Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A

Stará Boleslav (21. 6. 2017)

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:51.75 6.00
2 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:52.60 5.00
3 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1:54.02 3.00
4 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:56.70 1.00
5 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:59.98
6 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:00.41
7 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:00.65
8 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:09.11
9 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:11.94
Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:40.84 11.00
2 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:44.28 9.00
3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1:50.46 8.00
4 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:50.59 7.00
5 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:52.71 4.00
6 David EliášDavid Eliáš 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:55.53 2.00
7 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1:59.50
8 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:02.07
9 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.22
10 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2:07.89
11 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:10.15
Celkem 11 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1:47.35 8.00
2 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:53.18 5.00
3 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1:54.08 4.00
4 Gábina ŠtefanováGábina Štefanová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:54.89 3.00
5 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:54.97 2.00
6 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:55.08 1.00
7 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:55.14
8 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:55.22
9 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:04.63
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:43.47 11.00
2 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:44.39 9.00
3 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:49.27 7.00
4 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:50.96 6.00
5 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:57.82
6 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:59.18
7 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.89
8 Zuzana FantováZuzana Fantová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:09.06
9 Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:13.41
Celkem 9 závodníků