Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Jičín (1. 7. 2017)
skok vysoký - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš ČapekTomáš Čapek 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.92 11.00
2 Jan PatkaJan Patka 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1.89 9.00
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 1.86 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.60 11.00
2 Ivona BambuškováIvona Bambušková 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1.60 9.00
3 Eva BřezinováEva Březinová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1.60 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4.53 11.00
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 4.43 9.00
3 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4.23 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3.15 11.00
2 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3.00 9.00
3 Kateřina HorováKateřina Horová 99 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2.90 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6.67 11.00
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 6.37 9.00
3 Michal ŠromMichal Šrom 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6.35 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5.69 11.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5.46 9.00
3 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5.38 8.00
trojskok - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ŠromMichal Šrom 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.88 11.00
2 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.78 9.00
3 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.55 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.26 11.00
2 Lenka BroučkováLenka Broučková 86 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10.57 9.00
3 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.42 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 84 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.32 11.00
2 Lenka RösslováLenka Rösslová 90 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11.24 9.00
2 Kateřina JínováKateřina Jínová 85 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.24 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael ŠípMichael Šíp 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.89 11.00
2 Antonín HübnerAntonín Hübner 73 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13.69 9.00
3 Michal TlapákMichal Tlapák 82 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13.50 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina JínováKateřina Jínová 85 AC TJ JičínAC TJ Jičín 42.00 11.00
2 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 84 AC TJ JičínAC TJ Jičín 40.55 9.00
3 Karina RozhynaKarina Rozhyna 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 38.10 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 42.66 11.00
2 David BartůněkDavid Bartůněk 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 42.38 9.00
3 Michal TlapákMichal Tlapák 82 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 40.70 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 94 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 41.76 11.00
2 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 84 AC TJ JičínAC TJ Jičín 39.27 9.00
3 Lenka RösslováLenka Rösslová 90 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 37.29 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš FlamíkTomáš Flamík 85 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 48.66 11.00
2 Michael ŠípMichael Šíp 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 47.81 9.00
3 Jindřich BlažekJindřich Blažek 70 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 42.70 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 40.30 11.00
2 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 36.33 9.00
3 Eliška VolencováEliška Volencová 98 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 35.40 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KozákVojtěch Kozák 92 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 59.01 11.00
2 Matouš ValentaMatouš Valenta 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 55.01 9.00
3 Martin FlorianMartin Florian 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 54.35 8.00