Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Středočeského KPD staršího žactva

Beroun (23. 6. 2017)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 23.6.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.56 11.00
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.92 9.00
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.12 8.00
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.22 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 23.6.2017) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš TrtíkLukáš Trtík 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18.69 6.00
2 Josef SmutnýJosef Smutný 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18.82 5.00
3 Vojtěch KindaVojtěch Kinda 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.21 4.00
4 František SavkaFrantišek Savka 02 ŠSK SlanýŠSK Slaný 19.40 3.00
5 Michal HrachMichal Hrach 02 ŠSK SlanýŠSK Slaný 19.43 2.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 23.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.69 11.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.54 9.00
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.55 8.00
4 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.38 7.00
5 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.49 6.00
6 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 17.34 4.00
7 Erika ČápováErika Čápová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.64 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 23.6.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.22 5.00
2 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.37 3.00
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.56 2.00
4 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 17.96
5 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 18.27
6 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.37
Celkem 6 závodníků