Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (1. 7. 2017)
skok vysoký - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr PíchaPetr Pícha 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2.10 11.00
2= Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1.88 8.50
2= Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.88 8.50
skok vysoký - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.71 11.00
2 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.68 9.00
3 Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková 85 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.65 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.40 11.00
2 Jan ŠvecJan Švec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.20 9.00
3 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.20 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.50 11.00
2 Jerneja WritzlJerneja Writzl 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.50 9.00
3 Anna CílkováAnna Cílková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.25 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7.18 11.00
2 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.70 9.00
3 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.64 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.90 11.00
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5.87 9.00
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.74 8.00
trojskok - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.23 11.00
2 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.00 9.00
3 David HavelDavid Havel 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.63 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.50 11.00
2 Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková 85 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.07 9.00
3 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.00 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radka KůrkováRadka Kůrková 87 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.32 11.00
2 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.04 9.00
3 Barbora JanouškováBarbora Janoušková 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.00 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.70 11.00
2 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.41 9.00
3 René HambergerRené Hamberger 92 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.28 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová 77 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 36.53 11.00
2 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová 95 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 33.15 9.00
3 Radka KůrkováRadka Kůrková 87 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 31.56 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.00 11.00
2 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 43.11 9.00
3 Adam HolečekAdam Holeček 95 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 42.75 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radka KůrkováRadka Kůrková 87 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 50.89 11.00
2 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 46.61 9.00
3 Kateřina BenešováKateřina Benešová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 43.15 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.93 11.00
2 Petr KouckýPetr Koucký 85 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.86 9.00
3 Michal FialaMichal Fiala 85 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.87 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola MacháčkováNikola Macháčková 97 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 44.79 11.00
2 Lucie MojdlováLucie Mojdlová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 40.30 9.00
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.98 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 1.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan MihálJan Mihál 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.64 11.00
2 Marek ŠankoMarek Šanko 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.58 9.00
3 Radek JůdaRadek Jůda 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 55.35 8.00