výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A

Stará Boleslav (21. 6. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.02 11.00
2 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.18 9.00
3 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.26 8.00
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.28 7.00
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.43 6.00
6 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.72 5.00
7 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.74 4.00
8 Martin PásekMartin Pásek 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.91 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.00 1.00
2 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.15
3 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.17
4 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.30
5 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.89
6 Štěpán ČervenýŠtěpán Červený 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.10
Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.42
2 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.73
3 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.78
4 Matouš NovotnýMatouš Novotný 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.93
5 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.00
6 Michal SvobodaMichal Svoboda 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.10
7 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.24
8 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.30
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.03
2 Jan PasovskýJan Pasovský 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.18
3 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.52
4 Šimon LacinaŠimon Lacina 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.62
5 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.75
MB Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.05
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 08.77 3.00
2 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.46
3 Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.65
4 Matyáš DušekMatyáš Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.86
5 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.01
6 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.04
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.52 11.00
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.63 9.00
3 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.72 8.00
4 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.76 7.00
5 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.78 5.50
6 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.82 2.50
7 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.84 0.33
8 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.90
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.78 5.50
2 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.79 4.00
3 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.82 2.50
4 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.84 0.33
5 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.84 0.33
6 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.93
7 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.20
8 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.21
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.92
2 Sofie MatouškováSofie Matoušková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.08
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.24
4 Anna FialováAnna Fialová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.34
5 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.44
6 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.71
7 Lucie VáchováLucie Váchová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.86
8 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.90
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.17
2 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.19
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.21
4 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.43
5 Adéla VolkováAdéla Volková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.94
6 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.47
MB Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav BAtletika Stará Boleslav B 08.94
MB Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.93
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.96
2 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.51
3 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.56
4 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.73
5 Vanesa HrubáVanesa Hrubá 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.96
6 Margarita AgapovaMargarita Agapova 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.38
MB Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.84
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.03
2 Julie MásílkováJulie Másílková 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.11
3 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.39
4 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.53
5 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.83
6 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.89
7 Renáta MaierováRenáta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.21
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.26
2 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.29
3 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.47
4 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.15
5 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.22
6 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10.48
7 Nikola FedorkováNikola Fedorková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.61
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 19.40 11.00
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.94 9.00
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.02 8.00
4 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.58 6.00
5 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.60 5.00
6 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.80 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 21.81 2.00
2 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.37
3 David KunzDavid Kunz 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.72
4 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 23.22
MB Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 21.95
Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jalil CookJalil Cook 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.08 7.00
2 Richard ČesnekRichard Česnek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.82 1.00
3 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 22.37
4 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 23.35
Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.00
2 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 23.24
3 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 23.30
4 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.36
5 Štěpán ČervenýŠtěpán Červený 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 24.88
Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 21.45 3.00
2 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 24.03
3 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 24.34
4 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.55
5 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.75
6 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 25.11
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.90
2 Marek SmékalMarek Smékal 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 23.58
3 Samuel GolombekSamuel Golombek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 23.67
4 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.76
Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.16 9.00
2 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 21.19 8.00
3 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.08
4 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.09
5 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 25.08
6 Natálie PeškováNatálie Pešková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.97
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.48 6.00
2 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.69 3.00
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.44
4 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 22.68
