výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Středočeského KPD staršího žactva

Beroun (23. 6. 2017)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 23.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.80 11.00
2 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.69 9.00
3 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.60 8.00
4 David MartínekDavid Martínek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1.54 7.00
5 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.54 6.00
6 Petr PučelíkPetr Pučelík
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
02 1.51 5.00
7= Michal HrachMichal Hrach
ŠSK SlanýŠSK Slaný
02 1.48 3.50
7= Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.48 3.50
9 Vratislav ČeněkVratislav Čeněk
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1.45 2.00
10 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.40 1.00
11 František SavkaFrantišek Savka
ŠSK SlanýŠSK Slaný
02 1.35
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 DNP
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 NH
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 23.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.56 11.00
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.56 9.00
3 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.53 8.00
4 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.53 7.00
5 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.50 6.00
6 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.50 5.00
7 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.47 4.00
8 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.47 3.00
9 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1.44 2.00
10 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1.41 1.00
11 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.41
12 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.38
13 Helena JankůHelena Janků
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1.38
14 Martina KolářováMartina Kolářová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1.38
15 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Soko Kolín - atletika BTJ Soko Kolín - atletika B
03 1.35
16 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.30
MB Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.38
Karolína CvakováKarolína Cvaková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 DNS
Viktorie MichlováViktorie Michlová
TJ Soko Kolín - atletika BTJ Soko Kolín - atletika B
03 NM
Celkem 19 závodníků