Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD mužů a žen

Praha - Děkanka (29. 6. 2017)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 29.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 22.57 11.00
2 Michal AyebouaMichal Ayeboua 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.44 9.00
3 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.71 8.00
4 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.14 6.00
5 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.22 5.00
6 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.42 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.6.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.11 7.00
2 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.26 4.00
3 Lukáš MatznerLukáš Matzner 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.52 2.00
4 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.70
5 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.75
6 František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.32
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.6.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.64 1.00
2 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 24.75
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.41
4 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 25.64
5 David PločekDavid Ploček 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 25.80
Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 29.6.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.83
2 David DobášDavid Dobáš 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 25.37
3 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.53
Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNF
Volodymyr MryshchukVolodymyr Mryshchuk 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 29.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.66
2 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 25.77
3 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 27.33
Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Jan ČeperaJan Čepera 92 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNS
Antonín BačoAntonín Bačo 86 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 29.6.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.40
2 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.14
3 Štěpán AndrŠtěpán Andr 93 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 27.23
Pavel MáchaPavel Mácha 75 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS
Filip KrálFilip Král 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
Karel JakubecKarel Jakubec 86 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 29.6.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek HykešRadek Hykeš 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.80
2 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.87
3 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.70
4 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.18
5 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.34
Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 29.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 28.10 11.00
2 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 28.33 9.00
3 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 28.86 8.00
4 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 29.92 3.00
MB Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27.32
Klára PallováKlára Pallová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.6.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 29.49 7.00
2 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 30.30 2.00
3 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 30.89 1.00
4 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 31.10
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 29.6.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.64 6.00
2 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.85 4.00
3 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 32.21
Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková 01 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Alžběta ČechováAlžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
Tereza FarskáTereza Farská 97 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 29.6.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.73 5.00
2 Klára KurucováKlára Kurucová 91 AC Praha 1890AC Praha 1890 31.07
3 Julie PokornáJulie Pokorná 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 32.84
MB Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.71
Klára VyskočilováKlára Vyskočilová 01 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Celkem 5 závodníků