5 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.28
6 Adéla VolkováAdéla Volková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.94
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.31 7.00
2 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 21.63 4.50
3 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.85
4 Kateřina BabkováKateřina Babková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.56
5 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 23.98
6 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.23
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.17
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.95
3 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 23.44
4 Zuzana FantováZuzana Fantová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.94
5 Jana ZrzaváJana Zrzavá 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 25.46
6 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 25.57
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.14 1.00
2 Adéla CívkováAdéla Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.82
3 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.06
4 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 24.60
5 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 24.74
6 Nikola FedorkováNikola Fedorková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 26.40
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 20.47 11.00
2 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav BAtletika Stará Boleslav B 22.07 2.00
3 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.45
4 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.43
5 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 23.77
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.63 4.50
2 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 22.80
3 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.39
4 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 25.15
5 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 25.61
6 Vanesa HrubáVanesa Hrubá 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.10
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.43
2 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 24.34
3 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 24.89
4 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 25.72
5 Margarita AgapovaMargarita Agapova 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25.91
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 22.75
2 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.83
3 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 23.51
4 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 23.76
5 Lucie VáchováLucie Váchová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 24.18
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:51.75 6.00
2 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:52.60 5.00
3 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1:54.02 3.00
4 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:56.70 1.00
5 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:59.98
6 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:00.41
7 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:00.65
8 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:09.11
9 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:11.94
Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:40.84 11.00
2 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:44.28 9.00
3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1:50.46 8.00
4 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:50.59 7.00
5 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:52.71 4.00
6 David EliášDavid Eliáš 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:55.53 2.00
7 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1:59.50
8 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:02.07
9 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.22
10 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2:07.89
11 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:10.15
Celkem 11 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1:47.35 8.00
2 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:53.18 5.00
3 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1:54.08 4.00
4 Gábina ŠtefanováGábina Štefanová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:54.89 3.00
5 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:54.97 2.00
6 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:55.08 1.00
7 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:55.14
8 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:55.22
9 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:04.63
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:43.47 11.00
2 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:44.39 9.00
3 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:49.27 7.00
4 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:50.96 6.00
5 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:57.82
6 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:59.18
7 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.89
8 Zuzana FantováZuzana Fantová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:09.06
9 Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:13.41
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.59 11.00
2 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.63 9.00
3 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.82 8.00
4 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.21 7.00
5 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.81 6.00
6 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.83 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.93 4.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.22 3.00
3 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.57 2.00
4 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.78 1.00
5 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 13.05
6 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.74
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.40 11.00
2 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.18 9.00
3 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.60 8.00
4 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.28 6.00
5 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11.45 5.00
6 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.97
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KuncováKlára Kuncová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11.21 7.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.81 3.00
3 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.31
4 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.89
5 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.19
MB Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.03
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.52 4.00
2 Klára KučerováKlára Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11.91 1.00
3 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.09
4 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.26
5 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.82
6 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.89
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla CívkováAdéla Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11.85 2.00
2 Gábina ŠtefanováGábina Štefanová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12.27
3 Anna Františka CyraniAnna Františka Cyrani 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 12.82
MB Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.59
MB Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav BAtletika Stará Boleslav B 13.10
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Dražan,Jarušek,Mach,Telenský A-Dražan,Jarušek,Mach,Telenský SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:58.86 11.00
2 A-Cook,Vinduška,Česnek,Slavík A-Cook,Vinduška,Česnek,Slavík Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:03.80 9.00
3 A-Ullman,Vosyka,Dvořák,Nerad A-Ullman,Vosyka,Dvořák,Nerad A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:09.58 8.00
4 A- Chudý,Kunz,Sitek,Vyleťal A- Chudý,Kunz,Sitek,Vyleťal TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:26.01 4.00
5 A- Boháč,Šátek,Drobný,Hercik A- Boháč,Šátek,Drobný,Hercik T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:29.64 2.00
