Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD LKAS juniorstva a dorostu

Liberec (17. 6. 2017)

200 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 17.6.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 22.07 11.00
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23.02 9.00
3 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.21 8.00
4 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.74 7.00
5 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24.42 6.00
6 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 26.25 5.00
Dominik MachDominik Mach 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 17.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 22.82 11.00
2 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.13 9.00
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.80 8.00
4 Marek MachMarek Mach 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.85 7.00
5 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.27 6.00
6 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24.44 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.36 5.00
2 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 25.25 3.00
3 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.47 2.00
Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. DNS
Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 17.6.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika AbrahamováVeronika Abrahamová 98 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27.53 11.00
2 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 28.19 9.00
3 Bára KošťálováBára Košťálová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 30.53 8.00
Kateřina ČernáKateřina Černá 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 17.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 25.83 11.00
2 Ester MerunkováEster Merunková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.41 9.00
3 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27.42 6.00
4 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 28.09 5.00
5 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 28.27 4.00
6 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 28.52 3.00
MB Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.02
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 17.6.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 26.89 8.00
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.40 7.00
3 Monika FridrichováMonika Fridrichová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 28.84 2.00
4 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 30.78 1.00
5 Viktorie CigánkováViktorie Cigánková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 31.85
6 Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 34.29
Celkem 6 závodníků