Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Břeclav (2. 7. 2017)
skok vysoký - Muži (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ladislav UrbanLadislav Urban 820215 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.90 11.00
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 000424 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1.79 9.00
3= Alois ZapalaAlois Zapala 660405 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1.66 7.50
3= Abu Mike AminuAbu Mike Aminu 010615 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.66 7.50
skok vysoký - Ženy (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Anna BravencováAnna Bravencová 015209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.64 10.00
1= Lucie KrtičkováLucie Krtičková 915104 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1.64 10.00
3 Jiřina MaradováJiřina Maradová 005520 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1.61 8.00
skok o tyči - Muži (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3.43 11.00
2 Ladislav UrbanLadislav Urban 820215 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3.23 9.00
3 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 950309 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2.80 8.00
skok o tyči - Ženy (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 995604 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.25 11.00
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 965814 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2.80 9.00
3 Libuše SýkorováLibuše Sýkorová 026226 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2.40 8.00
skok daleký - Muži (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.55 11.00
2 Lukáš LípaLukáš Lípa 830129 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6.54 9.00
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.27 8.00
skok daleký - Ženy (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anísa FilaliAnísa Filali 006010 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5.16 11.00
2 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 885714 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.15 9.00
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 015313 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4.94 8.00
trojskok - Muži (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.83 11.00
2 Lukáš LípaLukáš Lípa 830129 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.51 9.00
3 Adam PernicaAdam Pernica 970919 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.49 8.00
trojskok - Ženy (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra MackováPetra Macková 976103 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.16 11.00
2 Veronika PalyzováVeronika Palyzová 915430 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.08 9.00
3 Anísa FilaliAnísa Filali 006010 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.07 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie PupíkováLucie Pupíková 885311 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.24 11.00
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 015313 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 11.77 9.00
3 Leona VargováLeona Vargová 996217 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.41 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 960804 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 12.64 11.00
2 Martin HošekMartin Hošek 851203 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.43 9.00
3 Miroslav BřustekMiroslav Břustek 930217 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.71 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Leona VargováLeona Vargová 996217 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 40.80 11.00
2 Jana MyrmusováJana Myrmusová 916016 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 38.62 9.00
3 Eliška FischerováEliška Fischerová 976218 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 30.78 8.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček 990105 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 37.61 11.00
2 Miroslav BřustekMiroslav Břustek 930217 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 37.37 9.00
3 Martin HošekMartin Hošek 851203 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 35.19 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka KorábováLenka Korábová 875126 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 43.45 11.00
2 Hana KorábováHana Korábová 935716 AC ČejkoviceAC Čejkovice 42.75 9.00
3 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková 995509 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 38.95 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 960804 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 50.17 11.00
2 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček 990105 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 41.03 9.00
3 Marek BaškaMarek Baška 761009 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 39.90 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 015404 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 32.28 11.00
2 Simona HrachovskáSimona Hrachovská 015204 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 30.65 9.00
3 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 945213 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 28.79 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 2.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bohumír BrhelBohumír Brhel 980714 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 48.87 11.00
2 Dominik WünscheDominik Wünsche 960524 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 47.43 9.00
3 Lukáš LípaLukáš Lípa 830129 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 47.39 8.00