4. kolo KP družstev mladšího žactva Zlínského kraje
Uherské Hradiště (15. 6. 2017)60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 15.6.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 09.21 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.93 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Aleš KarolAleš Karol | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 10.96 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 11.00 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 11.02 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 15.6.2017) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 11.30 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš BuksaLukáš Buksa | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 11.64 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch SlintákVojtěch Slinták | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.43 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 13.22 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (čt, 15.6.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 12.38 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Michael KamasMichael Kamas | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 12.61 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Šimon MergentalŠimon Mergental | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 12.79 | |||||||||||||||
4 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 14.04 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 15.6.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 09.93 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie NovotnáNatálie Novotná | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 10.91 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa MarčíkováDenisa Marčíková | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 11.17 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Amálie StoklasováAmálie Stoklasová | 04 | AK Kroměříž | 11.56 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ema FridrichováEma Fridrichová | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 12.23 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Andrea FrantišákováAndrea Františáková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.70 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 15.6.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 11.74 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Ludmila HeraltováLudmila Heraltová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.49 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 12.87 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza HrubáTereza Hrubá | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 13.19 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika KočendováVeronika Kočendová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 14.36 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |