21.49/241-23.91/346-2.60/264-32.63/336-5:30.60/396)
Loskot J. 3768 (12.90/485-4.94/371-08.66/406-1.45/352-58.41/469-21.42/246-23.72/343-2.20/179-36.18/387-5:05.18/530)
Mára P. 3669 (13.14/444-5.04/390-09.11/432-1.45/352-59.11/444-20.64/300-30.16/468-2.40/220-26.44/249-5:36.02/370)
Mažári P. 3575 (12.47/562-5.05/392-08.32/385-1.55/426-59.05/446-21.12/266-21.75/305-2.20/179-31.02/314-5:51.42/300)
Baratynskyy I. 3563 (13.15/443-5.00/382-09.53/457-1.60/464-59.79/420-23.16/143-22.36/317-2.20/179-27.55/265-5:11.90/493)
Nápravník P. 3517 (12.71/518-4.89/361-08.11/373-1.40/317-59.38/435-21.54/238-19.24/258-2.20/179-39.65/437-5:29.63/401)
Rudolf J. 3491 (13.25/426-4.75/335-08.11/373-1.55/426-60.80/386-21.14/265-21.25/296-3.10/381-34.19/359-6:04.90/244)
Ebel T. 3463 (13.01/466-4.64/315-07.62/344-1.40/317-57.54/501-21.90/215-22.24/314-2.00/140-29.73/295-5:00.70/556)
Schmidt J. 3419 (13.15/443-4.68/323-08.21/379-1.50/389-60.34/402-22.07/204-22.91/327-2.20/179-30.33/304-5:16.33/469)
Vorlíček L. 3073 (13.85/334-4.71/328-08.32/385-1.30/250-62.94/319-22.01/208-20.11/274-2.00/140-30.66/309-5:06.02/526)
Tsangarou C. 2670 (12.84/495-4.41/274-08.19/378-/-61.84/353-21.87/217-18.03/235-2.00/140-29.51/292-5:54.76/286)
Ornithopoulos E. 2636 (13.97/316-4.51/292-08.41/391-1.45/352-68.74/165-23.29/136-22.90/327-2.20/179-32.95/341-6:35.67/137)
Gabriel V. 1121 (14.75/214-3.46/125-08.86/417-1.30/250-71.14/115-/-0/-/-/)
Celkem 17 závodníků