Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (1. 7. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Jeřábková, Kristýna 99 Atletika Poruba z.s. 30,00
2 Hyjánková, Nikol 01 SKM Valašské Meziříčí 29,00
3 Luzarová, Adéla 01 Atletika Poruba z.s. 28,00
4 Pospíšil, Kryštof 00 TJ Šumperk, z.s. 28,00
5 Hegrová, Eliška 98 TJ Šumperk, z.s. 27,00
6 Ďubek, Benedikt 98 AK Šternberk z.s. 26,00
7 Godárová, Vanessa 98 SK Hranice, z.s. 26,00
8 Orava, Adam 98 SK Hranice, z.s. 24,00
9 Smutný, Štěpán 96 Atletický klub Olomouc z.s. 23,50
10 Bužíková, Kateřina 99 TJ Jäkl Karviná, z. s. 23,00
11 Sechra, Marek 99 SSK Vítkovice 22,00
12 Klanicová, Marie 99 SKM Valašské Meziříčí 22,00
13 Odvářka, Jiří 96 AC Prostějov 22,00
14 Jílek, Jan 93 TJ Šumperk, z.s. 22,00
15 Bednarský, Vojtěch 97 TJ Šumperk, z.s. 22,00
16 Filipiová, Eva 86 TJ Šumperk, z.s. 22,00
17 Karásková, Barbora 01 Atletika Poruba z.s. 22,00
18 Holec, Jan 82 AK Šternberk z.s. 21,50
19 Broda, Michal 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. 21,00
20 Vlčková, Tereza 02 Atletika Poruba z.s. 20,00
21 Kučerová, Bára 01 AK Šternberk z.s. 20,00
22 Bobák, Lukáš 99 SSK Vítkovice 20,00
23 Sulková, Lucie 99 Atletika Poruba z.s. 19,00
24 Drásalová, Martina 01 TJ Šumperk, z.s. 19,00
25 Jezný, Matěj 80 SSK Vítkovice 19,00
26 Schmidtová, Karolína 98 TJ Jäkl Karviná, z. s. 19,00
27 Bortel, Tomáš 99 SSK Vítkovice 19,00
28 Kostecký, Jan 91 TJ Šumperk, z.s. 19,00
29 Dubová, Adéla 94 AK Šternberk z.s. 19,00
30 Klepek, Jiří 91 AK Šternberk z.s. 18,00
31 Hurta, Adam 89 AC Prostějov 18,00
32 Doležel, Ondřej 92 AK Šternberk z.s. 18,00
33 Holainová, Bára 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. 18,00
34 Krupicová, Lucie 01 Atletika Poruba z.s. 18,00
35 Pospíšil, Jonáš 01 Atletický klub Olomouc z.s. 17,00
36 Salamon, Ludvík 98 SSK Vítkovice 17,00
37 Velčovský, Jaroslav 87 SSK Vítkovice 17,00
38 Paťavová, Natálie 03 SKM Valašské Meziříčí 16,00
39 Dočkal, Lukáš 92 Atletický klub Olomouc z.s. 16,00
40 Voráč, Dominik 94 AC Prostějov 16,00
41 Hromek, Vít 97 TJ Šumperk, z.s. 16,00
42 Zdražilová, Adéla 00 SK Hranice, z.s. 16,00
43 Kňáva, Maxim 01 Atletický klub Olomouc z.s. 16,00
44 Vránová, Jindra 01 SKM Valašské Meziříčí 16,00
45 Brabec, David 92 SSK Vítkovice 15,50
46 Měřínský, Petr 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 15,00
47 Urbášková, Elen 03 AK Šternberk z.s. 15,00
48 Kukla, Pavel 71 SK Hranice, z.s. 15,00
49 Podjuklová, Iva 74 SK Hranice, z.s. 15,00
50 Sopuchová, Pavla 75 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 15,00
51 Dočkal, Tomáš 97 Atletický klub Olomouc z.s. 14,50
52 Doleželová, Michaela 97 AK Šternberk z.s. 14,00
53 Vávra, Vojtěch 98 SK Hranice, z.s. 14,00
54 Hrbáčová, Lucie 02 Atletika Poruba z.s. 14,00
55 Hrdlička, Robin 00 SSK Vítkovice 14,00
56 Vrožina, Lukáš 00 SSK Vítkovice 13,00
57 Dvorská, Nikola 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 13,00
58 Schwarzerová, Mia 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 13,00
59 Holonová, Anna 01 Atletika Poruba z.s. 12,00
60 Šváb, Marek 00 TJ Šumperk, z.s. 12,00
61 Staňková, Tereza 00 TJ Šumperk, z.s. 11,00
62 Kowaliková, Simona 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11,00
63 Kotásek, Filip 98 SSK Vítkovice 11,00
64 Budík, Martin 87 SSK Vítkovice 11,00
65 Skýpala, Michal 89 TJ Šumperk, z.s. 11,00
66 Prachařová, Denisa 99 TJ Šumperk, z.s. 11,00
67 Baran, Jiří 82 AK Šternberk z.s. 10,50
68 Sikora, Ondřej 94 TJ Jäkl Karviná, z. s. 10,00
69 Hlavačka, Thomas 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 10,00
70 Dohnal, Adam 02 AK Šternberk z.s. 10,00
71 Grégr, Jakub 02 AK Šternberk z.s. 10,00
72 Baladová, Nikol 00 Atletika Poruba z.s. 10,00
73 Šmelcerová, Adéla 00 SKM Valašské Meziříčí 9,50
74 Hreňko, Erik 01 SSK Vítkovice 9,00
75 Rabenseifnerová, Vendula 00 AK Šternberk z.s. 9,00
76 Michalík, Štěpán 01 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
77 Mikolajczaková, Tereza 00 TJ Šumperk, z.s. 9,00
78 Sehnálková, Kateřina 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 9,00
