výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A

Stará Boleslav (21. 6. 2017)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 19.40 11.00
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.94 9.00
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.02 8.00
4 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.58 6.00
5 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.60 5.00
6 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.80 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 21.81 2.00
2 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.37
3 David KunzDavid Kunz 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.72
4 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 23.22
MB Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 21.95
Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jalil CookJalil Cook 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.08 7.00
2 Richard ČesnekRichard Česnek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.82 1.00
3 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 22.37
4 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 23.35
Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.00
2 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 23.24
3 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 23.30
4 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.36
5 Štěpán ČervenýŠtěpán Červený 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 24.88
Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 21.45 3.00
2 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 24.03
3 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 24.34
4 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.55
5 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.75
6 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 25.11
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.90
2 Marek SmékalMarek Smékal 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 23.58
3 Samuel GolombekSamuel Golombek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 23.67
4 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.76
Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.16 9.00
2 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 21.19 8.00
3 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.08
4 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.09
5 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 25.08
6 Natálie PeškováNatálie Pešková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.97
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.48 6.00
2 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.69 3.00
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.44
4 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 22.68
5 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.28
6 Adéla VolkováAdéla Volková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.94
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.31 7.00
2 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 21.63 4.50
3 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.85
4 Kateřina BabkováKateřina Babková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.56
5 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 23.98
6 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.23
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.17
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.95
3 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 23.44
4 Zuzana FantováZuzana Fantová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.94
5 Jana ZrzaváJana Zrzavá 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 25.46
6 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 25.57
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.14 1.00
2 Adéla CívkováAdéla Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.82
3 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.06
4 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 24.60
5 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 24.74
6 Nikola FedorkováNikola Fedorková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 26.40
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 20.47 11.00
2 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav BAtletika Stará Boleslav B 22.07 2.00
3 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.45
4 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.43
5 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 23.77
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.63 4.50
2 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 22.80
3 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.39
4 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 25.15
5 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 25.61
6 Vanesa HrubáVanesa Hrubá 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.10
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.43
2 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 24.34
3 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 24.89
4 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 25.72
5 Margarita AgapovaMargarita Agapova 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25.91
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 22.75
2 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.83
3 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 23.51
4 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 23.76
5 Lucie VáchováLucie Váchová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 24.18
Celkem 5 závodníků