Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KMD mladšího žactva skupiny A

Klatovy (21. 6. 2017)

600 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek HrubýRadek Hrubý 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:40.17 11.00
2 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:48.77 9.00
3 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:50.75 8.00
4 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:51.81 7.00
5 Jakub MacánJakub Macán 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:53.88 6.00
6 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:53.92 5.00
7 Matěj KyrálMatěj Kyrál 05 TJ SušiceTJ Sušice 2:04.31 4.00
8 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:05.20 3.00
9 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:10.70 2.00
10 Vojtěch MenclVojtěch Mencl 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:12.75 1.00
Martin RuhsamMartin Ruhsam 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNF
Celkem 11 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka KučerováLenka Kučerová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1:50.22 11.00
2 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1:55.19 8.00
3 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:59.13 5.00
4 Kateřina ŠtíchováKateřina Štíchová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2:03.02 4.00
5 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2:05.63 2.00
6 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2:14.67
MS Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1:51.24
Denisa BodurkováDenisa Bodurková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1:54.78 9.00
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1:55.92 7.00
3 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1:56.79 6.00
4 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2:04.39 3.00
5 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:07.06 1.00
6 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:09.70
7 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:10.88
8 Eliška PočáteckáEliška Počátecká 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:16.70
Celkem 8 závodníků