6 A-Palásek,Holina,Pech,Urban A-Palásek,Holina,Pech,Urban Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:31.83
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Obst,Saint-Bonnet,Čurda,Hanousek Obst,Saint-Bonnet,Čurda,Hanousek Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:16.52 7.00
2 B- Todt,Machota,Pásek,Buriánek B- Todt,Machota,Pásek,Buriánek Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:22.55 5.00
3 B- Horáček, Kuchánek, Rájek,Hospodár B- Horáček, Kuchánek, Rájek,Hospodár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:36.08
4 B- Kmiť,Novotný,Škrland,Dušek B- Kmiť,Novotný,Škrland,Dušek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:45.06
5 A- Lhoták,Bohm,Šmejkal,Němec A- Lhoták,Bohm,Šmejkal,Němec A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:51.14
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Eliáš,Maršík,Burda,Sivák B-Eliáš,Maršík,Burda,Sivák SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3:21.69 6.00
2 B- Jícha,Štěpán,Funda,Hroneš B- Jícha,Štěpán,Funda,Hroneš A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:28.26 3.00
3 Bareš, Hozga,Posovský, Hudec Bareš, Hozga,Posovský, Hudec TJ NeratoviceTJ Neratovice 3:30.65 1.00
4 C- Baček,Červený,Švarc, Sedláček C- Baček,Červený,Švarc, Sedláček SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3:40.49
5 C- Konopáč,Libiš,Šelrý,Zábranský C- Konopáč,Libiš,Šelrý,Zábranský TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:42.07
C- Vydra,Polák,Podubecký,Beneš C- Vydra,Polák,Podubecký,Beneš A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Placatková,Klasnová,Chrastinová E.,Steinsová A-Placatková,Klasnová,Chrastinová E.,Steinsová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3:01.55 11.00
2 A- Neradová,Titubachová,Hůlová,Alexová A- Neradová,Titubachová,Hůlová,Alexová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:11.50 9.00
3 A- Šeflová,Kutěrová,Ruttová,Levá A- Šeflová,Kutěrová,Ruttová,Levá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:19.19 6.00
4 A-Lukešová,Pacltová,Pavlová,Smetanová A-Lukešová,Pacltová,Pavlová,Smetanová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:19.84 5.00
5 A- Cyrani,Čapková,Krejčová,Matoušková A- Cyrani,Čapková,Krejčová,Matoušková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:36.59
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Voráčková,Holakorská,Bendová E.,Anýžová A-Voráčková,Holakorská,Bendová E.,Anýžová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:18.70 7.00
2 B- Žemličková,Tlamichová,Králová,Foltýnová B- Žemličková,Tlamichová,Králová,Foltýnová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:31.06 1.00
3 Kalašová,Maierová M.,Másílková,Zumrová Kalašová,Maierová M.,Másílková,Zumrová Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3:39.07
4 A-Krejčíková,Kosová,Káňová,Fedorková A-Krejčíková,Kosová,Káňová,Fedorková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:45.80
5 B- Cedidlová,Trešlová,Illichová,Matasová B- Cedidlová,Trešlová,Illichová,Matasová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:49.32
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B- Bodnarová,Chaloupková,Tišerová,Vlková B- Bodnarová,Chaloupková,Tišerová,Vlková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:24.32 4.00
2 B- Chrastinová C.,Chrastinová G.,Selementová, Petříková B- Chrastinová C.,Chrastinová G.,Selementová, Petříková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3:25.76 3.00
3 B-Šlosarová E.,Černá,Doudalová, Bělíčková B-Šlosarová E.,Černá,Doudalová, Bělíčková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:32.80
4 B- Hodoušová,Cívková,Cepáková, Procházková B- Hodoušová,Cívková,Cepáková, Procházková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:37.92
5 B- Agapová,Hrnčířová,Pohlová,Volková B- Agapová,Hrnčířová,Pohlová,Volková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:45.86
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A- Faltýnková,Chalupová,Kučerová K., Jelínková A- Faltýnková,Chalupová,Kučerová K., Jelínková TJ NeratoviceTJ Neratovice 3:15.01 8.00
2 B- Kučerová Ka.,Vilímová,Pasovská,Kučerová Kl. B- Kučerová Ka.,Vilímová,Pasovská,Kučerová Kl. TJ NeratoviceTJ Neratovice 3:30.16 2.00
3 C-Škutová,Fikesová,Badinková,Šulcová C-Škutová,Fikesová,Badinková,Šulcová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:31.32
4 C- Štefanová,Váchová,Sedláčková,Zemánková C- Štefanová,Váchová,Sedláčková,Zemánková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3:36.76
5 C- Babková,Fantová,Hrubá,Pešková C- Babková,Fantová,Hrubá,Pešková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:54.86
MB Grigová,Tlacháčková,Tůmová, Leváková Grigová,Tlacháčková,Tůmová, Leváková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3:47.48
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.53 11.00
2 Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.50 9.00
3 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.50 8.00
4 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.41 7.00
5 Matěj SivákMatěj Sivák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 1.38 6.00
6 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.30 5.00
7 Martin PásekMartin Pásek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.25 4.00
8 Šimon LacinaŠimon Lacina
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.25 3.00
9 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.25 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.40 11.00
2= Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.35 8.50
2= Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.35 8.50
4 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.35 7.00
5= Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.30 5.00
5= Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 1.30 5.00
5= Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.30 5.00
8= Anna Františka CyraniAnna Františka Cyrani
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.25 2.50
8= Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.25 2.50
10 Nela ProcházkováNela Procházková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 1.25 1.00
11 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.25
12= Ema TlacháčováEma Tlacháčová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
04 1.20
12= Helena TrešlováHelena Trešlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.20
14 Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.20
15 Eliška CedidlováEliška Cedidlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.20
16 Kateřina BabkováKateřina Babková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.15
Eliška KrejčíkováEliška Krejčíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5.30 11.00
2 Jan UllmanJan Ullman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.05 9.00
3 Miroslav TodtMiroslav Todt
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.73 8.00
4 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 4.60 7.00
5 Matěj SivákMatěj Sivák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.49 6.00
6 Kristián KulhánekKristián Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.48 5.00
7 Jan PasovskýJan Pasovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.42 4.00
8 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 4.29 3.00
9 David KunzDavid Kunz
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4.04 2.00
10 Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.91 1.00
11 Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.88
12 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 3.88
13 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.87
14 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.73
15 Filip FundaFilip Funda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.73
16 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.68
17 Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.62
18 Matyáš UrbanMatyáš Urban
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.60
19 Matyáš DušekMatyáš Dušek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3.47
20 František HronešFrantišek Hroneš
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.37
MB Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.25
Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.77 11.00
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.76 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.62 8.00
4 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.55 7.00
5 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.54 6.00
