výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (1. 7. 2017)
100 m - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.06 11.00
2 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.08 9.00
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.17 8.00
100 m - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.27 4.00
2 Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.35 3.00
3 David HavelDavid Havel 980621 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.37 2.00
100 m - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.61 11.00
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.62 9.00
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.72 8.00
100 m - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.90 4.00
2 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.98 3.00
3 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.02 2.00
800 m - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:57.40 11.00
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:58.14 9.00
3 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:58.49 8.00
800 m - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 925117 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:16.05 11.00
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.65 9.00
3 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:17.08 8.00
1500 m - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:03.80 11.00
2 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:03.96 9.00
3 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:07.29 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:41.77 11.00
2 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:42.73 9.00
3 Veronika NovotnáVeronika Novotná 006111 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:43.45 8.00
3000 m - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:56.26 11.00
2 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:58.40 9.00
3 Regina ProcházkováRegina Procházková 865228 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:30.78 8.00
10000 m - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David VašDavid Vaš 901016 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33:13.68 11.00
2 Vít HlaváčVít Hlaváč 970226 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33:15.89 9.00
3 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 980121 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 33:24.04 8.00