Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (1. 7. 2017)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.36 11.00
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11.37 9.00
3 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.69 8.00
4 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.79 6.00
5 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.94 4.00
Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BaranJiří Baran 82 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.89 5.00
2 Václav ValachVáclav Valach 01 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 11.98 3.00
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12.13 2.00
MB Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.81
Lukáš LesákLukáš Lesák 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DQ
N´Dua Sebastian-André GarciaN´Dua Sebastian-André Garcia 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.73 7.00
2 Roman BlaschkoRoman Blaschko 01 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 12.66 1.00
MB Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.97
Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Alexandros SamarasAlexandros Samaras 97 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12.17 11.00
2 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12.44 9.00
3 Denisa PrachařováDenisa Prachařová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13.11 7.00
4 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13.17 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 13.29 5.00
2 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13.62 4.00
3 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.64 3.00
4 Natálie KoskováNatálie Kosková 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.14 2.00
Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13.09 8.00
2 Anna GajováAnna Gajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14.52 1.00
MB Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.71
MB Anna GlučováAnna Glučová 03 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 14.29
MB Agáta SeberováAgáta Seberová 03 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 14.82
Celkem 5 závodníků