6 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.53 5.00
7 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.25 4.00
8 Sabina LukešováSabina Lukešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.16 3.00
9 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.13 2.00
10 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.09 1.00
11 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.05
12 Julie MásílkováJulie Másílková
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.03
13 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.00
14 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.97
15 Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 3.89
16 Anna ŽemličkováAnna Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.84
17 Veronika PohlováVeronika Pohlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.78
18 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 3.74
19 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.69
20 Helena TrešlováHelena Trešlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.65
21 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.62
22 Alžběta MatasováAlžběta Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.38
23 Anna FialováAnna Fialová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.38
24 Anna GrigováAnna Grigová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
06 3.16
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 10.26 11.00
2 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 09.93 9.00
3 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 09.70 8.00
4 Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 09.41 7.00
5 Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 09.07 6.00
6 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 09.00 5.00
7 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 08.40 4.00
8 Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 08.34 3.00
9 Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 08.07 2.00
10 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 07.79 1.00
11 Sofie MatouškováSofie Matoušková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 07.71
12 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 07.38
13 Hana HuškováHana Hušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 07.37
14 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 07.23
15 Anna LauermannováAnna Lauermannová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 07.21
16 Elonor MakrisElonor Makris
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 06.81
17 Michaela SelementováMichaela Selementová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 06.24
18 Sára KouckáSára Koucká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 05.06
19 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 05.06
Eliška KrejčíkováEliška Krejčíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 DNS
Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 DNS
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 10.54 11.00
2 Jalil CookJalil Cook
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 10.25 9.00
3 Filip TelenskýFilip Telenský
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 09.92 8.00
4 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 08.90 7.00
5 Tomáš SitekTomáš Sitek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 08.40 6.00
6 David EliášDavid Eliáš
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 07.90 5.00
7 Matyáš ŠerýMatyáš Šerý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 07.28 4.00
8 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 07.00 3.00
9 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 06.68 2.00
10 Samuel GolombekSamuel Golombek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 06.65 1.00
11 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 06.21
12 Filip FundaFilip Funda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 05.97
13 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 05.73
14 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 05.50
15 Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 05.26
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 49.85 11.00
2 Filip TelenskýFilip Telenský
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 44.93 9.00
3 Petr ŠvarcPetr Švarc
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 44.46 8.00
4 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 44.12 7.00
5 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 42.14 6.00
6 Marek SmékalMarek Smékal
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 40.64 5.00
7 Jan ŠmejkalJan Šmejkal
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 38.34 4.00
8 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 37.14 3.00
9 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 36.02 2.00
10 Šimon SedláčekŠimon Sedláček
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 32.96 1.00
11 Matouš NovotnýMatouš Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 31.61
12 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 30.52
13 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 30.01
14 Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 25.14
15 Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 24.87
MB Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 41.05
Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 48.60 11.00
2 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 41.79 9.00
3 Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 41.34 8.00
4 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 40.36 7.00
5 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 40.05 6.00
6 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 39.40 5.00
7 Elonor MakrisElonor Makris
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 32.45 4.00
8 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 31.80 3.00
9 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 29.76 2.00
10 Alžběta MatasováAlžběta Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 28.18 1.00
11 Barbora VomastkováBarbora Vomastková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 28.01
12 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 26.86
13 Jana ZrzaváJana Zrzavá
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 26.25
14 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 25.69
15 Anna LauermannováAnna Lauermannová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 25.51
16 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
05 21.59
17 Natálie PeškováNatálie Pešková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 19.15
MB Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav BAtletika Stará Boleslav B
05 27.61
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPRI SKPRI SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 104.00
2 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 101.00
3 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 090.00
4 ROZTO ROZTO Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 047.00
5 NERAT NERAT TJ NeratoviceTJ Neratovice 039.00
6 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 037.00
7 BTEKL BTEKL A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 010.00
STRZE STRZE Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 010.00
9 AORIC AORIC T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 009.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 600 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m, 60 m, 600 m, 150 m, 150 m, 150 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPRI SKPRI SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 111.50
2 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 101.50
3 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 080.83
4 NERAT NERAT TJ NeratoviceTJ Neratovice 076.50
5 STRZE STRZE Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 069.83
6 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 036.33
7 BTEKL BTEKL A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 017.00
8 LIBEZ LIBEZ Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 005.00
9 ROZTO ROZTO Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 003.50
10 BSTBO BSTBO Atletika Stará Boleslav BAtletika Stará Boleslav B 002.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 600 m, 60 m př., 4x300 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 60 m, 600 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x300 m, 4x300 m, 4x300 m
Celkem 10 závodníků