Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Břeclav (2. 7. 2017)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6.55 11.00
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 6.54 9.00
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 6.27 8.00
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 6.08 7.00
5 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 6.05 6.00
6 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.96 5.00
7 Patrik KočendaPatrik Kočenda
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
91 5.80 4.00
8 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 5.71 3.00
9 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 5.55 2.00
10 Viktor VelebaViktor Veleba
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5.49 1.00
11 Vojtěch DušekVojtěch Dušek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 4.97
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anísa FilaliAnísa Filali
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5.16 11.00
2 Marcela GoreckáMarcela Gorecká
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
88 5.15 9.00
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 4.94 8.00
4 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
99 4.87 7.00
5 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4.81 6.00
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.79 5.00
7 Adéla KršováAdéla Kršová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 4.51 4.00
8 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
ASK BlanskoASK Blansko
99 4.42 3.00
9 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.26 2.00
10 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 4.22 1.00
11 Kateřina KoutnáKateřina Koutná
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 4.05
12 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
98 3.64
MS Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4.34
MS Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.87
Celkem 14 závodníků