Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Kolín (1. 7. 2017)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benda, Filingr, Chour, Murín Benda, Filingr, Chour, Murín Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:23.82 11.00
2 Štěpánek, Blatník, Halberštát, Král Štěpánek, Blatník, Halberštát, Král TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:24.23 9.00
3 Mikule, Umlauf, Puš, Hofta Mikule, Umlauf, Puš, Hofta TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:29.76 8.00
4 Machotka, Uvizl, Vysušil, Burian Machotka, Uvizl, Vysušil, Burian A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:31.26 6.00
5 Steklík, Žaluda, Hájek, Holman Steklík, Žaluda, Hájek, Holman SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:35.70 3.00
Povýšil, Trafina, Kolář, Galáč Povýšil, Trafina, Kolář, Galáč AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lux, Posel, Lunhul, Hazer Lux, Posel, Lunhul, Hazer Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:31.12 7.00
2 Krakuvčík, Coubal, Hodboď, Kulíšek Krakuvčík, Coubal, Hodboď, Kulíšek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:31.89 5.00
3 Tassler, Timko, Šolc, Kuriš Tassler, Timko, Šolc, Kuriš TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:34.64 4.00
4 Žouželka, Strouhal, Janků, Stenzl Žouželka, Strouhal, Janků, Stenzl AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:37.28 2.00
5 Martinek, Bezucha, Řehák, Šedina Martinek, Bezucha, Řehák, Šedina TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:43.80 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sádlová, Chrpová, Drábková, Škodová Sádlová, Chrpová, Drábková, Škodová SK Nové Město nad Metují ASK Nové Město nad Metují A 4:06.99 11.00
2 Vokálová, Čermáková, Bělinová, Sojková Vokálová, Čermáková, Bělinová, Sojková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4:09.98 9.00
3 Vítová, Sojková, Švábíková, Konopová Vítová, Sojková, Švábíková, Konopová A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 4:11.67 8.00
4 Trejbalová, Fridrichová, Kopecká, Merunková Trejbalová, Fridrichová, Kopecká, Merunková AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 4:15.52 7.00
5 Loskotová, Bažantová, Prokopová, Tomášková Loskotová, Bažantová, Prokopová, Tomášková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4:17.26 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chytková, Nečinová, Junková, Pánková Chytková, Nečinová, Junková, Pánková AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4:21.26 5.00
2 Janatová, Jebavá, Peterová, Tůmová Janatová, Jebavá, Peterová, Tůmová SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 4:25.14 4.00
3 Dvořáková, Kryšková, Paskovská, Plocarová Dvořáková, Kryšková, Paskovská, Plocarová AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 4:27.30 3.00
4 Odvárková, Šolcová, Janů, Dočekalová Odvárková, Šolcová, Janů, Dočekalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4:27.97 2.00
5 Dachovská, Hašková, Příhodová, Bělohlávková Dachovská, Hašková, Příhodová, Bělohlávková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4:34.63 1.00
Celkem 5 závodníků