výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (1. 7. 2017)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 54.91 11.00
2 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.37 9.00
3 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58.24 7.00
4 Pavel ČernýPavel Černý 91 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 59.18 4.00
David LinhartDavid Linhart 89 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.29 8.00
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58.74 6.00
3 Václav MatoušekVáclav Matoušek 86 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.02 5.00
4 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 66.39 3.00
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 71.56 2.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 62.21 11.00
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 62.74 9.00
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 64.18 8.00
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.90 7.00
5 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 66.71 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 66.30 6.00
2 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 69.38 4.00
3 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 70.60 3.00
4 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 74.21 2.00
5 Veronika BlatskáVeronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 76.38 1.00
Celkem 5 závodníků