výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Středočeského KPD staršího žactva

Beroun (23. 6. 2017)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 23.6.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.62 11.00
2 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.09 9.00
3 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 18.17 8.00
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.22 7.00
5 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.32
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 23.6.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.67 5.00
2 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.88 3.50
3 Stanislav BělkaStanislav Bělka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.91 2.00
4 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 19.18 1.00
5 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 19.24
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 23.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NovákOndřej Novák 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.67
2 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 19.78
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.34
4 Vratislav ČeněkVratislav Čeněk 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.75
5 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.01
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 23.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 19.19
MB Petr BräutigamPetr Bräutigam 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.34
MB Martin VančuraMartin Vančura 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.14
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 23.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.88 3.50
2 Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.07
3 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.10
David ŠprinclDavid Šprincl 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 23.6.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš JanečekLukáš Janeček 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.26 6.00
2 Matěj BaladránMatěj Baladrán 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 20.83
3 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.46
Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 23.6.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.19 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.33 9.00
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.35 8.00
4 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 19.49 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 23.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.58 6.00
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.59 5.00
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.67 4.00
4 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.15 1.00
5 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.41
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 23.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.04 3.00
2 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.13 2.00
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.28
4 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.13
5 Adéla SoukupováAdéla Soukupová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.23
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 23.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.21
2 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 21.99
3 Lucie VrchotickáLucie Vrchotická 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.13
4 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 23.14
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 23.6.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.58
2 Soňa ČernáSoňa Černá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.76
3 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.37
4 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 23.77
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 23.6.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.13
2 Patricie SeidlováPatricie Seidlová 02 A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B 21.35
3 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.59
4 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.90
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 23.6.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová 02 TJ Soko Kolín - atletika BTJ Soko Kolín - atletika B 21.22
2 Adéla TunkováAdéla Tunková 03 A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B 22.55
3 Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B 22.64
4 Aneta HovádkováAneta Hovádková 03 A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B 25.54
Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (pá, 23.6.2017) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela JančákováGabriela Jančáková 02 TJ Soko Kolín - atletika BTJ Soko Kolín - atletika B 21.61
2 Johanka KarmazínováJohanka Karmazínová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.15
3 Mariam ZávodnáMariam Závodná 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.25
4 Adéla KřížkováAdéla Křížková 03 A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B 25.47
MB Anna EhrmanováAnna Ehrmanová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.85
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (pá, 23.6.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 21.78
2 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.03
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.16
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 23.15
5 Barbora NydrlováBarbora Nydrlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.88
Celkem 5 závodníků