79 Tomanová, Nikol 01 SKM Valašské Meziříčí 9,00
80 Kotala, Jan 83 SSK Vítkovice 9,00
81 Kasparová, Michaela 73 SK Hranice, z.s. 9,00
82 Patalová, Gabriela 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 9,00
83 Dostálová, Adéla 03 SK Hranice, z.s. 9,00
84 Indruchová, Tereza 99 SK Hranice, z.s. 9,00
85 Podjuklová, Kristýna 03 SK Hranice, z.s. 8,00
86 Khýr, Bronislav 75 AC Prostějov 8,00
87 Kotzmann, Adam 93 TJ Šumperk, z.s. 8,00
88 Kobělář, Jakub 97 TJ Jäkl Karviná, z. s. 8,00
89 Kuchtíková, Anna 01 TJ Šumperk, z.s. 8,00
90 Škrabalová, Eliška 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 8,00
91 Meca, Jaromír 00 SSK Vítkovice 8,00
92 Jarošková, Lenka 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. 8,00
93 Szymala, Tomáš 00 TJ Slezan Frýdek-Místek 7,50
94 Zotyková, Veronika 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. 7,50
95 Vámošová, Sára 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. 7,00
96 Hanzelková, Viktorie 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 7,00
97 Lenhart, Ondřej 02 AK Šternberk z.s. 7,00
98 Garcia, N´Dua Sebastian-André 96 TJ Jäkl Karviná, z. s. 7,00
99 Svobodová, Veronika 03 SK Hranice, z.s. 7,00
100 Svobodová, Jitka 84 SK Hranice, z.s. 7,00
101 Hynčicová, Michaela 86 SK Hranice, z.s. 7,00
102 Mužný, František 99 Atletický klub Olomouc z.s. 7,00
103 Uvizlová, Radka 84 AK Šternberk z.s. 6,00
104 Vykydal, Tomáš 81 TJ Šumperk, z.s. 6,00
105 Dvořák, Pavel 82 AC Prostějov 6,00
106 Tovaryšová, Hana 61 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 6,00
107 Šebesta, Zbyněk 62 SK Hranice, z.s. 6,00
108 Slavík, Denis 98 SSK Vítkovice 6,00
109 Bernard, Mikuláš 98 TJ Šumperk, z.s. 6,00
110 Schubertová, Marie 01 TJ Šumperk, z.s. 6,00
111 Pavlíková, Vendula 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 6,00
112 Budařová, Veronika 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5,00
113 Valach, Václav 01 AK Bohumín, z.s. 5,00
114 Šindelková, Dominika 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5,00
115 Janošík, Adam 01 AK Šternberk z.s. 5,00
116 Vašut, Patrik 02 Atletický klub Olomouc z.s. 5,00
117 Lesák, Lukáš 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5,00
118 Gogela, Martin 01 Atletický klub Olomouc z.s. 5,00
119 Husek, Michal 01 SSK Vítkovice 5,00
120 Dobeš, Vojtěch 01 TJ Šumperk, z.s. 5,00
121 Kvasničková, Pavlína 74 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5,00
122 Červená, Michaela 03 AK Šternberk z.s. 5,00
123 Heczko, Michal 92 AK Bohumín, z.s. 4,50
124 Tomica, Martin 90 AC Prostějov 4,00
125 Ševčík, Jakub 90 SSK Vítkovice 4,00
126 Zápotocká, Tereza 03 SK Hranice, z.s. 4,00
127 Arbeit, Tomáš 75 Atletický klub Olomouc z.s. 4,00
128 Serafin, Milan 65 TJ Šumperk, z.s. 4,00
129 Havránek, Petr 84 SK Hranice, z.s. 4,00
130 Matocha, Silvestr 89 TJ Jäkl Karviná, z. s. 4,00
131 Martiňák, Lukáš 00 SSK Vítkovice 4,00
132 Kostelná, Marie 01 AK Šternberk z.s. 4,00
133 Chýlková, Patricie 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4,00
134 Charvát, Vít 01 AK Šternberk z.s. 4,00
135 Hadašová, Barbora 99 Atletika Poruba z.s. 4,00
136 Kaspar, Vladislav 59 SK Hranice, z.s. 3,50
137 Kosková, Natálie 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
138 Ohlídal, Evžen 57 AC Prostějov 3,00
139 Džubera, Michal 99 SSK Vítkovice 3,00
140 Dušánková, Zita 98 TJ Šumperk, z.s. 3,00
141 Holonová, Kateřina 01 Atletika Poruba z.s. 3,00
142 Divišová, Vendula 02 TJ Šumperk, z.s. 3,00
143 Hajdušková, Veronika 00 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3,00
144 Bednarský, Václav 01 TJ Šumperk, z.s. 2,00
145 Lučan, Patrik 01 SSK Vítkovice 2,00
146 Šebesta, Filip 02 AK Bohumín, z.s. 2,00
147 Müller, Jonáš 99 TJ Šumperk, z.s. 2,00
148 Juřáková, Karolína 03 AK Šternberk z.s. 2,00
149 Vysloužil, Libor 89 AC Prostějov 1,00
150 Koleda, Andrej 88 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1,00
151 Blaschko, Roman 01 AK Bohumín, z.s. 1,00
152 Bubík, Adam 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1,00
153 Gajová, Anna 00 TJ Šumperk, z.s. 1,00
154 Ristovský, Jan 00 TJ Šumperk, z.s. 1,00