výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Jičín (1. 7. 2017)

Skok daleký - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 6.67 +0.8 m/s 11.00
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 6.37 +0.2 m/s 9.00
3 Michal ŠromMichal Šrom
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
96 6.35 +1.0 m/s 8.00
4 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
98 6.30 +0.0 m/s 7.00
5 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
00 6.30 +1.0 m/s 6.00
6 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 6.02 +0.0 m/s 5.00
7 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
79 5.98 +0.7 m/s 4.00
8 Václav CubínekVáclav Cubínek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 5.97 +1.4 m/s 3.00
9 Petr SmolákPetr Smolák
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
94 5.91 +0.2 m/s 2.00
10 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.88 +0.0 m/s 1.00
11 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.78 +0.0 m/s
12 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 5.67 +0.2 m/s
13 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.64 +0.9 m/s
14 Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 5.61 +0.0 m/s
15 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.60 +0.0 m/s
16 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
99 5.49 +0.0 m/s
17 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 5.44 +0.0 m/s
18 Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 5.44 +0.1 m/s
19 Radek ChmelíkRadek Chmelík
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
98 5.36 +0.0 m/s
Tomáš JiráčekTomáš Jiráček
AC PardubiceAC Pardubice
98 DNS
Matěj MašataMatěj Mašata
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.69 +1.3 m/s 11.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.46 +0.7 m/s 9.00
3 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 5.38 +1.7 m/s 8.00
4 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5.23 +3.3 m/s 7.00
5 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 5.09 +0.5 m/s 6.00
6 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 5.09 +1.0 m/s 5.00
7 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.05 +0.0 m/s 4.00
8 Amálie NovákováAmálie Nováková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.02 +0.0 m/s 3.00
9 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 4.96 +2.5 m/s 2.00
10 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 4.94 +1.7 m/s 1.00
11 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 4.89 +0.3 m/s
12 Lenka BroučkováLenka Broučková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
86 4.85 +1.1 m/s
13 Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 4.82 +1.4 m/s
14 Karolína UrstaKarolína Ursta
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 4.78 +2.1 m/s
15 Radka KopeckáRadka Kopecká
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
89 4.43 +1.5 m/s
16 Klára CeleckáKlára Celecká
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 4.01 +0.0 m/s
Celkem 16 závodníků