Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Kolín (1. 7. 2017)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.54 11.00
2 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 55.58 9.00
3 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.00 8.00
4 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.02 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
1 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 58.28 7.00
2 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 59.64 6.00
3 Ahmad HazerAhmad Hazer 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 61.02 4.00
4 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 61.57 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 64.37 2.00
2 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 68.79 1.00
MS Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 63.48
MS Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 59.68
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 64.19 11.00
2 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 66.69 9.00
3 Nikola SojkováNikola Sojková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 67.08 8.00
4 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 68.07 7.00
5 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 71.41 5.00
6 Nikol PánkováNikol Pánková 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 71.98 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 69.09 6.00
2 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 71.94 4.00
3 Margit JunkováMargit Junková 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 73.01 2.00
4 Dana FickerováDana Fickerová 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 77.17 1.00
5 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 79.82
MS Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 68.76
Celkem 6 závodníků