výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A

Stará Boleslav (21. 6. 2017)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 49.85 11.00
2 Filip TelenskýFilip Telenský
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 44.93 9.00
3 Petr ŠvarcPetr Švarc
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 44.46 8.00
4 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 44.12 7.00
5 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 42.14 6.00
6 Marek SmékalMarek Smékal
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 40.64 5.00
7 Jan ŠmejkalJan Šmejkal
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 38.34 4.00
8 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 37.14 3.00
9 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 36.02 2.00
10 Šimon SedláčekŠimon Sedláček
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 32.96 1.00
11 Matouš NovotnýMatouš Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 31.61
12 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 30.52
13 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 30.01
14 Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 25.14
15 Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 24.87
MB Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 41.05
Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 48.60 11.00
2 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 41.79 9.00
3 Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 41.34 8.00
4 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 40.36 7.00
5 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 40.05 6.00
6 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 39.40 5.00
7 Elonor MakrisElonor Makris
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 32.45 4.00
8 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 31.80 3.00
9 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 29.76 2.00
10 Alžběta MatasováAlžběta Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 28.18 1.00
11 Barbora VomastkováBarbora Vomastková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 28.01
12 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 26.86
13 Jana ZrzaváJana Zrzavá
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 26.25
14 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 25.69
15 Anna LauermannováAnna Lauermannová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 25.51
16 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
05 21.59
17 Natálie PeškováNatálie Pešková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 19.15
MB Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav BAtletika Stará Boleslav B
05 27.61
Celkem 18 závodníků