Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (1. 7. 2017)

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hillen JamesHillen James
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 42.40 11.00
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 40.27 9.00
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 38.94 8.00
4 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 36.48 7.00
5 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 33.67 6.00
6 Pavlína ŠpilháčkováPavlína Špilháčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 33.25 5.00
7 Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 33.06 4.00
8 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
82 32.73 3.00
9 Hana TáborskáHana Táborská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 31.31 2.00
10 Lucie ŤavodováLucie Ťavodová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
89 31.14 1.00
11 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 31.05
12 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 30.70
13 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 29.72
14 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 29.62
15 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 29.13
16 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 28.99
17 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 28.81
18 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 28.69
19 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 28.28
20 Zuzana MartincováZuzana Martincová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
95 28.12
21 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 26.30
Eva KolářováEva Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
60 DNS
Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 NM
Celkem 23 závodníků