Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Čokoládová tretra Šumperk

Šumperk (8. 6. 2017)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 8.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZákravskýMarek Zákravský 10 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 1 17.94
2 Martin JanuškaMartin Januška 10 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 2 18.56
3 Matěj ŠléškaMatěj Šléška 10 Atletika TJ Šumperk Atletika TJ Šumperk 3 18.57
4 Štěpán ProfousŠtěpán Profous 10 4 18.58
5 Jan KalendaJan Kalenda 11 Kvetnice Kvetnice 5 18.99
6 František SkoumalFrantišek Skoumal 11 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 6 19.03
7 David CigánekDavid Cigánek 11 7 19.20
8 Rostislav BrücknerRostislav Brückner 10 Atletika TJ Šumperk Atletika TJ Šumperk 8 19.23
9 Adam HofschneiderAdam Hofschneider 10 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 9 19.34
10 Denis BoudaDenis Bouda 10 yetiho přípravka yetiho přípravka 10 19.53
11 Jakub TůmaJakub Tůma 11 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 11 19.91
12 Lukáš LangmanLukáš Langman 10 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 12 19.93
13 Štěpán KrobotŠtěpán Krobot 11 13 20.24
14 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 14 20.33
15 Vojtěch DostálVojtěch Dostál 11 15 20.57
16 Filip ChytilFilip Chytil 11 16 20.93
17 Štěpán KadlčíkŠtěpán Kadlčík 11 Šumperk Šumperk 17 21.44
18 Jakub NabiyevJakub Nabiyev 11 18 21.53
19 Kryštof DokoupilKryštof Dokoupil 10 19 21.62
20 David SitařDavid Sitař 11 20 21.65
21 Jakub GieslJakub Giesl 11 21 22.80
22 Adam MátlAdam Mátl 11 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 22 23.04
23 Marek BerkaMarek Berka 11 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 23 23.40
24 Martin HansmannMartin Hansmann 11 24 23.74
25 Filip DrozdFilip Drozd 10 25 23.90
26 David DokoupilDavid Dokoupil 11 26 25.22
Celkem 26 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 8.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 TJ Sokol Náměšť na Hané TJ Sokol Náměšť na Hané 1 18.26
2 Anna HodkováAnna Hodková 10 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 2 18.88
3 Eliška VondrákováEliška Vondráková 10 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 3 19.28
4 Barbora PlíhalováBarbora Plíhalová 10 4 19.80
5 Eva KoupilováEva Koupilová 10 TJ Šumperk TJ Šumperk 5 20.08
6 Laura MikulášováLaura Mikulášová 11 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 6 20.44
7 Alexandra BerkováAlexandra Berková 11 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 7 20.86
8 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 10 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 8 20.87
9 Karolína JaníčkovaKarolína Janíčkova 10 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 9 22.09
10 Daniela AdámkováDaniela Adámková 10 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 10 22.17
11 Vanessa GablerováVanessa Gablerová 11 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 11 22.72
12 Lucie VaňatkováLucie Vaňatková 11 12 22.95
13 Monika BerkováMonika Berková 11 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 13 23.63
14 Petra RendováPetra Rendová 11 14 23.86
15 Eliška HruškováEliška Hrušková 11 Yeti Šumperk Yeti Šumperk 15 24.09
16 Anna TicháAnna Tichá 11 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 16 25.47
17 Nikol MalachováNikol Malachová 11 17 26.44
Celkem 17 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 8.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LangerJakub Langer 08 Sk Uničov Sk Uničov 1 33.46
2 Jakub LisnerJakub Lisner 08 ZŠ Loučná nad Desnou ZŠ Loučná nad Desnou 2 34.69
3 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk TJ Šumperk 3 34.92
4 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 TJ Sokol Náměšť na Hané TJ Sokol Náměšť na Hané 4 35.40
5 František HarapátFrantišek Harapát 08 TJ Šumperk TJ Šumperk 5 35.65
6 Adam DoubravaAdam Doubrava 08 TJ Atetika Šumper TJ Atetika Šumper 6 35.75
7 Zdeněk PospíšilZdeněk Pospíšil 09 TJ Šumperk TJ Šumperk 7 36.20
8 Filip KrečmerFilip Krečmer 09 Ski klub RD Rýmařov Ski klub RD Rýmařov 8 36.23
9 Tomáš TůmaTomáš Tůma 08 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 9 36.43
10 Tomáš JankůTomáš Janků 09 Vikýřovice Vikýřovice 10 37.00
11 Jakub HudečekJakub Hudeček 09 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 11 37.10
12 Jakub KoryčánekJakub Koryčánek 09 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 12 37.23
13 Gustav HodekGustav Hodek 08 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 13 38.23
14 Martin RuprichMartin Ruprich 09 TJ Sumperk TJ Sumperk 14 38.84
15 Václav PodhoraVáclav Podhora 09 Yetiho sportovní přípravka Yetiho sportovní přípravka 15 38.87
16 Daniel DokoupilDaniel Dokoupil 09 16 39.74
17 Ondřej KašparOndřej Kašpar 09 TJ Šumperk TJ Šumperk 17 39.86
18 Radoslav MocaRadoslav Moca 09 TJ Šumperk TJ Šumperk 18 40.04
19 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 08 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 19 41.33
20 Vít VálekVít Válek 08 TJ Atetika Šumper TJ Atetika Šumper 20 41.97
21 Matěj MausMatěj Maus 09 atletická přípravka Šumperk atletická přípravka Šumperk 21 42.57
22 Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 Atletika TJ Šumperk Atletika TJ Šumperk 22 42.68
23 Stanislav KamasStanislav Kamas 08 Atletika TJ Šumperk Atletika TJ Šumperk 23 42.86
24 Jáchym MátlJáchym Mátl 09 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 24 43.44
25 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 08 TJ Atetika Šumper TJ Atetika Šumper 25 43.46
26 Jáchym MikulášJáchym Mikuláš 09 TJ Šumperk TJ Šumperk 26 44.08
27 František RichtrFrantišek Richtr 09 27 44.26
28 Kryštof DoskočilKryštof Doskočil 08 TJ Šumperk TJ Šumperk 28 51.55
Celkem 28 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 8.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 Atletika Neratovice Atletika Neratovice 1 33.10
2 Tereza KnápkováTereza Knápková 08 TJ Lanškroun TJ Lanškroun 2 33.25
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 SSC Otrokovice SSC Otrokovice 3 34.73
4 Julie HorováJulie Horová 08 TJ Šumperk TJ Šumperk 4 35.36
5 Ema ŠtětinováEma Štětinová 08 Atletika TJ Šumperk Atletika TJ Šumperk 5 35.58
6 Nela FriedlováNela Friedlová 08 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 6 36.16
7 Veronika PlevováVeronika Plevová 08 AHA Vyškov AHA Vyškov 7 36.21
8 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 8 36.51
9 Nina BerkováNina Berková 09 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 9 37.73
10 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel Vyškov Orel Vyškov 10 38.16
11 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 KVS Šumperk KVS Šumperk 11 38.30
12 Laura NovotnáLaura Novotná 08 atletická přípravka Šumperk atletická přípravka Šumperk 12 39.14
13 Natálie HolzerováNatálie Holzerová 08 TJ Šumperk TJ Šumperk 13 39.64
14 Alexandra KrejčíAlexandra Krejčí 09 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 14 40.79
15 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk TJ Šumperk 15 40.93
16 Valerie SpillerováValerie Spillerová 08 Atletika TJ Šumperk Atletika TJ Šumperk 16 41.03
17 Alexandra ToroniAlexandra Toroni 08 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 17 41.63
18 Karolína CigánkováKarolína Cigánková 09 18 41.68
19 Natálie KeszelyNatálie Keszely 08 Atletika TJ Šumperk Atletika TJ Šumperk 19 41.88
20 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 20 42.09
21 Ema SmluchováEma Smluchová 09 Atletika TJ Šumperk Atletika TJ Šumperk 21 43.37
22 Nela ŠtáblováNela Štáblová 09 Šumperk Šumperk 22 45.26
23 Lucie ReichlovaLucie Reichlova 08 KVS Šumperk KVS Šumperk 23 46.14
24 Amélie ŠrámkováAmélie Šrámková 09 Atletika TJ Šumperk Atletika TJ Šumperk 24 46.58
25 Monika GeprtováMonika Geprtová 09 25 47.41
26 Kateřina HřebíčkováKateřina Hřebíčková 09 Šumperk Šumperk 26 47.66
27 Adriana PrůšováAdriana Průšová 09 Atletika TJ Šumperk Atletika TJ Šumperk 27 47.93
Celkem 27 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 8.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard HorákRichard Horák 06 TJ Uničov TJ Uničov 1 48.07
2 Filip VyskočilFilip Vyskočil 06 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 2 49.82
3 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 3 55.66
4 Jan RutarJan Rutar 07 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 4 56.86
5 Robert ŠánaRobert Šána 06 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 5 56.96
6 Jakub PotočkaJakub Potočka 07 6 60.09
7 Neznámý NeznámýNeznámý Neznámý 07 7 60.39
8 Štěpán JurečekŠtěpán Jureček 07 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 8 60.91
9 František MročekFrantišek Mroček 06 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 9 62.10
10 Tobiáš DokoupilTobiáš Dokoupil 07 10 63.22
11 Vojtěch RiedlVojtěch Riedl 06 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 11 63.90
12 Michal HasalaMichal Hasala 07 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 12 64.94
13 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 13 64.97
14 Jindřich MikulaJindřich Mikula 07 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 14 68.03
15 Jiří GlozaJiří Gloza 07 Šumperk Šumperk 15 69.30
Celkem 15 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 8.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk AK Šternberk 1 49.21
2 Nikolka VilímováNikolka Vilímová 06 Neratovice Neratovice 2 49.82
3 Teodora KalendovaTeodora Kalendova 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 50.99
4 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 06 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 4 51.48
5 Karolín JuránkováKarolín Juránková 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 5 52.78
6 Ema BerkováEma Berková 07 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 6 53.74
7 Vanesa KovaříkováVanesa Kovaříková 07 7 54.03
8 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 8 54.51
9 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 9 55.13
10 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 10 57.29
11 Terezie SpillerováTerezie Spillerová 06 Velké Losiny Velké Losiny 11 57.67
12 Tina KrubůčkováTina Krubůčková 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 12 58.67
13 Adéla KoupilováAdéla Koupilová 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 13 61.64
14 Natálie ElsnerováNatálie Elsnerová 07 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 14 63.21
15 Ema RichtrovaEma Richtrova 07 TJ Šumperk TJ Šumperk 15 64.03
16 Anna PetruňováAnna Petruňová 07 TJ Šumperk TJ Šumperk 16 66.15
17 Zuzana ChytilováZuzana Chytilová 07 17 69.67
18 Karla RendováKarla Rendová 07 Atletika Šumperk Atletika Šumperk 18 71.29
19 Dorota HauškováDorota Haušková 06 TJ Šumperk TJ Šumperk 19 72.63
Celkem 19 závodníků